Opinie o STERWERK BV w Deurne

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy STERWERK BV. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie STERWERK BV o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STERWERK BV w Deurne

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie STERWERK BV? 21 marca na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Rolnik. Ktoś z Was aplikował?

@chemitz

20 lat na 15 euro? Pewny jesteś? To na jakiej podstawie ludzi się tutaj uznaje i jakieś ewentualne nagrody są przyznawane? Jakie są teraz max relatywne stawki?

Czy osoba bez doświadczenia w takiej pracy i bez kwalifikacji ma szansę na taką pracę przy dojeniu? Znam komunikatywnie język niemiecki i szybko się uczę. Proszę o więcej informacji.

@Karo

Dzień dobry. Kontrakty są podpisywane zgodnie z normą układu pracy zbiorowej w Holandii, tzw CAO NBBU.

Artur Nowy wpis

Ta firma to jedna wielka (usunięte przez administratora) ludzi robią ciuła (usunięte przez administratora) kasa jest inna niż z opowieści odradzam tam wyjazdu ,a ci pracują to (usunięte przez administratora) jak białe mużyny na dwóch jak dostanie 550 euro netto to cieszy się jak by Pana Boga złapał za nogi

Leszek Nowy wpis
@Artur

Jak to z opowieści. To nie podpisałeś przed wyjazdem umowy gdzie była podana stawka? Ja znalazłem ogłoszenie do pracy w Holandii przy dojeniu mechanicznym krów albo kóz. Napisali że 13500 zł brutto miesięcznie. Ty ile miałeś zarabiać że skończyło się na takiej niskiej stawce. Napisz co wstępnie proponowali bo chce jechać a wolałbym się nie rozczarować.

Kolega z domku Nowy wpis
@Artur

To ty Artur Z? haha. Ten gość to jakaś porażka, w pierwszym tygodniu dostał jakoś 552 euro to lotoł jak dziecko szczesliwy, a w drugim juz byl brany do premii za wycielenia i jak zobaczyl jakos 650 to sobie chyba zycie od nowa ustawil, my za niego zapierdalal... my, cale szczescie uciekl bo za cizka robota przy cielakach :)

Kolega z domku Nowy wpis
@Leszek

To co proponują to dostaniesz umowa przed wyjazdem. Jak si dogadasz z gospodarzem, a jestes robotny to i cos gotówki za nadgodzinki dodatkowo zarobisz. Dlatego tylko farmy, dla pracowitych ...

Na ich stronie jest dosyć szczegółowy formularz, który trzeba wypełnić jak ktoś jest zainteresowany pracą. Udało się komuś dostać pracę w taki sposób? Jeśli tak to dajcie znać po jakim czasie się firma odezwała. Podają też, że możliwa jest praca dojarza tylko niestety bez żadnych warunków, więc może napisze ktoś chociaż jakie są wymagania.

Xyz

Wyjazd do Holandii to była moja szansa na lepsze życie niestety jak twierdził menadżer sprawdziłem się tylko na Vrebie, na pozostałych niby nie gdzie się wyrabiał w czasie a nawet przed czasem, no cóż po 3 dniach byłem zmuszony wrócić, nie wiem co zawiniło być może nie znajomość języka, w każdym bądź razie pozdrawiam pana Piotra bardzo miły i kontaktowy człowiek.

@Xyz

A język w jakim stopniu jest wymagany, wystarczy komunikatywny? Czy zapłacili Ci za te 3 dni, jeśli tak to ile dostałeś na rękę?

Xyz

Tak miałem zapłacone, i busa zamówionego do Polski który opłaciła firmą, z językiem to musisz rozumieć co farmer do ciebie gada i jak mu odpowiedzieć

Sewer

Pracowałem w tej firmie sterwerk dawno temu jak dla mie firma spoko nigdy nie było problemu z kasą i kontak z koordynatorem też ok pozdrawiam Piotra

Widziałam, że nadal mają aktualne ogłoszenie do pracy i chodzi o pracę przy produkcji mleka. Mnie interesuje ten system urlopowy (na przykład: 8 tyg. pracy następnie 4 tyg. urlopu, bądź 6/3). I na ten czas urlopowy trzeba zjechać do PL, czy tam na miejscu można siedzieć? I czy czas na urlopie jest płatny 100%?

