Regenersis

Dodaj raport z rozmowy

Opinie o Regenersis

@Ewelina

Pracowałem tam przez rok, jednak zrezygnowałem ze względu na odległość od miejsca zamieszkania. Jak w każdej pracy trzeba było pracować. To jest chyba logiczne, że należy przestrzegać czasu pracy, nie przekraczać czasu przerw. Wszyscy chcieliby nic nie robić i dostawać co miesiąc wypłatę. Uważam, że z liderami (kierownikami) można było porozmawiać na temat wszystkich problemów i byli otwarci na pomoc i wspólne rozwiązanie problemów

Większość osób bardzo negatywnie się wypowiada nt. firmy Regenersis jako pracodawcy. Jednak proszę rozejrzeć się na rynku pracy. Wynagrodzenia w tej firmie nie należą do najniższych w regionie. Firma daje szanse zdobyć nowe doświadczenie dla wielu pracowników .

Kostek Nowy wpis

Zgłaszać cokolwiek komuś wyżej? Komu- takie pytanie? Panowie dyrektorzy(usunięte przez administratora) Nie chodzi mi aby bezzasadnie oczerniać. Pracowałem w tej firmie ponad rok i niestety przykre doświadczenia i rozczarowania mam jeśli chodzi o ta firmę.

Krzysztof Nowy wpis
@Kostek

Bez przesady. Gloryfikowanie kogoś tylko dlatego, że ma wyższe stanowisko to głupota. To do dyrektora nie można się zgłosić na rozmowę? Przecież to ty zarabiasz na zyski w firmie i to właśnie takich pracowników powinni w pierwszej kolejności wysłuchiwać.

Marta Nowy wpis
@Krzysztof

Tak. A potem ludzie nic nie zrobią bo się boją właśnie przez takie opinie(usunięte przez administratora) Nie wierzę, że nie ma tam ani jednej osoby, która jakoś potrafiłaby do tego dyrektora jednak dotrzeć - i dosłownie, i w przenośni.

Xjdzjs

Nawet jak by mi dali ofertę pracy za milion to i tak bym nie skorzystała. Zatrudniają mnóstwo (usunięte przez administratora), którzy w ogóle nie mówią po polsku a po angielsku ledwo co. Dają im skierowanie na medycynę pracy po polsku i dalej radźcie sobie sami. To świadczy o szacunku do swoich pracowników. Taki employer branding firma sobie robi.

VolumeUp
@Xjdzjs

Wypowiedzenia (usunięte przez administratora) też dają po polsku i muszą dopytywać co jest w treści.

KalejdowyMistrz Nowy wpis
@VolumeUp

Pracuja w Polsce to niech sie nauczą jezyka zeby móc poradzić sobie dok.polskimi, proste

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Nie. Jestes na okresie probnym.

Zniesmaczony

Byłem zatrudniony przez krótki czas, ale warunki jakie ta firma proponuje swoim pracownikom i ta cześć biurowa na parterze to jest coś czego biurem nazwać nie można. Osobiście odradzam (usunięte przez administratora)

technik serwisu

Spoko dostałem telefon do rozkrecenia i opisalem dlaczego akurat ja sie nadaje do tej roboty

czas dojazdu twoja kariera atuty.

Jan niezbędny

(usunięte przez administratora)te bluzy to pewnie jego pomysł nie mają nic wspólnego z ochroną elektrostatyczna , tracimy kontrakty zamiast pozyskiwać nowe !!

@Jan niezbędny

Mam pytanie. Trochę w kwestiach formalnych. Wpisując w przeglądarce Regenersis wyskakują mi informacje o CTDI. Dlaczego? Zmienili nazwę?

@Krystyna

Tak juz dawno.

Przemysław

Panowie, czy możecie doprecyzować, dlaczego pracownicy innych narodowości mieliby mieć możliwość pracowania w większym wymiarze czasu?

Qwerty1234
@Przemysław

Bo pracują na umowę zlecenie to nawet po 12h mogą pracować ;) także to jest to doprecyzowanie...

