YORK

Bolechowo

Opinie o YORK

ciężko wybrac 2016-01-10 18:55:18
@judka niestety nie ma ofert na produkcję w obecnym czasie. Z tego co mi wiadmo szukają account manager i recepcjonistki, ale o produkcji ani słowa. Trochę szkoda, bo właśnie na stanowisku na produkcji mi zależało, ponieważ nie mam odpowiednich kwalifikacji na managera. W sumie to oferta na recepcjonistkę też nie wygląda źle...
praca 2016-01-10 22:24:59
na produkcji, na tablicy ogłoszeń wisi informacja, szukają na pakowacza i operatora maszyn
szukam pracy 2016-01-11 07:46:41
Jakie są warunki pracy, jakie zarobki, socjal itd??? ...Bo słyszałam ,że za miedzą też jest firma, która poszukuje pracowników.Gro osób z Yorku tam pracuje i sobie bardzo chwalą, czy może ktoś coś na ten temat ma inf ???... będę wdzięczna.
BIK 2016-01-11 09:22:04
JEST PO PROSTU SUPER!!!!
worek 2016-01-13 01:57:12
@praca, to dziwna forma rekrutacji skoro ogłaszają się na jakiejś tablicy w firmie, jak osoby z zewnątrz mają się o nich dowiedzieć. Widac, że praca raczej po znajomości. Tez chętnie się dowiem co tu jest w socjalu, bo w innych ogłoszeniach coś o tym napomknęli.
socjalnie 2016-01-13 20:06:12
Darmowy dojazd z Poznania,Rogoźna i Wągrowca
"Gwiazdkowe" w grudniu, dopłata do karty Multisport, w ramach grupy inwalidzkiej wszystkie swiadczenia - wszelkie zwroty za lekarstwa, sprzet rehabilitacyjny itp.
QQQ 2016-01-14 14:17:25
SPRZĘT JAKI MOŻNA KUPIĆ?
JOLA 2016-01-14 17:10:20
wszelaki
zainteresowany 2016-01-15 13:56:11
Wiecie może czy na magazyn potrzebują ,bo tam lepiej płatna praca pewnie,mam uprawnienia na wózek,proszę o info.
Bibi 2016-01-15 20:15:15
Była rekrutacja nawet ogłoszenie w Internecie ale już znaleźli osobę...
łopuchowo 2016-01-17 18:23:05
Uważam że w nagrodę za wasze wpisy na forum dyrekcja powinna solidarnie wszystkim wam wstrzymać jakiekolwiek podwyżki. Bo czytając te wszystkie wpisy nikt normalny pracy w takiej firmie nie będzie szukał .Zastanawiałem się nad złożeniem dokumentów ale myślę że nie warto w ogóle zawracać sobie tą firmą głowy .
palcar 2016-01-17 18:39:27
teraz magazynierów chyba niestety nie potrzebują, jest tylko ogłoszenie na recepcjonistę/kę ale wiesz co pytaj bezpośrednio u nich, możliwe, że mają wolne wakaty lub zadzwoń tam po prostu, podobno zatrudniają na umowę o pracę
yorek 2016-01-17 18:43:32
tej łopuchowo jak byś potrzebował pracy to nie pisałbyś głupot ,nie musisz robić u nas mądralo nikt cię tu nie chce,-
BIUROWY 2016-01-18 17:26:53
No i znowu kumoterstwo,do kontroli jakości bratowa,bo nikt inny nie nadaje się.
central 2016-01-19 20:47:32
Stanowisko recepcjonisty też dobre. Oferują wysokie wynagrodzenie podstawowe oraz regularne bonusy od wyników i dynamiczną ścieżkę kariery i możliwość szybkiego awansu na Account Managera
BylamTu 2016-01-22 22:37:45
Na jakiej zmianie?? Ktos odszedl????
monika 2016-01-23 11:58:20
To dziwne, że szukali recepcjonisty z możliwością awansu na accounta, a teraz szukają konkretnie account managera. Wydaje mi się, że jak ktoś spełnia wymagania, to warto.
xxx xxx 2016-01-24 11:07:06
chyba mylicie firmę z ta recepcjonistka bo york bolechowo nikogo takiego nie szuka
Prawda boli przez całe życie 2016-02-09 08:27:16
Najlepszą recepcjonistką byłaby operatorka ze zmiany MSZ AM,dlatego że,siałaby pierdoły na wszystkich zmianach Cwaniara tylko ściemnia i udaje wielką koleżankę a [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] smaruje u kierownictwa,ogólnie można by tu o niej pisać w nieskończoność ale jak ktoś tu pisał pierdoły.....