Brak pracy w kraju, w najbliższej okolicy zwłaszcza, zmusza mnie do szukania czegoś za granicami. Powie mi ktoś coś na temat tej oferty o pracę w holandii? Faktycznie takie małe pieniądze, jak niżej ktoś pisze? W ogłoszeniu podali do 13 500 zł, do tego zakwaterowanie i w ogóle. Coś od tego odliczają?

Dzień dobry. Tak jak napisano w ogłoszeniu. widełki zarobków (już po wszystkich potrąceniach: podatek, skłądki emerytalno rentowe, ubezpieczenie, zakwaterownie) to kwota od 400 do 630 euro na tydzień na tzw. "rękę", ale pieniądze przelewamy tylko i wyłącznie na konto bankowe pracownika.

Jagoda
@Piotr

A można się dogadać żeby wynagrodzenie było płacone raz w miesiącu? Dlaczego nie wypłacacie pieniędzy do ręki, tak fizycznie pracownikowi?

@Jagoda

Dzień dobry Pani Jagodo. W Holandii nie można płacić wynagrodzenia gotówką, tak stanowi prawo. Wynagrodzenie jest przelewane w trybie tygodniowym i nie ma możliwości zmiany na miesięczne.

@Piotr

To umowa o pracę też jest tamtejsza, holenderska? Pisano też wcześniej o znajomości holenderskiego lub niemieckiego i by mieć prawo jazdy kat. B. Na potrzeby dojazdu do pracy autem służbowym. Tak przynajmniej zrozumiałem z kwietniowego wpisu. Z tego by wynikało, że nie ma konieczności używania swego auta na dojazdy, bo firma zapewnia własne?

Kamil
@Piotr

To prawda w Holandii nie ma czegoś takiego jak pieniądze do ręki????

Pitr
@Kamil

Panie Kamilu, W firme Sterwerk nie otrzyma Pan gotówki "do ręki". W Holandii obowiązkiem jest wypłacać wynagrodzenie na konto bankowe.

@Pitr

Serio? A to nie wiedziałam. A to trzeba mieć konto w holenderskim banku, czy wystarczy polskie konto? A czy dopuszczalne jest branie tygodniówek, czy prawo tu wymaga pensji miesięcznej wyłącznie?

Drogi XT, Wynagrodzenie wypłącamy tylko w trybie cotygodniowym, na imienne konto pracownika w dowolnym banku, nie musi być konto holenderskie.

Czym w STERWERK BV zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

Odpowiedź

We wszystkich ogłoszeniach podajemy widełki zaroków na tzw. rękę ... Jak się Państwo zapoznają, to nie trzeba będzie pytać. Dwa zawsze można zadzwonić i zapytać na co można liczyć przy kwalifikacjach jakie się posiada.

Werka
@Odpowiedź

Czyli można negocjować te stawki na podstawie swoich umiejętności i wykształcenia? A czy oprócz podstaw, jakieś premie można dostać za zaangazowanie?

@Werka

Witam, rozmowa jest nawet wskazana. Większośc "Naszych" gospodarzy wynagradza dodatkowo pracowników. Mają one bardzo zróżnicowaną formę (jako premia tygodniowa, zwrot przjeazdów do i z polski, zniżka na zakwaterownie lub za darmo).

