Metrolog

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-11-13

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Metrolog

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr referencyjny: 03/11/M

Obowiązki:

  • Prowadzenie testów funkcjonalnych
  • Prowadzenie testów fotometrycznych
  • Charakteryzacja urządzeń
  • Analiza metrologiczna
  • Archiwizacja wyników badań

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe wyższe (kierunkowe: elektronika/ elektrotechnika/ telekomunikacja)
  • Umiejętność czytania schematów ideowych urządzeń
  • Znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu Ms Office
  • Uprawnienia elektryczne do 1 kV
  • Znajomość zjawisk i badań EMC
  • Prawo jazdy kategorii B

Preferowane cechy charakteru:

  • Odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • Zdolność szybkiego uczenia się, kreatywność

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99827 ofert pracy. Sprawdź!