Olga
@Qwerty1234

Czyli jak rozumiem Polacy pracują na umowie o pracę i nie mogą brać nadgodzin? Możesz to jakoś rozwinąć? A jak się zarabia?

gucio

firmy ogólnie jako pracodawcy nie polecam.Wielka hala,hałas ,złe oświetlenie, brak przewietrzania .Mikroskopijna stołówka,wyznaczone godziny przerwy(po za tymi godzinami ochrona nie wypuści pracownika ze strefy ),kontrola wyjść do toalety,innego działu w sprawie wyjaśnienia.Co do pracy obcokrajowców niestety prawda( zdarzają się wyjątki) .Oto przykład pracę ,którą wykonywały 2 osoby w 8 godzi obecnie "wykonuje" 6-8 osób i nie jest w stanie wyrobić się w 8 godzin,Zdarzały się kradzieże w szatniach ,obecnie jest monitoring. Nie liczy się praca ( wykonanie zadania najlepiej jak się potrafi),ale słupek i procenty.Wprowadzanie zmian przez osoby,które pracują tydzień,nie znają specyfiki pracy.Nieergonomiczne stanowiska pracy.

Technik

Teraz to już robi się śmiesznie. Urządzenia elektroniczne są wrażliwe na ładunki elektrostatyczne i producenci mieli wymagania żeby naprawy odbywały się w odpowiednich warunkach ( uziemienie , odzież antystatyczna, itp.) no i w ramach tych warunków rozdali wszystkim ( i trzeba w tym pracować ) elektryzujące się bluzy z tworzywa sztucznego. Chyba po to żeby naprawiane w takich warunkach urządzenia psuły się jeszcze bardziej a firma zgarniała więcej kasy za naprawy .

Serwisant

Dokładnie osiągniesz wtedy wszystko :D

Czy Regenersis ma ściśle ustalone godziny pracy?

Serwis

Tak, 6-14 I 14-22

Dobrze w tej firmie to już było. Teraz to tylko fabryka bez sentymentów i relacji międzyludzkich.

Matt
@były pracownik

nie polecam tej firmy nikomu , bałagan nie ogarniają nic . Nie ma możliwości zarobienia uczciwych pieniędzy , tylko ukraina i hindusi mogą pracować. To nie serwis tylko (usunięte przez administratora)

Janusz

Jesli chodzi o dzial finansowy to odradzam, praca pod ciaglym cisnieniem, brak jakiegokolwiek wprowadzenia i wsparcia, a wymagania coraz wieksze. Zamkniecia miesiaca tragiczne, potrafia sie ciagnac do poznych godzin wieczornych przez dobrych kilka dni. Wieczy balagan, z ktorym nikt nie moze sobie poradzic.

Krystyna

Twoja opinia nie wnosi nic do dyskusji na temat pracy w Regenersis. Może napiszesz, jeśli jesteś pracownikiem firmy, jak oceniasz to miejsce? Będę wdzięczna za każdą opinię.

Krystyna

Rozumiem, że to na pewno nie jest zbyt miłe, ale tutaj na forum powinniśmy pisać ogólnie o pracodawcach i oferowanych przez nich warunkach, a nie konkretnych osobach pracujących w danym miejscu. Obecnie jesteś jeszcze zatrudniona w Regenersis czy już nie pracujesz w tej firmie?

Krystyna

Dziękuję Ci z uściślenie tego, do czego przeznaczone jest niniejsze forum. Ty zapewne jesteś pracownikiem Regenersis, więc będziemy Ci wdzięczni za opowiedzenie o tamtejszych warunkach zatrudnienia. Wiem, iż wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwościami rozwoju w tej firmie. Czy takowe w ogóle w niej istnieją? Zachęcam Cię bardzo serdecznie do dalszego, aktywnego uczestniczenia w dyskusji!

Krystyna

W takim razie bardzo dziękuję Ci za wyjaśnienia. Z ciekawości poszukałam aktualnych ofert pracy od Regenersis. Wygląda na to, iż w chwili obecnej poszukują Młodszego Specjalista ds. Logistyki oraz Service Account Manager. Czy może któreś z tych dwóch stanowisk jest zgodne z posiadanymi przez Ciebie kwalifikacjami, a także z doświadczeniem? Jestem bardzo ciekawa.