@Piotr

Rozumiem. A umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z owym gospodarzem i jaki jest minimalny czas zatrudnienia, miesiąc, dwa, trzy?

polin
@Piotr

A wy jak wynagrsdzacie pracowników?? Minimalne brutto?? Bardzo słaba motywacja!!!! Powiedz to Trus

@polin

Dzień dobry, Wszystkie warunki zatrudnienia są ustalane z każdym indywidualnie. Numer do biura jest na stronie, jak zadzwonisz i poprosisz o Truus, to na pewno chętnie z Tobą porozmawia. Jeśli natomiast nie rozmawiasz wystarczająco dobrze w obcym języku, to jest zawsze ktoś w biurze, kto pomoże przetłumaczyć na Polski. Dodatkowo w ofertach masz podane widełki zarobków po wszystkich potrąceniach, dla nowych kandydatów, a pewnie też wiesz, żę osoby wspólpracujące ponad rok i więcej zarabiają odpowiednio więcej, a są to kwoty tygodniowo od kilkudziesięciu do kilkuset euro wyższe.

chemitz

Na 15 euro netto nie ma co liczyć????? Chyba że po 20 latach

@chemitz

Wioleta

Jestem gotowa wyjechać do pracy z nimi do Holandii. Mam nadzieję, że kobiety są mile widziane, w ogłoszeniu nie napisali nic, żeby było inaczej, więc tak zakładam. Ale nigdy przyznam szczerze nie robiłam przy dojeniu bydła; czy to ciężka fizycznie praca? Bo o to ogłoszenie mi chodzi właśnie.

Krzysztof

Dzień dobry. Obecnie pracuję na farmie w Norwegii, praca przy owcach i trzodzie chlewnej. Umowę mam do końca października 2023. Później będę musiał znaleźć nową pracę, bo właściciel farmy przechodzi na emeryturę i zwyczajnie zwija interes. Zastanawiam się trochę czy nie zmienić kraju na jakiś niemieckojęzyczny, ponieważ niemiecki znam lepiej (licencjat). Kiedy najlepiej byłoby aplikować żey od początku listopada móc podjąć pracę w NL? Wiem, że to dość odległy termin ;) Prawo jazdy kat.B posiadam, doświadczenie na farmie też, zresztą pochodzę ze wsi, a i język niemiecki znam.

@Krzysztof

Dzień dobry Panie Krzysztofie. Aplikować Pan może w dowolnej chwili, a później, bliżej terminu rozpoczęcia dopasujemy i omówimy ofertę pracy. Strone z numerem kontaktowym znajdzie Pan w dowolnej wyszykiwarce internetowej.

mariusz69
@Krzysztof

Dzień dobry, ja mam możliwość pojechać do pracy do trzody chlewnej do Holandii do znajomego który tam pracuje od lat, ale coś zachorowało mi się. Szef nawet już pytał kiedy przyjadę, lecz mam obawy co do zdrowia obecnie. Gdyby pan był zainteresowany tą pracą, to mógł bym dać namiary. Tylko ten szef już by chciał pracownika, a nie w październiku. (usunięte przez administratora)

@mariusz69

Ja właśnie trafiłem na aktualne ogłoszenie, że jest praca w Holandii. Zależy im na kimś chętnym do nauki przy doju mechanicznym krów lub kóz. Z komunikatywnym angielskim, holenderskim, niemieckim, by się dogadać. Robił Pan już dla tej firmy i pomógłby mi zweryfikować słowa o transporcie do i z Holandii? Czy to faktycznie firma opłaca? I co z jakością oraz kosztem zakwaterowania? Napisano, że godne. A zarobki mają wynosić od 7 000 do 13 500 zł brutto. Od czego to zatem zależy, ile ostatecznie zarobię i czy ta maksymalna kwota jest realna?

@Monika

Dzień dobry Pani Moniko. Jest możliwość rozpoczęcia pracy bez doświadcenia, ale tak jak Pani pisze, wówczas niezbędna jest kommunikacja na rozsądnm poziomie w obcym języku (angielski lub niemiecki lub holandrski) no i najlepiej posiadania prawa jazdy kat B.

@Piotr

A prawo jazdy do czego będzie potrzebne w przypadku tego braki doświadczenia? Również go nie posiadam, ale mówię dobrze po holendersku. Czy w takiej sytuacji rozmowa będzie w języku obcym?

@Dominika

Pani Dominiko, Prawo jazdy potrzebne jest na dojazdy do pracy autem służbowym. Rozmowa wstępna jest w języku polskim.

