GDG Biznes Serwis Andrzej Woda

Bydgoszcz

Opinie o GDG Biznes Serwis Andrzej Woda

ska 2012-01-02 21:30:54
praca nie jest zła, ale czemu nikt w niej nie pracuje od choćby połowy istnienia firmy, nie mówiąc już od początku. Aplikujcie i po 3 miechach się zwalniajcie, bo nikt tu dłużej nie wytrzymuje... A opinie piszą szefowie :(. A i świećcie oczami przed przedsiębiorcami jak boss zapomni czegoś zrobić, przygotować itp - standard. Ale na praktykę polecam, coś tam tłumaczą.
2
M. 2012-02-20 08:03:25
Prezesowi najbardziej wychodzi pływanie kajakiem po morzu.
Człowiek niesłowny, termin spotkania przekłada kilkakrotnie,
2
tropiciel 2012-09-28 13:51:17
to jest ciekawe, ze na tym portalu jest GDG [usunięte przez moderatora] ze świetną opinią podobno pracownika :). Tylko, ze kogoś takiego nie ma i takiej firmy też nie ma.
Dla mnie firma poniżej krytyki, więc nie ma co pisać
2
Grzegorz Urbaniak 2015-09-18 21:42:28
Pisząc komentarze warto byłoby się pod nimi podpisać imieniem i nazwiskiem.
GDG to przede wszystkim bardzo rzetelne i szybkie w działaniu biuro.
Konkretni pracownicy, na konkretnych stanowiskach.
Współpracuję z nimi od roku 2009 i nie podzielam powyższej opinii o rotujących pracownikach, zespół jest stały, ale co najważniejszy doświadczony w tym co robi.
Po za podstawowym rozliczaniem podatków i ZUS cenię sobie u nich doradztwo podatkowe, czego dzisiaj w wielu biurach brakuje lub robią to za dodatkową opłatą.
Zostaw swoją opinię o GDG Biznes Serwis Andrzej Woda - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GDG Biznes Serwis Andrzej Woda