Hausbud Sp. z o.o.

Koszęcin

Opinie o Hausbud Sp. z o.o.

mn 2011-10-16 05:44:02
Omijajcie firmę z daleka: -brak poszanowania względem pracowników -oszukiwanie na godzinach; czy pracujesz w soboty lub masz je wolne wynagrodzenie nieadekwatne do czasu pracy - nie wypłacają nadgodzin, nie warto się angażować. Jeśli dostaniesz propozycję pracy za granicą i tak wrócisz po 2 m-cach bo Cię zdegradują za wyrażanie swoich opinii na temat warunków pracy. stawkę jaką otrzymałem to 5 euro/h - bez umowy, ubezpieczenia i świadczeń socjalnych o czym przekonasz się dopiero po jakimś czasie czytuję: "popracujesz, to wtedy zobaczymy ile Ci dam" Panuje ogólna atmosfera i opinia obozu pracy. Istnieje bardzo duża rotacja pracowników co odbija się to na brakiem kompetencji personalnych.
jo 2011-10-31 12:23:33
ja, jo tys robia u bonkow. placom jak placom ale poleku mi sie brzidnie w tyj firmie. zaczyno sie wsyzstko srac i mom 1700 zl geltu. cza szukac kaj indyiej roboty bo niy wiadomo jak dugo se tam wztrzimia.
rabek 2012-03-08 00:00:51
jak ci dają robota w niemcach to mosz 5 euro na godzina
Zostaw swoją opinię o Hausbud Sp. z o.o. - Koszęcin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hausbud Sp. z o.o.