Katarzyna
@Piotr

O, czyli ta praca jest jakoś dalej o miejsca zakwaterowania? A ile taka odległość wynosi i czy takim autem jedzie kilkoro pracowników, czy każdy dostaje swoje oddzielne?

@Katarzyna

Pani Katarzyno, Praca jest najczęsciej w okolicach 10 km od zakwaterowania. Zdarzają się miejsca gdzie trzeba pokonać około 20 kilometrów, a czasami kilkaset metrów lub zakwaterowanie jest na gospodarstwie. W większości wypadków pracownik ma auto do swojej dyscpozycji, ale jest też kilka miejsc gdzie jedzie się z tego samego zakwaterownia w kilka osób na danązmianę.

Elżbieta
@Piotr

No a gdyby ktoś nie miał prawa jazdy, to można wtedy liczyć na podwózkę do miejsca pracy, w sensie że firma to ogarnie? Pracując już tu można dodatkowo się uczyć języka czy podczas rekrutacji musi już być perfect?

@Elżbieta

Pani Elżbieto, Czasami jest praca z zakwaterowaniem na gospodarstwie lub we dwóch, wtedy prawo jazdy nie jest wymagane. Podstawowa komunikacja w języku obcym jest wystarczająca, nie musi być perfect. Dla osób, które są chętne oferujemy również kursy języka obcego na koszt pracodawcy.

@Piotr

Ja chciałabym tylko dopytać o rodzaj umowy. To jest polski kontrakt czy zagraniczny? Trzeba przejść psychotesty? Czy można korzystać z auta służbowego bez takich badań?

@Dominika

Pani Dominiko, Umowa jest podpisywana w Holandii na warunkach Tutaj obowiązuących. W Holandi odprowadzane są zaliczki na podatek, ubezpieczenie i składka emerytalna. Czyli pracownik jest wpełni legalnym rezydentem zarobkowym ze wszystkimi prawami i obowiązkami. Nie rozumiem co mają psychotesty do prowadzenia auta osobowego? (Jeśli ma Pani ważne prawojazdy na daną kategoriw, to jest ono na pewno akceptowane w całej Europie).

Karo
@Piotr

A na jak długo jest taki kontrakt podpisywany? Wedle możliwości pracownika czy to jest jakoś z góry określone ile ma trwać?

@Karo

Anonim.

Nie polecam tej agencji.koordynatorzy (usunięte przez administratora).wlascicielka holenderka nie lepsza.jak chcesz się zwolnić to odciąga za jakieś dziwne rzeczy z wypłaty.szczerze nie polecam tej agencji

@Anonim.

Widziałam ogłoszenie z ofertą pracy w Holandii, ty też pracowałeś przy mleku? Możesz dać znać jaki jest standard mieszkań?

@Dominika

Pani Dominiko, Widzę, że od dłuższego czasu jest Pani aktywną użytkowniczką tego forum. Najłatwiej będzie jeśli zadzwoni Pani do Sterwerk i otrzyma Pani wszystkie infoemacje, a po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji i selekcji również otrzyma Pani ofertę pracy ze zdjęciami z gospodarstwa i z zakwateroenia.

Teresa

Witam, właśnie znalazłam ogłoszenie, że potrzebują pracownika w Holandii do mechanicznego dojenia krów lub kóz. Widełki z ogłoszenia to 7-13,5 tyś. Wiecie ile tak rzeczywiście miesięcznie wychodzi na rękę za taką pracę? Jak oceniacie kontakt z biurem? Pozytywnie wszystko?

@Teresa

Pani Teres, Na tzw rękę, tygodniowo, (po domu, podatku, ubezpieczeniu) od okolic 400 euro do ponad 550 ale górna stawka dla osób przynajmniwj z podstawami jezyka i obyciem ze zwierzętami. Aktualnie bez prawa jazdy okres oczekiwania przynajmniej miesiąc.

