Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o ZŁOTEX

Pracowałeś w firmie ZŁOTEX i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
xxxxx - 2011-01-27 19:59:59 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam pracowałam w tej firmie, zostałam zwolniona bez podania przyczyny, ale ogólnie polecam prace w tej firmie,
zdjecie uzytkownika
ulauu - 2014-11-19 13:33:36 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Płaca marna, wyzysk totalny,brak zrozumienia dla pracownika-traktowanie z góry- nie podoba się do odejdź na twoje miejsce czeka 100, harówka po 15-16 godz. Nie polecam
zdjecie uzytkownika
Pracownik - 2014-12-21 17:36:25 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Jestem pracownikiem tej firmy już od wielu lat i nie zgodzę się z ulauu że jesteśmy wyzyskiwani , oczywiście przed świętami pracujemy więcej godzin ale przecież nie za darmo , mamy za to płacone . Podaj mi firmę prywatną która robi paczki dla dzieci daje deputaty z wyrobów na święta imprezy integracyjne , jak robimy dużo godzin to zawsze dostaniem coś słodkiego do zjedzenia . Pewnie że chcielibyśmy zarabiać więcej może będzie jakaś podwyżka w przyszłym roku , zobaczymy ale nie jest to zła firma .Ja się cieszę że pracuję w Złoteksie mam wypłatę na czas jeśli chcę zaliczkę to też ją dostanę , szefostwo też jest OK czego chcieć więcej , praca na miejscu i pewna chyba że się podpadnie za alkohol !!!!!
Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZŁOTEX

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy ZŁOTEX?
Zadaj pytanie
x