UWAŻAJCIE na nią jak na pewną Panią Z Łopuchowa!
prawda boli przez całe życie 2016-02-17 23:42:54
To prawda z tą AM . jak dla Mnie to za niski poziom na koleżankę, franca i tyle co tu więcej gadać.... A MW jest super nie to co AM
mopek 2016-02-21 08:44:12
A co Ty z choinki się urwał, w tej firmie zawsze tak było, ci co mają najwięcej na sumieniu, awansują wyżej.W tych czasach bycie uczciwym nie popłaca, trzeba brać przykład z kierownictwa.
zadowolona 2016-02-21 17:41:50
nie dostałam awansu ,ale cieszę się z podwyżki do podstawy
yyyy 2016-02-22 06:53:34
Zgadzam się że cieszysz się z kasy od podstawy ,ale są tacy którzy pracują prawie tak długo jak istnieje zakład i zostali z taką samą podstawą jak ludzie pracujący 4 miesiące i uważasz że to jest w porządku.Rządzący w tym wypadku pokazali że brak im doświadczenia w tym co robią ,gdzie tu logika przecież można było te nędzne pieniądze podzielić sprawiedliwie są różne możliwości chociażby wprowadzenie tzw stażowego.
zadowolona 2016-02-23 19:55:47
też pracuję prawie od początku ,nie jestem rencistką nie dostałam awansu,mam drugą grupę i cieszę się ,że moge pracować.Ta podwyżka do podstawy mnie zadowala ponieważ na drugiej grupie to człowiek jest chory i musi iść na chorobowe a od tych z awansem oczekują pracy bez zwolnień i nadgodziny mile widziane.Ja jako inwalida pracuje z zakładzie pracy chronionej i nie uczestnicze w wyścigu szczurów.
mopek 2016-02-25 10:54:18
Czego to się nie zrobi dla paru groszy więcej.Jak tacy pakowacze będą awansować na operatorów maszyn, to w najbliższym czasie produkcja będzie na poziomie zerowym.
miss 2016-02-28 17:35:27
pesymista....
ja 2016-03-06 13:29:02
zgadzam się z zadowoloną cieszmy się ,że jest praca dla inwalidów ,-
Ciekawostki 2016-03-06 14:09:57
Firma ktora nie szanuje ludzi ....arogancja ,chamstwo ,mobbing ...Nie polecam tej firm !Podwyzki takie ze teraz po 25% premii co za tym idzie nizsze pieniadze niz dotychczas ..z ludzi robi sie tępych ...a malo kto wie ze od tego roku (poczytajcie przepisy) jak dzialaja umowy w firmie 33 miesiace pracy = umowa na czas nieokreslony a nie zmiana nazwy tego samego posrednika i znow półtoraroczna .Zerowy poziom ludzi na niby to wyzszych stanowiskach
Pracownik 2016-03-11 14:12:10
Co za ludzie a dokładnie Joanna K. ze zmiany SST!!! Ta kobieta ma za nudne swoje życie (mimo wszystko) że interesuje się życiem innych tylko obserwuje co kto jak i gdzie!!Ta kobieta to chodzący monitoring więc nie wiem po co firma kupiła tyle kamer!Aż współczuje sąsiadom rolety zasłonięte 24h! A jak mieszka w bloku to ucho przy ścianie! Tylko patrzy komu obrąba [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Jak można być aż tak fałszywym,bezczelnym i dwulicowym?!.Ta kobieta ma tak nie szczery uśmiech!! Naprawdę szkoda mi takich ludzi! Uważa się za chodzącą piękność więc niech spojrzy w lustro i spojrzy na siebie na swój wygląd (który też nie jest idealny)i niech się zastanowi nad swoim zachowaniem !!! Pozdrawiam i życzę wszystkim (bez wyjątku) miłego dnia :)
K 2016-04-09 14:19:29
Awans w sumie by się wiązał z większymi obowiązkami @zadowolona a tak to za taką samą robotę masz po prostu większe zarobki. Ciekawe czy też będę mógł na to liczyć jak zostanę u nich przedstawicielem handlowym ds. rynku tradycyjnego. Zapewniają samochód służbowy, a to już coś.
