KONSTRUKTOR MECHANIK

Towimor S.A.

Toruń

2016-10-25

TOWIMOR S.A.

www.towimor.com.pl

Poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Obowiązki:

  • opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej na poziomie projektu technicznego i warsztatowego
  • udział w próbach warsztatowych urządzeń

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (inż. mechanik), specjalność mechanika i budowa maszyn
  • znajomość programów komputerowego wspomagania projektowania LogoCad, Inventor, AutoCad
  • znajomość pakietu Office
  • miejsce zamieszkania Toruń i okolice
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikacji zawodowej
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomośćrysunku technicznego
  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • samodzielność i odpowiedzialność, dynamika w działaniu

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w prestiżowej branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego

CV prosimy składać za pomocą przycisku APLIKUJ.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133, poz. 883 ze zm.).

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100920 ofert pracy. Sprawdź!