Formoplan Polska Sp. z o.o.

Tomaszów Mazowiecki

Opinie o Formoplan Polska Sp. z o.o.

Pracownik FM Mebel 2009-10-23 23:36:16
W Głuchołazach pan "Prezes"stwierdził że pracownik jest na samym końcu łańcuszka,że jak się komuś nie podoba to droga wolna,każą przyjść w sobotę-a jak nie to wyciągną wnioski?Jak narazie to ludzie [usunięte przez administratora] jak Woły,materiał jest-wypłatę dostaliśmy!Całe 500zł-ja nie wiem,to jakaś nagroda,czy wyrównanie?Wszędzie kryzys,to może niech pan"Prezes'spróbuje przeżyć za taką kasę!Nie lepiej się poddać i ogłosić upadłość,po co to ciągnąć,cała sytuacja przypomina mi boksera Andrzeja Gołotę!
misio 2009-11-15 15:43:29
Ludzie macie duzo racji na tym forum!!!!!!! Dziadostwo w tej firmie wprowadzil [usunięte przez administratora] i jemu podobni. Gdzie teraz sa ci ludzie boja sie ze im ludzie w twarz napluja. [usunięte przez administratora] . Trzymajcie sie ludzie i nie dajcie sie zwariowac
tomek 2016-04-23 09:18:26
w pracy nie chodzi się na fajki @anonim tylko pracuje pod warunkiem, że płacą jakąś przyzwoitą kasę.A jak dzisiaj jest w Formplanie?
Zostaw swoją opinię o Formoplan Polska Sp. z o.o. - Tomaszów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Formoplan Polska Sp. z o.o.