@Piotr

Ile godzin dziennie jest praca? To jest tylko w porach dojenia krów czy jakoś na zmiany? Na jak długo można wyjechać? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Dominika

Pani Dominiko. Praca jest 6 dni w tygodniu po około 8 godzin, często rozbite na przykłąd na dwa razy po 4 godziny. W więlszości jest to praca przy doju i ewwntualne obowiązki z tym związane. Praca jest zawsze na długi okres (z regularnymi urlopami w systemie lub bez niego).

@Piotr

Czyli składając podanie czeka się teraz około miesiąca na wyjazd? O ile pozytywnie przeszłabym rekrutacje... Dużej tężyzny fizycznej potrzeba do tej pracy?

@Dominika

Rozpoczęcie zależy trochę od sytuacji w danej chwili. Ważnym czynnikiem są kwalifikacje kandydata oraz jego oczekiwania. Kandydat z rozsądną znajmością języka obcego, prawem jazdy oraz doświadczeniem, chociażby z małego gospodarstwa w Polsce, może liczyć na rozpoczęcie w okolicach 2 tygodni od aplikacji. Przy samym doju mechanicznym nie jest wymagana "tężyzna fizyczna", aczkolwiek jest to praca fizyczna, więc oczekiwena jest normalna sprawność. Jeśli ma Pani jeszce jakieś pytania to chętnie odpowiem na nie telefonicznie.

Katarzyna
@Piotr

A jak ktoś będzie jechać któryś raz z firmą, to ma jakieś lepsze warunki? Wtedy za takie doświadczenie i długotrwałą współpracę ma lepszą kasę? Lepsze opcje na lepsze stanowisko? I co do tej rozsądnej znajomości, to poziom B1 jest ok?

@Katarzyna

Pani Katarzyno. Nie zawsze, ale gospodarze indywidualnie negocjują dodatki takie jak premia uznaniowa, dodatek za przejazd na urlop, zniżka na zakwaterowanie itp. Natomiast długoterminowa współpraca jest ustawowo wynagradzana rocznymi podwyżkami funkcyjnymi. B1 jak najbardziej jest wystarczającym poziomem.

Jaki jest styl zarządzania w STERWERK BV?

Dzień dobry, Odpowiedziałem na to pytanie kilka godzin temu.. Dlaczego moderator skasował moją odpowiedź? Pytanie ma się ni jak do naszego funkcjonowania, ponieważ pracownicy pracują na ponad 60 gospodarstwach i na karzdym z nich struktura zarządzania jest inna.. Trudno mi bęzie opisać każde z nich tutaj po kolei, a dodatkowo nie są to informacje publiczne. Jeśli natomist pytanie dotyczy struktury funkcjonowania biura to jest to struktura płaska jak pisałem prawie rok temu na tym forum.

Mcmoney

Do póki gdy pracujesz jest niby Ok, ale często problem z kontaktem. Jak chcesz odejść to mają Cie gdzieś i ostatnia wypłata nagle na pokrycie czegoś czego nie powinno być. A jak coś zostawisz na mieszkaniu i chcesz to odebrać w późniejszym czasie to nagle się okazuje ze zostało to wyrzucone a jak zapytasz grzecznie gdzie to jest to nagle nie ma Odpowiedzi jedynie od domowników ze to kordynator/ja

@Mcmoney

Panie Hubercie, pojechałeś z jakiegoś "ważnego" powodu do domu na weekend i nie wróciłeś, porzucając pracę, auto służbowe w opłakanym stanie oraz swoje rzeczy. Z tego powodu nie otrzymałeś zniżki na zakwaterowanie w ów tygodniu i zapłaciłeś zamiast 59,95 euro 98,10 Jeśli masz pytanie odnośnie swoich rzeczy to masz do Nas numer, a z tego co wiem Twoje rzeczy dalej są na zakwaterowaniu.