Pracowałem w tej "wspaniałej" firmie przez kilka lat. Początki były bardzo fajne, bo i pierwszy kierownik był mega ogarnięty i pozytywnie nastawiony do pracowników. Potem stopniowo zaczęły zachodzić zmiany(oczywiście na gorsze). (usunięte przez administratora) Taki przybysz z po kilku dniach "pracy" zaczyna się uważać za Bóstwo i próbuje podporządkować sobie "starych" doświadczonych pracowników. Szkoda, że zapomniał o tym, że jeszcze niedawno ganiał za pługiem u swego Pana gdzieś w cz. (usunięte przez administratora) na Ukrainie:) Awanse? Śmieszne. Wazeliniarze i ludzie bez kręgosłupa moralnego(donosiciele) są z góry skazani na sukces. Osoby, które rzetelnie wykonują swoją pracę codziennie dostają po czterech literach. Podwyżki (o ile ktoś dostanie) są marne i pełnią funkcję zatykania ust na pewien czas. Reasumując. Jeżeli masz wystarczająco odporną psychikę lub chcesz wykończyć się nerwowo, to ten (usunięte przez administratora)jest wymarzonym miejscem dla Ciebie.

Było minęło..

5 lat tam wytrzymałem, w lokalizacji na krakowskiej, dział zajmujący się terminalami. Lokalizacja wynajęta pod nowy biznes, jeszcze pamiętam te puste ściany i pare biurek, wtedy atmosfera była bardzo dobra, bo nowi ludzie przychodzili w miarę ogarnięci. Potem zaczęło się podpisywanie kontraktów i szukanie na gwałt nowych ludzi, jak nie było doświadczonych, to ze wschodniej granicy ludzi ściągało się autokarami... kompetencje nie były ważne, tylko żeby były ręce do pracy. Budynek na 200 osób, a pracowało 400, ścisk wszędzie, toalety 4 na 400 osób na serwisie. Przerwa 30min ale rozliczana co do sekundy i (usunięte przez administratora) dlaczego przekraczasz, wejście i wyjście na serwis przez jedną pojedyńczą bramkę do wykrywania elektroniki, kolejki na niej nieliłosierne. Ochrona nie kompetentna, nawet nie mogli pokierować ludźmi żeby to lepiej szło, tylko stoją i się gapią, ciągle mają jakieś problemy i żale, ludzie się tam zmieniali co miesiąc. Ochroniarze (usunięte przez administratora) Praca nastawiona na ilość i na słupki. Jak nie masz sumienia to możesz walić ilości, nie patrzeć na jakość i na klientów. Sporo tu takich ludzi było, a kierownictwo zadowolone bo jest wydajność. Szkoleń nie ma, zostajesz przyuczony do stanowiska pierwszego dnia i sobie radź. Jak nie zrobisz wielkich błędów, to nikt się za bardzo nie będzie Tobą interesował. Z kierownikami da się normalnie pogadać, ale niektórzy nie umieją zarządzać ludźmi i tworzyć dobrą atmosferę między pracownikami. Wykorzystywanie ludzi jest na porządku dziennym, pracowanie na innych stanowiskach niż w umowie to też nic nadzwyczajnego. Organizacja firmy słaba na każdym etapie, rotacja ludzi bardzo duża, głównie starzy pracownicy mają tej fuszerki dość. Zrobili restrukturyzację na paru działach i zwolnili bardzo dobre osoby, które swoje stanowiska miały w jedym palcu, a przerzucili inne które kompletnie nie ogarniały tego co robią, nawet po paru miesiącach. Nie wiem kto tam tak durne plany miał... Awansy wewnętrzne są dość łatwe, jak się wykazujesz. Firma jest wypłacalna, zawsze do 10ego było na koncie. Płace dla operatorów na poziomie (usunięte przez administratora), Technicy, liderzy (usunięte przez administratora)zależne od działu i doświadczenia. podwyżki (usunięte przez administratora)y po akceptacji kierownika. Dysproporcje płacowe czasem są spore, więcej zarabiałem po 5 latach niż ludzie pracujący 12lat na tym samym stanowisku ;] Teraz firma się przenosi do nowej lokalizacji, (usunięte przez administratora), nie ma co liczyć na poprawę. pozdrawiam przyszłych niewolników.

wega

no cóż . Firma przenosi się do nowej lokalizacji.Miał być pięknie ,a wyszło jak zawsze.Nowa siedziba Sękocin Stary,hala magazynowa (blaszak) wszyscy na jednej hali,miało być więcej miejsca,lepiej zorganizowane - nic z tego.Przeniesiono jakieś pomysły z innych lokalizacji CTDI,to się nie sprawdza. Docelowo ma być zatrudnionych (podobno) 1500.Na hali 4 toalety(na ok 200 paru pracowników.Zimno ok 18 st (przypominam,że większość jest to praca siedząca czyli powinno być wg BHP ok. 22),hałas (ponieważ to jest hala 10m wysokości - typowa hala na wysokie składowanie).Autobus raz na godzinę.Rządzi "słupek" ,a nie jakość czyli jak najwięcej a jakość a jakoś to będzie.Słaba płaca .Wymagania pracodawcy jak dla nie wiadomo jakiej firmy a miejsca pracy byle jakie zupełnie nie przystosowane do specyfiki pracy poszczególnych biznesów.Jeśli ktoś ma inny wybór niech wybierze coś innego.

