Prado , FH Prado

Bielsko-Biała

Opinie o Prado , FH Prado

TeleMaster 2009-08-17 17:46:06
szukałem , szukałem , aż w końcu udało się !. Solidni ludzie , kompetentni i Uczciwi!
Konkretne wymagania - ale kawa na ławę .Podjąłem wyzwanie i wreszcie sukces . Nie ukrywam , że dostałem solidne wsparcie z Firmy , ale jak obiecali tak zrobili . Oby takich firm więcej
KKB 2009-11-29 12:23:08
No ja tez mam ta przyjemność pracowacw tej firmie , moja opinia jest identyczna wszystkim polecam prace w Prado w Krakowie jak i Bielksu Białej .Aby tak dalej .
anonim 2011-06-08 12:54:10
Jedna z niewielu Firm uczciwych.
Byłam 4 miesiące i wszystko zgodnie z ustaleniami
Powodzenia dla całej fantastycznej Ekipy, w szczególności dla Anetki...papa
Pracownik 2012-09-09 10:00:54
Zawsze znajdzie się jakis wariat niekultularny i c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ski
Ja pracuję tutaj 1 rok i jest OK.
Nie ma tutaj typowego telemarketingu , bo firma się tym nie zajmuje.
Jesteśmy asystentkami Doradców i nie tylko umawiamy spotkania ale i zarządzamy czasem doradcy.
Praca o wiele ciekawsza niż telesprzedaż !
Ambitni jak chcą dadzą radę .
Zawsze wypłata na czas a dla tych , którzy odpadaja ( po kilku dniach a nie cały miesiąc za free) zawsze wypłata zgodna z UMOWĄ !
Zapraszam do współpracy o ile będą nabory ,, na dzień dzisiejszy niestety wakatów brak ale...
anonim 2013-05-24 20:17:18
Właśnie natknąłem się na ciekawą ofertę z firmy FH Prado. Napisze ktoś jak na dzień dzisiejszy przedstawia się atmosfera w pracy? Też chciałabym pracować jako taka asystentka doradcy, a mam doświadczenie w call-center.
Zostaw swoją opinię o Prado , FH Prado - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Prado , FH Prado