Headlines

Opinie o Headlines

mafita 2010-08-05 15:11:19
Jeżeli twoją ambicją jest zarabiać 1000zł a w porywach 1500zł to firma dla Ciebie, ogólnie firma od roku upada, przyjmuje stażystów, i tylko wysyła co chwilę ogłoszenia o pracę poprawiając swój wizerunek. Brak ludzi z szeroką wiedzą sprawia, że z firmy odeszły najlepsze osoby i założyły własne firmy.
Pozdrawiam i nie polecam :)
anonim 2010-08-07 17:16:37
mafita - 2010-08-05 15:11:19

Pozdrawiam i nie polecam :)

Niestety to prawda, od roku nie pracuje w tej firmie i widzę że nic się nie zmieniło od kiedy zmieniłem pracę porażka, omijajcie bo z ta firma już nie wyjdzie z długów :(
xxx 2011-07-26 11:59:03
Zgadzam się z poprzednimi opiniami - nędza, najlepsi poodchodzili, brak osób od których można by się czegoś nauczyć + właścicielka która udaje że wszystko jest super, sama jest marnym autorytetem w PR. Nie polecam!
lola 2012-02-13 15:53:48
Niestety to smutna prawda firma jest słaba a jedynie jedzie na opinii poprzednich projektów które dały jej sławe teraz to już przeszłość ale Pani [usunięte przez moderatora] nie może się z tym pogodzić i zatrudnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] typu [usunięte przez moderatora] która jeżeli chodzi o PR ma go w jednym palcu ale chodzi tutaj o PR własnej osoby
Znawca branży 2012-07-27 14:55:35
Widzisz lola, jedyną twoją mocną stroną są niecenzuralne słowa, których używasz względem innych osób pozostając anonimową ....

Poza tym jak wpiszesz sobie w Google osobę, o której w tak niecenzuralny sposób się wypowiadasz, czyli [sunięte przez moderatora], dodając drugie nazwisko, to naprawdę dorobek w PR (szczególnie jeśli chodzi o branżę medyczną i pokrewne) wart pozazdroszczenia, tym bardziej, że wiem, że ma 34, może 35 lat... Poza tym oprócz wielu rzeczy w interencie można znaleźć również informacje, że publikuje w wydawnictwie Wolters Kluwer, bądź co bądź wydawnictwo na wysokim poziomie, uczestniczy w licznych konferencjach i sympozjach i wiem, że jest zapraszana na wiele wykładów i prelekcji z zakresu PR i komunikacji - z tego co wiem to raczej do niej dzwonią i proszą , a nie odwrotnie (chyba że ma czas i chęć wzięcia udziału w jakiejś konferencji / sympozjum PR !!! ).

W kwestiach HR : Lola, nie mów nigdy na spotkaniach źle i pejoratywnie o byłym pracodawcy, bo to nie jest dobrze odbierane i raczej na tym się traci niż zyskuje... Ale cóż tutaj wszyscy są anonimowi... Tyle że niektórym brakuje kultury i szacunku...

A w Twoim wypadku, szkalując anonimowo ludzi o jakimś dorobku w branży pokazujesz swoją słabość i kompleksy... Zapewne nie jesteś tak dobra, jak [usunięte przez moderatora]., którą raczysz obrażać w sposób wulgarny...

Pozdrawiam,

Znawca branży
kamil 2016-04-22 12:09:41
agencja PR, która w dalszym ciągu prężnie działa na warszawskim rynku medialnym..
Zostaw swoją opinię o Headlines - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Headlines