Hubert
@Piotr

Ps. Mcmoney to nie jestem ja :) wiec macie problem z kimś innym. A skoro zostałem wywołany bo napisałeś to na tyle jasno ze wiem ze o mnie pomyślałeś to odpisze. Nie mam do was żadnego problemu co do współpracy wręcz przeciwnie chwale sobie bo nigdy nie miałem żadnego problemu! . A co do pieniędzy zostało to wyjaśnione miesiąc temu po jednym telefonie do was! Rzeczy nie porzuciłem tylko było wszystko w jednej walizce, a co do samochodu w takim stanie oddałem w jakim go odebrałem. Dzisiaj pisałem do Aleksandry o walizkę gdzie odczytała i nie odpisała, a ja wiem ze walizka z rzeczami osobistymi zostały wyrzucone na jej polecenie gdzie informowałem, ze odbiorę walizkę a nie mogłem wcześniej bo byłem w szpitalu. W niedziele będę po walizkę i mam nadzieje, ze masz racje ze nadal tam jest.. Pozdrawiam :)

Czy nowo zatrudnione osoby w STERWERK BV otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Umowa o prace i wszystkie wymagane dokumenty są dostępne "online" na portalu pracownika, przynajmniej jeden dzień roboczy, przed faktycznym rozpoczęciem zatrudnienia. To jest obowiązek w Holandii i warto na to zwracać uwagę lub zapytać przyszłego pracodawcę, kiedy zostaną one wystwione, można wówczas uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek.

Kamila
@Piotr

Nie znam niestety prawa holenderskiego, rzeczywiscie trzeba sie troche z nim zapoznac ale to dobrze ze tak wlasnie jest. Czy na cos jeszcze trzeba zwrocic uwage u tego pracodawcy ze jetst inaczej niz w Pl ?

adam

tam jest tylko umowa zlecenie

@adam

Dzień dobry, Dzieci i nastolatkowie w Holandii mogą tylko i wyłącznie wykonywac drobne prace na podobnej formie zatrdunienia, jak umowa zlecenie. Dla osób pełnoletnich nie ma takiej możliwośći. Forma zatrudnienia w Sterwerk to zawsze umowa o pracę (odporowadzane sa wówczas, składki na ubezpieczenia, zaliczki na podatek i po 8 tygodniu składki emerytalno rentowe). Tutaj link do układu pracy zbiorowej, w języku polskim: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf Tekst jest bardzo obszerny, ale traktuje o wsyztkich sprawach, związanych z zatrudnieniem w Holandii. Tam znajdziecie wszsytkie informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, któe Was nurtują.

@Kamila

Warto zapytać przyszłego pracodawcę, który układ pracy zbiorowej tzw. CAO obowiązuje u niego i u pracodawcy wykonawcy. Tu link do układu pracy zbiorowej NBBU, któym podąża Sterwerk, warto się zapoznać: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf

@adam

A pisali że umowa o pracę jest. Pracujesz tutaj? Jak długo? Warto się starać o tą pracę?

@Dominika

Dzień dobry, Forma zatrudnienia w Sterwerk to zawsze umowa o pracę (odporowadzane sa wówczas, składki na ubezpieczenia, zaliczki na podatek i po 8 tygodniu składki emerytalno rentowe). Tutaj link do układu pracy zbiorowej, w języku polskim: https://www.nbbu.nl/sites/default/files/2022-08/NBBU_CAO_Uitzendkrachten-PL-1%20juli%202022_0.pdf Tekst jest bardzo obszerny, ale traktuje o wsyztkich sprawach, związanych z zatrudnieniem w Holandii. Tam znajdziecie wszsytkie informacje i odpowiedzi na wszystkie pytania, któe Was nurtują.

@Dominika

Ogólnie praca jest spoko nie powiem ale w moim przypadku utrudniony był kontakt z koordynatorem oraz niekiedy wypłata nie przychodziła na czas

@Dominika

Pracowałem w tamtym roku umowa zlecenie jest i wszyscy mają umowę zlecenie nie słyszałem żeby ktoś dostał umowę o pracę

@adam

Panie Adamie. Najczęstrzymi przyczynami opóźnionego wynagrodzenia jest niedostarczenie list godzinowych, przez pracownika i/lub gospodarza. Zarza się też, że w polsce jest święto i wypłata wpływa na konto bankowe kolejnego roboczego dnia.

