PRACOWNIK NARZĘDZIOWNI

LUG Light Factory Sp. z o. o.

Zielona Góra

2016-10-17

Firma LUG Light Factory Sp. z o.o.  należy do ścisłej czołówki producentów opraw przemysłowych i dekoracyjnych w Polsce. Nasze przedsiębiorstwo przeszło ewolucyjną drogę od kilkunastoosobowej firmy o znaczeniu lokalnym do spółki akcyjnej, która aktualnie kreuje nowatorskie rozwiązania produktowe i projektowe w zakresie techniki świetlnej.

Miejsce pracy: Zielona Góra
Nr referencyjny: 04/10/N

Obowiązki:

  • Nadzór nad gospodarką narzędziową, wydawanie narzędzi na produkcję,
  • Uzupełnianie stanów materiałowo-narzędziowych w stopniu zapewniającym płynność produkcji,
  • Konserwacja, naprawa i serwisowanie: stanowisk pracy oraz narzędzi,
  • Prowadzenie ewidencji narzędzi, mierników oraz źródeł światła wydawanych na produkcję,
  • Dbałość o eksploatację narzędzi oraz urządzeń pomiarowych zgodnie z ich przeznaczeniem.

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe lub średnie (preferowane techniczne),
  • Uprawnienia elektryczne do 1kv oraz czytanie rysunku technicznego mile widziane,
  • Zdolności manualne,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego w prężnie działającej firmie

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 99186 ofert pracy. Sprawdź!