maupa87

Pracowałem dla tej firmy. Wpadli na pewien ciekawy projekt związany z uruchomieniem serwisów stacjonarnych dla firmy Samsung. Najpierw pojechałem na szkolenie do Warszawy, niby fajnie, ale tak naprawdę zbyt wiele się tam nie nauczyłem, najwięcej wiedzy zdobyłem pracując na miejscu w serwisie. Pracę zacząłem w październiku 2018, mój docelowy punkt serwisowy został uruchomiony w grudniu, ale uruchomiony, to zbyt wiele powiedziane. Siedziałem praktycznie do końca stycznia bez wszystkich niezbędnych narzędzi, więc punkt wystartował tak naprawdę z początkiem lutego, a firma bez żadnego ostrzeżenia postanowił a z końcem marca go zamknąć (nie tylko mój punkt padł ofiarą złej polityki firmy). O wszystko trzeba było się dopraszać, a często wyłożyć z własnej kieszeni, a w zamian za to zostaje się potraktowanym jak śmieć (inaczej się tego nie da określić). Ponadto nie oszukujmy się, ale zarobki w dużym mieście (usunięte przez administratora) to jest śmiech na sali zwłaszcza przy skonfrontowaniu tego z odpowiedzialnością jaka spoczywa na serwisantach. Nie polecam.

Szczerze nie polecam pracy w ctdi a w szczególności na magazynie, pracownicy niższego szczebla technicy, liderzy supr ludzie, ale sposób w jaki zachowywal się do nas kierownik magazynu to jakaś kpina! Ciągle wyklinanie typu kur...a itd itp, wytrzymałem tam rok. Chamstwa nie zniese

Krystyna

Koniecznie zapoznaj się z treścią regulaminy GoWork, na forum nie wolno nikogo obrażać. W razie wątpliwości dodaję link: https://www.gowork.pl/regulamin Zawsze możesz do niego zajrzeć. Wspomniałeś, że pracodawca docenia osoby, które rzetelnie wykonują swoje obowiązki - o jakich dokładnie nagrodach piszesz? Napisałeś też, że atmosfera jest słaba, dlatego tak ją oceniasz? Pamiętaj, że tworzą ją sami pracownicy. A to oznacza, że macie na nią duży wpływ.

Witold

Ty masz może jakąś wiedzę o pracy w firmie Regenersis? Opinie klientów i współpracowników są również ważne, ponieważ pomagają budować wizerunek firmy na rynku oraz przedstawić nam to, jak firma podchodzi do swoich klientów. Mam nadzieję, że znajdą się również osoby, które będą mogły napisać coś na temat pracy w tym miejscu. Zachęcam.

Witold

Czyli podsumowując Twoją wypowiedź, są możliwości, aby osoby bez doświadczenia zawodowego otrzymały możliwość pracy w firmie Regenersis? Myślisz, że będzie to dobre miejsce dla osób, które chciałyby nabyć doświadczenia oraz umiejętności mogące przydać się w przyszłości? Zachęcam do dalszej aktywności.

Spawalnia

Firma już 2razy naprawiala mi telefon i drugi raz jestem bardzo zadowolony z ich usług Naprawa w 1 wypadku trwała dłużej ale wymieniono mi na nowy telefon 2naprawa wykonana w 4dni i nawet naprawiono rzeczy o których niewiedzialem że są zepsute Telefon cacy zrobiony Bałem się po opiniach z neta o telefon ale jak widzę bez potrzeby

@Spawalnia

Powiedz mi proszę, jak to się stało, że skorzystałeś akurat z usług firmy Regenersis? Czym sugerowałeś się przy wyborze? Opiniami pojawiającymi się w internecie, czy tymi, które usłyszałeś bezpośrednio od znajomych? Opinie klientów są równie ważne, co te pochodzące od pracowników, dlatego zachęcam, abyś sprecyzował tę informację.

Spawalnia
@Witold

Telefon zakupiony w RTV AGD na gwarancji naprawiony W firmie Regenersis

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Regenersis?

Kandydaci do pracy w Regenersis napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Regenersis