Magazynier w sklepie z zabawkami

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin

2016-09-15

LeasingTeam Sp. z o.o. to jeden z liderów rynku agencji zatrudnienia, outsourcingu i doradztwa HR.  Dla naszych Klientów jesteśmy sprawdzonym partnerem biznesowym, a dla naszych Pracowników przyjazną Agencją Zatrudnienia. Nasz numer wpisu w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia to 636.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier w sklepie z zabawkami TOYS

Miejsce: Szczecin (Atrium Molo)

Obowiązki:

• Układanie towaru w magazynie,
• Uzupełnianie asortymentu,
• Wsparcie zespołu przy obsłudze klienta.

Wymogi:

• Min. średnie wykształcenie,
• Mile widziane doświadczenie w pracy z dziećmi,
• Dyspozycyjność.

Oferujemy:

• Wynagrodzenie – 11,00 zł brutto / godzinę,
• Umowę zlecenie,
• Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy na część etatu,
• Możliwość awansu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV przez portal lub kontakt telefoniczny pod numerem 602 332 939 .

Proponowane oferty pracy:
Sprawdź wszystkie oferty pracy:
Dzisiaj: 102808 ofert pracy. Sprawdź!