Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o PIR Matysart

Pracowałeś w firmie PIR Matysart i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Sebastian Brojek - 2014-07-18 22:28:48 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (2)
Witam pracowałem w firmie Matysart. Firma zapewniła mi milą współpracę z szefem i kolegami z pracy. Pensję miałem wypłacaną na czas. Pracowałem na nienormowanym czasie pracy i mogłem dostosować go do innych swoich obowiązków. Wśród kolegów były też osoby Niepełnosprawne i mogę określić że to przyjazny pracodawca dla takich osób.

Sebastian Brojek
zdjecie uzytkownika
uwaga - 2014-10-17 09:12:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Matysart to nieuczciwa firma, narażająca na straty!!!
Ich działania SEO są nielegalne (niezgodne z polskim prawem, ani z regulaminem Google!)

Korzystając z ich usług narażasz się na wykluczenie Twojej strony z wyszukiwarek!!!!!
zdjecie uzytkownika
marchewka - 2015-12-04 01:22:26 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Szkoda, że nie pojawiły się aktualne oferty pracy u nich, ale na pewno atmosfera w pracy jest na tyle dobra, że spokojnie można znaleźć zatrudnienie. Nawet wypłata jest o czasie, a to już jest coś.
zdjecie uzytkownika
SylwekKieliszek - 2015-12-11 11:57:02 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Pracuję u nich i sobie chwalę firmę. Pracuje 35h tygodniowo, szefa interesuje tylko by na koniec miesiąca czasowo się zgadzało, nie mam narzuconej pracy od do. Pensja przychodzi o czasie, czasem zdarzy się 2-3 dni obsuwy. Kontakt z szefem dobry, przyjazna atmosfera.
zdjecie uzytkownika
wołuś - 2015-12-14 04:24:38 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
zgadzam się z opinią @SylwekKieliszek, do tego całkiem przyjazna atmosfera w pracy i naprawdę nie ma tak, że z niechęcią się idzie do pracy, bo serio jest bardzo spoko
zdjecie uzytkownika
kasiaw - 2016-04-21 13:56:49 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
a tam atmosfera, kasa się liczycy. a tak się składa że teraz na takim pozycjonowaniu można sporo zarobić, branża kwitnie. ciekawe jednak ile z tego wpada pracownikom
zdjecie uzytkownika
e - 2016-05-22 23:14:46 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
napisali że dają tanie pozycjonowanie - a jakiś konkret?

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie PIR Matysart!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PIR Matysart

Twoj email:
Wiadomość: