Asystent ds. wsparcia użytkownika

Aiut sp. z o.o.

Gliwice

2016-11-28

Firma Aiut Sp. z o. o. poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klienta wewnętrznego od strony technicznej oraz informatycznej
  • rozwiązywanie problemów związanych z wewnętrznymi systemami informatycznymi
  • współpraca z drugą linią wsparcia (programiści)
  • udział we wdrażaniu nowych wewnętrznych rozwiązań informatycznych

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • wykształcenie średnie techniczne (specjalizacja informatyka bądź pokrewna)
  • umiejętności interpersonalne
  • chęć do nauki i rozwoju
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Mile widziane:

  • doświadczenie w obszarze IT

Oferujemy:

  • wynagrodzenie zależne od doświadczenia, umiejętności i posiadanych kompetencji oraz pakiet świadczeń dodatkowych
  • pracę z wykorzystaniem najnowszego sprzętu i oprogramowania
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o aplikowanie poprzez link:

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 100812 ofert pracy. Sprawdź!