@Adam

Panie Adamie. Nie wiem czemu tak uparcie pisze Pan nie prawdę. Skoro wedle Pana, wszyscy pracownicy, są zatrudnieni na umowe zlecenie, to oznacza iż każdy z nich pracuje nielegalnie, ponieważ taka forma zatrudnienia nie występuje w Holandii, więc najlepiej zgłosić to do odpowiedznich istytucji.

@Adam

Panie Adamie. Zgłoszę administracji iż wystawiają umowy zlecenie zamiast umowy o pracę i umowy oddelegownia. Jeśli mogę na koniec zapytać z iloma ze 180 pracowników Pan rozmawiał?

@Piotr

Ja piszę nie prawdę ja umiem czytać było napisane umowa zlecenie po co okłamujecie ludzi pracowałem e tej firmie 3 mies i chyba wiem

@Adam

Panie Adamie, Zgłaszam sprawę do działu administracji i dziękuję Panu bardzo za wskazówki.

adam

Nie polecam tej agencji ponieważ czasami jest problem z wypłatą oraz praktycznie zero kontaktu z koordynatorem

@adam

Panie Adamie, Przykro mi, że ma Pan takie doświadczenia. Czy kontaktował się Pan w sprawie wynagrodzenia z biurem? Jestem bardzo zanipokojony brakiem kontaktu z opiekunem, ponieważ to nasza renoma, zawsze dostępni we wszystkich sprawach! Czy zgłaszał Pan brak kontaktu ze strony opiekuna?

Franek

Co do firmy. Pracuje juz ponad 2 tygodnie i jeszcze nie dostalem wypłaty bo zawsze coś.... Uwazajcie na farme STEEGRO nowa wlascicielka to tyran. 554 krowy w 4 godziny. Nadgodzin nie ma. Masz 70 placa za 55 i wiecej nie.

Olga
@Franek

Dziękuję za opinię o STERWERK BV. A jak wygląda Twoja praca, na czym polega? Co do wypłaty - czy nie jest ona wypłacana co miesiąc, jak to często bywa?

Koko soko

A to jest nie możliwe , ja 300 krów robiłem w 3-3.5 h

Natalia
@Koko soko

A czemu niemożliwe? Może jakimś cudem innym się to kiedyś udawało? Czy po trzech latach jednak trochę łatwiej tutaj z tym jest i dlatego to nierealne według Ciebie?

Bongo :)
@Franek

Mówisz Jost ten mały ksrsisn tak ci dał popalić ..:) ? Najlepsza ekipa ..a dojenie no cóż jak im pokazałeś że nie pijesz i zawsze jak ktoś zamuli to jesteś ..i jeszcze o cielaki dbasz to masz dobrze ..(usunięte przez administratora)

Natalia
@Bongo :)

ma się dobre co? akurat tyle ukryło, że serio nie wiadomo czy doceniają czy nie interesują się dobrą pracą u kogoś

Stały pracownik

Wypłaty co tydzień w miarę fajne kwoty pan Dawid pomocny zawsze i o każdej porze można dzwonić do niego w każdej sprawie ale pan Piotr dlaczego ten człowiek u was pracuje (usunięte przez administratora) z jego strony i nic więcej

Bongo :)
@Stały pracownik

Akurat Dawid to konkretny gościu

Justyna
@Bongo :)

Czyli idzie się z nim dogadać w razie czego? :D A reszta ekipy w firmie jak? Też okej?

@Bongo :)

Jaki system pracy i zarobki tam macie na początku i jaka umowa???

ZDR

Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat Hansa na Vrebie? Słyszałem dużo opinii na jego temat, a chciałbym sie dowiedzieć jaki on jest naprawdę i czy warto przyjść tam pracować?

Zostaw merytoryczną opinię o STERWERK BV - Deurne

• Jak się pracuje w STERWERK BV?

Zobacz opinie na temat firmy STERWERK BV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STERWERK BV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STERWERK BV?

Kandydaci do pracy w STERWERK BV napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STERWERK BV