Opinie o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Heesung Electronics Poland. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Heesung Electronics Poland o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland w Wrocław Lg 2A

Robert Wrocław Nowy wpis

Pracowałem 9 lat w Heesung Electronics Poland polecam wszystkim firmę ... Powodzenia Mława

Piotr Conwejor Nowy wpis
@Robert Wrocław

Również pracowałem w Heesung Elektroniks Poland oblatalem wszystkie działy w swojej kadencji bardzo polecam firmę z chęcią przeprowadził bym się do Mławy by tam dalej pracować, ale takie ekipy jaką miałem już miał nie będę, pamiętam jak w 2010 roku z zespołem Koreańskim pracowaliśmy na słynnym stanowisku 15 w tedy się działo dobrze wręcz bardzo dobrze wspominam stare dobre czasy

zamo Nowy wpis

Gdyby pracownicy byli inaczej traktowani,to by nie było z nimi różnie,a tak pozatym to chyba nigdy nie stałeś przy lini,to gów.....wiesz o robocie.

Daniel Nowy wpis

Niektórym najlepiej wychodzi narzekanie. Dobra firma tylko niestety z pracownikami bywa różnie

mona

Praca taka sama jak we wszystkich firmach koreańskich,płaca najniższa krajowa plus 70 zł premi za frekfencję,ale więcej jak 1800 nie wyciągniesz.Atmosfera stresująca,ciągle cię straszą,każą za zwolnienia lekarskie tzn.przenoszą na inne stanowiska.Żeby ci przedłużyli umowę to musisz nieżle naginać,praca zależy od stanowiska,niektórzy mają lekką czynność a niektórzy muszą nieżle zapier...... a wypłatę mają taką samą jak ci pierwsi.Ogólnie nie polecam.A jeszcze najlepsze jest to że pracuje tu większość ukraińców i ich traktuje się lepiej jak nas polaków i pytam gdzie tu sens i logika????

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Heesung Electronics Poland? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
czlowiek

Pracuje od kwietnia tego roku, na samym poczatku fajna atmosfera i ludzie.. Po dłuższym czasie wszystko się zmieniło. Liderka i mistrz produkcji krzyczą maja nas za nic za zwykle zero. Ludzie potrzebują np urlopu na pogrzeb bo np. Dziadek im umarl nie chca dawać grożą , ze jak ktos nie przyjdzie to wstawia N lub gorzej zwolnią. Po trzech msc poszlam na L4 bylam na stalym stanowisku po chorobowym wróciłam przerzucali mnie tu i tam... I to miała byc kara za to ze poszlam na L4., pozdrawiam I.G.

Maja

@stach Dziękuję za odpowiedź. Jeśli dobrze rozumiem, to po zmianie kierownika następują pozytywne zmiany? Piszesz, że kierowniczka chce wyprostować sytuację. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o tych zmianach?

grzesiu

z tego co wiem to ludzie się sami zwalniają, mają dosyć bo pracujesz za kilka osób wymagania kosmiczne, a koreańczycy mają swoje widełki i tak więcej nie dadzą a nikt za grosze nie będzie robić, tam inż się zmieniaja jak rękawiczki.....dobre aby mieć papier.... coraz głośniej już, tutaj .... ze strony: https://wroclaw.tvp.pl/29694442/zwolnienia-w-biskupicach-podgornych Zwolnienia w Biskupicach Podgórnych Zwolnienia w kolejnej fabryce z koncernu LG. Pracę w Biskupicach Podgórnych straci około pół tysiąca osób. Pracownicy twierdzą, że są zmuszani do odchodzenia z pracy bez należnych im odpraw. Firma sprawy nie komentuje. A przedstawiciele związków zawodowych mówią, że zwolnienia w Biskupicach Podgórnych to efekt przeniesienia fabryki do innego polskiego miasta. Pracownicy fabryki Heesung Electronics nie kryją emocji. Ich zdaniem koreańscy pracodawcy chcą zredukować zatrudnienie, jednocześnie nie respektując zapisów w umowach o pracę. – Oni chcą żebyśmy sobie sami jakąś pracę znaleźli i się zwolnili. Żeby nie dostać odpraw – mówią. Chcieliśmy o tym porozmawiać z przedstawicielami firmy. Jednak, jak nas poinformowano, na terenie zakładu nie było nikogo, kto mógłby udzielić informacji o sytuacji pracowników. Na razie w tej sprawie nie interweniuje Okręgowy Inspektorat Pracy we Wrocławiu. – Do tej pory żadnych informacji jeszcze nie mamy. Ani nie wpłynęła skarga, ani żadnych porad w zakresie prawa pracy obowiązującego w tym zakresie nie mieliśmy – mówi Arkadiusz Kłos. W samym zakładzie powoli ograniczana jest już produkcja. To efekt decyzji koncernu LG Electronics o przeniesieniu produkcji telewizorów z Biskupic Podgórnych do Mławy na Mazowszu. – Można jechać tam. Niby zapewniają mieszkanie, mówią że można jechać. Ale za jakie pieniądze? – mówi jedna z pracownic. Zdaniem przedstawicieli Solidarności, sytuacja pracowników fabryki to efekt kryzysu na rynku telewizorów produkowanych m.in. pod Wrocławiem. Teraz grupa LG chce produkować w Biskupicach Podgórnych baterie do samochodów elektrycznych. Inwestycja ma kosztować 1,3 mld zł, a w nowej fabryce ma znaleźć zatrudnienie ponad 700 osób.

