FCPK Bytów Sp.z.o.o.

Bytów

Opinie o FCPK Bytów Sp.z.o.o.

bytownik 2013-04-07 19:43
znając życie to niedługo będą :) któregoś na pewno wyjebią.

a tak w ogole to ile wyciąga nasz mistrzunio? wie ktoś ile taki [usunięte przez administratora] może wyciągnąć? oni też mają za godzine czy stałą stawke?
Papiesz 2013-04-13 09:07
mają stałą + pełną dyspozycyjność ok 2500-2900 na łapę
lepiej ma nasz [usunięte przez administratora] "śliska łapka" Głąb bo ma 15 na godzine i nic nie musi robić wystarczy że jest s-synem i się doczepia do wszystkiego
Nowy 2013-04-13 21:57
Moim zdaniem majster powinien więcej zarabiać bo ma dużo na głowie i musi opierdalaczy pilnować a to wymaga sporo wysiłku fizycznego i psychicznego
(-_-) 2013-05-06 09:05
praca zenada, porzadek zenada, zarobki i logistyka w tym zakładzie to DNO. majtrzy takie głąby ze szok, nie obrazajac innego głaba bo to odmienny ciemniak. Pierwszoklasisci maja wiecej rozumu niz oni. Nigdzie nie widziałem tak [usunięte przez administratora]go zakładu jak fcpk.
Norman 2013-11-20 07:09
U nas w USA to jak jest przecena wtedy ja kupię za jedną dniówkę ($200) tyle co w Polsce na przecenie za równowartość $700, czyli waszej całomiesięcznej płacy!!! Jak wygląda przecena w Polsce: coś co w USA normalnie kosztuje równowartość 200zł polskich, w Polsce kosztuje już 400zł, a jak jest przecena to w USA aż z 200 zł do 40zł, a w Polsce z 500zł na 250zł, czyli KPINY. W USA benzyna kosztuje około 3zł za 1 litr, za miesięczną pensję kupię 4000 litrów, a za polską przeciętną pensję kupisz 8 razy mniej, czyli 500 litrów, samochody w USA (takie same) kosztują w USA około 35% taniej niż w Polsce i tak samo z całą resztą! Ostatnio kupiłem Galaxy III za 205 dolarów, a w Poland ponad $400.
Płytki kierownik 2013-12-24 20:01
Wszystkiego najlepszego z okazji świąt dla byłego współpracownika i kolegi ślą koledzy z pracy.
ps. sukcesów zawodowych, porządnej wypłaty(z premią) i żeby Cię gdzie indziej docenili
pinokio 2014-01-24 22:16
Witam czcigodne towarzystwo chciałbym się dowiedzieć czy w tej firmie ma się szanse na awans czy rozwój zawodowy? Kim jest kadra menadzerska i co z sobą reprezentuje? Czy firmie udało się wykonać jakieś ciekawe projekty,patenty wdrożenia zainwestować w nowe technologie? Jakie są warunki socjalne i umowy?
Czy żeby zatrudnić się na adekwatne co do umiejętności i wykształcenia stanowisko trzeba być znajomym prezesa i całej świty. Czy człowiek z ulicy ma jakieś tam szanse? Czy może szukać pracy w innym mieście.
byly 2014-03-19 18:02
Witam Panowie co tam slychac w fabryce naszej ukochanej? Mistrzowie nadal te same? Jak nstroje kierownictwa?
paweł 2014-04-17 11:42
Witam chciałbym zapytać jakie maja stawki na centrum obróbczym jako operator cnc ?bo chciałbym porównać z tymi gdzie pracuje.
wojtek 2014-04-17 11:53
Witam jakie maja stawki na stanowisku operator cnc centrum obróbcze?
PILNE 2014-04-27 12:48
Sztuki sztuki bez opoznien bo premii nie będzie :)
roman i reszta 2014-04-29 07:34
operator cnc 10 zl i lód za darmo
ex 2014-05-16 09:08
Co tam slychac panowie? Nikt nic nie pisze w fabryce zaczelo plynac mlekiem i miodem? :)
GURU 2014-07-08 15:11
Zamiast tych dwóch maszyn do wzdłuznych kupiłbym porządne frezarki i coś do obrysów i szybciej by robota szła! ;)
Jack 2014-07-30 10:35
Slyszalem ze ostatnio byly "male" zmiany personalne u mistrzow? :)
Idiotów z Nas robisz? 2014-07-31 21:09
Podobno w Chinach ma powstać kolejny oddział co by ograniczyć koszty pracy
Mało 2014-07-31 22:16
Choćby majster latał jak kot z pęcherzem i pajacował to na niewiele się zda bo wydajności i tak nie podniesie jedynie zgrana załoga przy dobrych stawkach mogłaby tu coś zdziałać no przeciez za 12 zeta nikt [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie będzie...czy to jasne?