OB 2016-04-10 13:11:55
takich zadowolonych jest więcej z tego co słyszę ,tych co z podstawy się cieszą ,-nie jest żle
Polecam 2016-04-12 15:42:57
Jeżeli komuś się chce robić to idzie tam zarobić, sami zauważają to że ktoś się stara i dają podwyżki lub proponują awanse, a jeżeli ktoś przychodzi do pracy ściemniac lub robi tak jakby to była dla niego kara to niech się nie dziwi że potem podwyżki nie widzi ;)
ej 2016-04-12 23:40:59
właśnie podwyżki dostali wszyscy ,ci co im się nie chce robić też
Ahhahah 2016-04-22 20:29:22
Z choinki sie urwales czy w innych firmach rowerem.jezdziles.do klientow ?
Hahahahhaha
kosmos 2016-05-09 23:02:45
Świetnie, że zapewniony jest samochód służbowy. To już dobrze o nich świadczy, bo nie trzeba przynajmniej użytkować swojego. Wiadomo czy wypłata pojawia się na czas? Nie ukrywam, że dostawanie w terminie wynagrodzenie bardzo chętnie by mi odpowiadało.
LULEK 2016-05-10 22:31:17
O WYPŁATĘ SIĘ NIE MARTW ZAWSZE NA CZAS !
Łukasz 2016-05-25 00:04:06
Jak wam w yorku robota nie odpowiada to ja zmieńcie(zapomniałem inwalidów nigdzie nie przyjmą ), macie darmowy transport? MACIE
, gwiazdkowe macie? MACIE, a tego nie musicie dostawać. Handlarzy papierosami z zagranicy macie? MACIE [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w firmie są. ? SĄ. I wy jeszce narzekacie zp1
Luluś 2016-05-29 18:54:28
Przestań głupoty wypisywać jak ktoś jest pracowity to wszedzie pracę znajdzie inwalidą to chyba jesteś ty umysłowym masz poglądy staroświeckie każdy ma prawo wyboru gdzie chce pracować czy ma grupę czy nie
Ola 2016-06-02 13:35:54
Witam gdzie w Bolechowie potrzebują do pacy na produkcjie.ktoś wspominał o firmie za"płotem"czy oprócz yorku,solarisui el-kab są jeszcze jakieś firmy.z góry dzięki za odp:
Wojtek 2016-06-07 21:22:26
Inline Murowana .Z tego co się orientuje to tylko grupy .To jest zakład na tych samych zasadach .nawet Sporo ludzi poszło tam z yorku nawet pani z biurka tam robi i zadowolona to chyba jest dowód że robota niezła .
lala 56 2016-06-08 23:02:42
Praca w Yorku to lagry. Wybierzcie się do Unilevera .
Miron 2016-07-08 22:06:21
Mi się wydaje, że generalnie jest nad czym pomyślec, bo YORK jest jedną z lepszych firm pod wieloma względami, np. podejściem do pracownika zjednała sobie już setki osób, świetne benefity, doskonała atmosfera
Tak to jest. 2016-07-11 18:56:11
Widze, że narzekacie na York, to spróbujcie sobie pracy w El-Cab czy w Hildingu, jeśli to 2 jest jeszcze w miarę to w tym pierwszym obedrą was z godności, a marną pensją rzucą w mordę. Cieszyć się z tego, co macie! Słyszę w środowisku ludzi, że York jest dobrym pracodawcą jeśli chodzi o płace.
g 2016-07-13 19:31:36
tak tez slyszalem o tych benefitach..jednak mnie zainteresowala od nich mozliwosc stazu w dziale sprzedazy ktos cos?
Piter 2016-07-14 15:19:01
Składaj papiery, naprawdę warto tu pracować - fajne produkty, normalni ludzie, kasa taka sobie ale da się żyć. A jak się sprawdzisz, to Cię zatrudnią.
erqwert 2016-07-14 22:03:56
no warto w sumie isc na taki staz przynajmniej zdobedziesz doswiadczenie
KaTo 2016-07-19 14:49:31
A wie ktoś skąd dokładnie odjeżdża transport dla pracowników?
yp 2016-07-19 14:54:40
ja niestetey nie wiem - to pytanie już do pracowików samych.. zastnawiam się jednak jak wygląda tu praca jako Nastawiacz Maszyn Wtryskowych, bo praca ta jest w Poznaniu dokładnie z tego co wiem z oferty.
OLX 2016-07-28 22:20:41
A z jakiego kierunku ? Wągrowiec, Rogoźno czy Poznań ?
kaj 2016-07-29 19:03:15
a chyba w roznych miastach maja rekrutacje bo do Ponania tez widziałam, do Radomia nawet na Opiekuna Klienta tez maja
Zostaw swoją opinię o YORK - Bolechowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie YORK