Haha
@grzesiu

Bardzo dobrze ze fabryke zamykaja cieszę się bardzo heheh a ludzie nie dostaną zadnych odpraw a mysla inaczej hehehe skonczylo sie juz nic nie robienie teraz dopiero bedziecie narzekac na inne zaklady hehehehe

Maja

Kilka dni temu ruszyła rekrutacja na stanowisko Inżynier Elektryk. Pracujesz obecnie w Heesung Electronics Poland? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie i jakie warunki zatrudnienia mogą uzyskać osoby odpowiadające na tą ofertę pracy.

stach
@Maja

Uprawnienia powyżej 20kV albo ci zrobią najlepiej wiedza z Automatyki bo ten Menager co był wcześniej to tylko udawał że jest coś robione i ciął koszty .A nowa Kierowniczka chce to wszystko wyprostować ,bo ten były jest tylko zainteresowany nowymi inwestycjami na LG-Chem który obecnie wynajmuje część magazynową ,a on sobie wyrobił PR jako ekspercik dzięki Inżynierom którzy wszystko za niego robili a on to sobie przypisywał . Ten były niby się zwolnił ale z tego co widaćto biega na Chema i kieruje swoją firmą pod nazwą IES którzy się przedstawiają jako Gut -budownictwo tylko że IES to jest firma pana byłego kierownika UT

becz

wiadomo @asia jest to zawsze ryzyko z dwóch stron. Z tego co widze Heesung Electronics Poland nie szuka ludzi

Wszystkowiedzący

Oferta jest wciąż aktualna

Tobi

Mariusz maziarek pamietam go jak to skrot M M i chodzi o tego pana

takajedna

z tego co wiem, ludzie masowo uciekali i wciąż uciekają z Heesunga, głównie do Display :) Tam też są różne kwiatki...ale ja osobiście nie narzekam, tak porównując to, co opowiadają mi starzy pracownicy z HS i co się potwierdza również na necie, to faktycznie daleko im do ogólnej atmosfery w Display.

takajedna

wiesz, wyssane z palca to one nie są, inaczej nie byłoby tak wielu uciekinierów z HS w LG :) Oczywiście, sporo też zależy od ludzi (to przede wszystkim), jak Ci się poszczęści, to trafisz na normalnych i można spokojnie pracować...mnie też wnerwia pewna gówniara, panoszy się niesamowicie, obrała mnie za target..po prostu uroczo...ale ja mam zamiar zacisnąć zęby i poczekać na jej potknięcie :)

kk

do dzisiaj nie odzyskałam płyt CD ponoć ktoś z H kradnie

smerfetka

pokaz na sali ludzie siedzący na ziemi a na krześle facio J. z laseczką przypominającą mi Dorotkę M.

wypowiedzenie

Gdzie trzeba dać wypowiedzenie pracy ???przed praca

jarek

Jednych zwalniają a drugim umowy przedłużają ciekawe od czego to zależy.

porsze to ty się tutaj nie dorobisz

hop_siup

justynaaaahaha@gmail.com - dla osób zainteresowanych i potrzebujących wsparcia w sprawie mobbingu i tym podobnych rzeczach chętnie odpiszę i udzielę informacji o stowarzyszeniach antymobbing-owych na terenie Dolnego-Śląska.

hop_siup

Gdyby kogoś jeszcze Kadry i pani Kasia chciała mobbingować w obecności związkowców w tajnym ruskim pokoiku zwierzeń w biurze głównym... : WAŻNE! Tylko pamiętajcie aby się pod wpływem "prania mózgu" ówcześnie nie zwolnić! (usunięte przez administratora) - czyli jak złożyć i gdzie złożyć skargę do Państwowej Inspekcji Pracy oraz indywidualna jak i korespondencyjna pomoc dla osób szykanowanych i mobbingowanych w miejscu pracy. Ahhh! I uwaga na grubą brzydką blond ropuchę co zamiast pracować tylko po palarniach chodzi, spokojnych ludzi zaczepia, rzuca wyzwiskami, prowokuje do zaczepek i ubiera gorzej niż tania prostytutka ... TU HIT! : Została członkinią związków zawodowych :D

hop_siup

zacznijmy od tego czy mnie znasz? Iż tak piszesz? Ludzie mojego pokroju? Skąd wiesz jakiego ja jestem pokroju? Znasz mnie? Nie... Uj tak się boicie że nawet linka usunęliście? To tylko świadczy o tym ile macie do ukrycia...

scandia

Chodzi im o pieniądze czyli czysta zawiść. Nowy zarabia 1700 zł a stary 1900 zł różnica minimalna... a w praktyce linka rusza a młody wbija guaidbossy czy wina konektory a stary... stary dostaje mniej bolesne dla palców stanowiska :) siedzi na celu lub na śrubkach. Zapraszam do Amazon z czystym sumieniem polecam. Pieniądze te same, dojazd ten sam a pracuje tylko 4dni w tygodniu. Przywoze do domu 1400 zł. Codziennie coś innego, inne zamówienie, inna hala. Do WC wychodzę kiedy muszę a nie kiedy mój przełożony ma widzimisię. Praca lekka ale biegowa :) szybko da się w niej odnaleźć. Rzuć Heesunga to praca dla ludzi bez wyobraźni i marzeń CD dla desperacko, żeby zarobić tylko na bilety gdzieś bliżej domu. Miałam dosyć nerwów na lince, że coś źle zrobione, dosyć poniżen prymitywnych prostackich przełożonych. Dla nich liczy się tylko sztuka dla mnie komfort pracy i rodzina. Bądź dobrej myśli, bo to one kształtują nasza rzeczywistość.

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland - Wrocław

Heesung Electronics Poland