Opinie o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych w Mińsk Mazowiecki

Mariusz Nowy wpis

@franek skąd masz takie informacje ?

Pani M Nowy wpis

na jakie zarobki mogę liczyć jako Młodszy Przedstawiciel?

Waldi Nowy wpis

Czy firma normalnie działa?

nubi Nowy wpis

czy dostanę jakieś stanowisko gdzie miałabym prowizje?

Czy po rozmowie w Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Załóż Własną Agencję Reklamową Inkubator Marketingu
Mińsk Mazowiecki
Piotr Stefański Agencja Artystyczno-Reklamowa Artevade
logo firmy Elektryk - Automatyk
Mińsk Mazowiecki
Harper Hygienics S.A.
lexus

koniec "panty" jest co raz bliższy.. Eurocash zacznie trzymać całkowitą władzę nad wszystkimi.. wtedy nie bedzie wynagrodzenia od (usunięte przez administratora) z sympatii do kogoś sypnie mu trochę więcej albo i mniej.. u Amarala trzeba będzie zapier... i wtedy każdy będzie wynagradzany za wykonaną pracę. Ciekawe tylko co zrobią te "gąski" jak szydlara zabraknie..

WOlino

Grupy CEDC nie warto w zasadzie sprawdzać. Różne sytuacje się zdarza,, chociaż ostatnio ktoś stwierdził, że na szacunek trzeba sobie zapracować to i wówczas świeżo uważam, że można liczyć na jakieś lepsze warunki. W innym wypadku niekoniecznie . Poza tym warto cały czas systematycznie pracować, a trud na pewno prędzej czy później zostanie doceniony.

10 000 netto podstawy

co to znaczy \"dobre warunki\" ?

Aaa

jeśli generujesz obrót powyżej 400 tys. netto proponuję współpracę na dobrych warunkach.

zero zero zero i jeszcze raz zero po przejęciu przez eurocash jest całkiem do (usunięte przez administratora) uciekac trzeba jak najszybciej bo na lepsze w ogóle się nie zanosi

w MM to sie nigdy nie skończy, ale jedno sie juz skończyło..... przestali zarabiać juz wszyscy....panta to firma gdzi liczy się zysk , nie człowiek, wyrobisz plan ( po ciężkich trudach bo kwota targetu to kosmos) to masz pewność , ze w nastepnym msc. bedziesz mial większy , a i kase to dostaniesz całą wtedy jak prezes bedzie miał humor. możesz [usunięte przez moderatora] cały miech a i tak jestes [usunięte przez moderatora] wart

java

No niestety, PH nie jest najlepsza, macie racje na tych postach. Umowy karzą podpisywać złodziejskie i jeszcze mają protegowanych (normalnie jak za komuny). W PH są przedstawiciele, którzy zarabiają dużo, (z jednego powodu) i są tacy którzy muszą tyrać i nie zarabjają nic. A wogóle ludzie tam sa zawistni, nie fajni i nie potrafija się integrować (w MM). Mam nadzieję, że kiedyś to się skończy.

mam dosyć [usunięte przez moderatora]

ludki uciekamy , kto moze

niezadowolony

Nie wierzyłem opiniom, poszedłem, zobaczyłem i odszedłem. Dużo z tego co piszą to prawda, nawet bardzo lecz nie wszystko

felek

Az tak tam źle na prawde nie warto spróbować a może tylko piszą Ci co nie dali sobie rady. może coś w tym jest

Jesli chcesz tyrac jak w swojej firmie, byc olewany i zarabiac tyle co ciec to polecam. Ps ciec ma lepiej bo nic nie musi robic wiec moze takiej pracy warto poszukac

aa

wierze w Boga i Jego sprawiedliwosc. Mam nadzieje ze tacy ludzie za to wykorzystywanie ludzi, pozbawiajacy w imie swoich zyskow rodzin pracownikow normalnego zycia w innym swiecie sami beda klepac biede i odpracuja swoje grzechy zbierajac puszki i pety z ulicy. tak musi byc bo inaczej nie mialo by to sensu.

aaa

u normalnego pracodawcy-prywaciaza jak się dostaje pensje- zasilek i na kazdym kroku chce sie pracownika wyhujac i jeszcze przy tym ma sie do niego jakies pretensje i super wymagania to sie nazywa najnormalniej w swiecie skurwysynstwem a tutaj to jest codziennosc z usmieszkiem na twarzy szefa z pytaniem co ja moge jeszcze wam dac.

TYŻ ZE WSI

he he he znaczy się "prezes" dalej z chłopcem jeździ ..... co wieś to wieś ...... [usunięte przez moderatora] .....

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych - Mińsk Mazowiecki

Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych
2.8/5 Na podstawie 30 ocen.

Grupa CEDC - „Panta-hurt” Sp. z o.o. - dystrybutor wyrobów alkoholowych