Jack 2014-08-01 12:11
Wow to teraz juz 12 zeta daja a nie 10? :)
Guru 2014-09-19 16:12
Zle Pan odmieniłeś bo od Bytów - w Bytowie! Mamy 4-rech majstrów a i tak Romek najlepszy! A o podwyżke to do nowego czy starego kierownika?
Ostatnia płyta 2014-10-31 14:46
Ostatnia płyta to bedzie ta którą zobaczymy od spodu...wesołych swiat
Ciszej tam 2014-10-31 17:57
No i ja napisałem no i co z tego? Na kazdego przyjdzie czas i zobaczy płyte od spodu. pozdro ;)
panicz 2014-12-11 15:23
FCPK to zuuuoo
twardy 2014-12-24 19:04
Witam. Ogolnie o FCPK nie moge sie dobrze wypowiedziec. Pracownicy na chali jak najbardziej ok, fakt jest kilku co donosi do Marka i strzela na maxa z uch ale na to juz sie nic nie poradzi. Jurek (stozek) to swinia maksymalna i z daleka trzeba sie od niego trzymac lepiej wam radze. Jest to czlowiek takiego pokroju ze jak jeest zle to "wy zle zrobiliscie" a jak jest ok to "zobacz jak ladnie zrobilem". Co do "miszczow" to nie maja zadnego pojecia o robocie za wyjatakiem Marcian i Grzeska. Ale Marcin to jest czlowiek Jurka i wszelkie niezgodnosci nawet prywatne on przelozy na prace i krotko o nim to SWINIA i nadgorliwiec jak by mogl to by spal w tej firmie i robil loda kierownikowi razem z Romanem i Bartusiem. Jak uda Ci sie zyc z nimi w zgodzie co graniczy z cudem bo zawsze sie o cos czepia to i tak obrobia Ci [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] u kierownika i nie dostaniesz podwyzki. tak ze omijajcie ta firme z daleka. jak macie troche pojecia o robocie to znajdziecie spokojniejsza prace za wieksze pieniadze.. pozdrawiam
GURU(przewodnik) 2015-01-04 18:29
Ty twardy? a może raczej miętka faja jestes? Trzeba was trzymać krótko bo byście chlali i się opierdaxxxlali :) Pisac na kogoś kto sie nie moze bronic to jest dopiero świństwo! Pewnie cie wyduxxxpcyli i teraz tu jakieś gorzkie zale odstawiasz :) Moze tam jeden czy drugi jest czasem trochę upierdliwy i wkurwiajaxxxcy ale taka praca. pozdrawiam
kartezz 2015-06-22 15:11
Witam, czy moglby ktos pwoiedziec cos na temat pracy w FCPK jako przedstawiciel handlowy? jakie warunki placy, pracy?
tery 2016-05-20 12:57
Firma dno.... zarobki na hali często gęsto od najniższej krajowej potem dorzucą parę groszy ale jak wyciągniesz 1800 netto z nadgodzinami i lizaniem tyłka kierownikowi (to podstawa) to już szczyt marzeń w biurze też nie lepiej... 1700 - 3000 netto max po wielu latach nieskazitelnej wysługi i żadnych wpadek, jeśli chcesz się czegoś nauczyć to nie tam bo szybko wylecisz. pracować i nic nie pytać norma musi być bo nie dadzą żadnej podwyżki nawet o złamanego grosza. kierownik "beton" i "babiarz" ślini się każdą dziewczynę w biurze,mówisz coś do niego, starasz się o podwyżkę a on i tak wie że przed 3 latami 7 miesiącami 4 dniami i 7 godzinami zrobiłeś coś źle i wybije wam z głowy podwyżkę..... przy kolejnych rozmowach zresztą też. chyba że jesteś mega doświadczonym pracownikiem i zagrozisz odejściem to dostaniesz 100 200 zł brutto za godz podwyżki. śmiać się czy płakać...? kierownictwo w Bytowie... bezwzględne... jak nie masz znajomości każdy błąd skrupulatnie odnotują a potem bez zawahania wywalą na zbity pysk. handlowcy... chyba największe lizidupy w firmie, uśmiech na twarzy i bez wazeliny.... nawet jak inni patrzą. A i jeszcze parę słów o karach finansowych - za wszystko i o każdej porze sypią się jak asy z rękawa nawet czasami nie wiadomo za co. ale cóż... liczą się tylko zyski i zasada "zero kosztów" a człowiek jest tam NIKIM więc jeśli masz jakiekolwiek ambicje a nie tylko robić i wysłuchiwać zjebek z podkulonym ogonem i nic się nie odzywać to szczerze odradzam ten zakład.
Dew 2016-09-02 21:29
Teraz obcinają stawki .
Dew 2016-09-06 12:47
Dzięki złym decyzjom kierownictwa. A dzięki tym decyzjom pracownik dostaje w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Ford 2016-10-07 18:29
Pobaw się swoją"małą"
sara 2016-10-09 16:37
@A no to super chociaz z drugiej strony to nie poiwnno byc nic nadzwyczajego uwazam ze w kazdej firmie poiwnno to byc takie wynagrodzenie na czas placone
Chętny 2017-02-01 12:41
Ile teraz za godzinę na początek?
ekkkk 2017-02-26 15:39
nie polecam
alllluu 2017-02-27 18:50
Co się dzieje w dziale obsługi? Słyszałam o dużych rotacjach. Ponoć pan kierownik się zmienił. Coś wiecie na ten temat?
barti 2017-03-07 07:56
Większość pracownic z Dz/O to młodzież, która niema doświadczenia. Kilka dziewczyn zna się na rzeczy ale ciężko im to wszystko ogarnoć. Słyszałem, że nawet jedna z pań wróciła do Dz/O po odejściu kierownika.
Koskka 2017-03-14 19:01
Tak. KoPPnięta wróciła. Przyszła jak gdyby nic do pracy po 3 miesiącach które spędziła w,,idealnej pracy'', pewnie kierownik (dobry kolega) naobiecywał złote góry(zastępca, podwyżka). Jest to bynajmniej dziwne, wracać do pracy z której się zwalnia ze względu na brak rozwoju osobistego i perspektyw na awans, a po paru miesiącach wrócić do firmy z tym swoim bezczelnym uśmieszkiem.
13 zł i nie kombinuj! 2017-04-07 20:14
Minimalną podwyższyli więc ze 13 zeta dostaniesz no chyba że na majstra byś chciał to może co kierownik więcej ci da a co byś chciał robić? rysunek znasz? szlifować umiesz? pracować lubisz fizycznie czy bardziej psychicznie?
hand 2017-04-09 14:21
Niestety w tej firmie nie liczy się lojalność, uczciwość czy pracowitość. Awans dostaje się za kolegowanie lub donoszenie. Ludzie takiego pokroju jak w/w pani niszczą całą atmosferę w pracy. Dla takich osób najważniejsza jest kariera. Nie liczą się współpracownicy. Tacy delikwenci zawsze nie wiadomo skąd się wypoczwarzą i udają dobrych kolegów, chociaż dookoła nikt z nimi nie chce mieć styczności.
po prostu zmień pracę rób co lubisz bo to daje sat 2017-04-16 12:20
Dokładnie możesz być najlepszy na stanowisku ale coś ci sie nie podoba masz swoje zdanie i zostaniesz zdyskredytowany a tak nie powinno być bo liczy się dobro a nie pokazywanie wyższości i podbudowanie swojego małego ego przez kierownictwo które popełnia błedy na poziomie szkoły podstawowej przynosząc straty dla firmy wiec gdzie tu sens i logika i zdrowy rozsądek?
ja 2017-04-16 12:37
Żaden nie pójdzie na siebie zakablować ale wystarczy że ci się noga powinie i z byle czym na ciebie na kabel pójdą takie h-je i k-wy
były pracownik (polecam) 2017-04-22 16:01
W tej firmie widzę, że po staremu, nic się nie zmieniło. To chore, że w tak renomowanej firmie awansuje się kogoś za znajomość. Niema w tym żadnej logiki robić z kogoś zastępce czy kierownika, jeżeli dokładnie wie się, że jest to nieodpowiednia osoba która w każdej chwili może zostawić cię na lodzie. Swoją drogą to ta pani z dz/o ma niezły tupet... Spędzać 8h z ludzmi, którzy co najmniej jej nie trawią... Większość ludzi odpuściłaby sobie taką prace. Najwyraznie jest bardzo zawzięta na zrobienie kariery a zarazem wyrobienie sobie ,,wyśmienitej opinii" wśród współpracowników;)
barczysty grzesio 2017-05-26 15:01
A jak w nowej pracy? Zadowolony?
były pracownik 2(polecam) 2017-06-03 12:05
Ja p-lę jestem w szoku w nowej pracy na wejsciu dostałem 3 złote więcej niz tu po kilku latach aż mi głupio może kierownik się pomylił? Sam nie wiem co o tym myśleć czy to już maksymalna podwyżka czy cos jeszcze kiedyś dorzucą? Wreszcie może coś zostanie od pierwszego do pierwszego a nie tylko na przeżycie ale jak ja sie im odwdzięczę będę musiał pracowac jak za dwóch czy trzech?
były pracownik 2.5 2017-06-03 12:28
Chciałem dodać ze jestem zadowolony :)
Pirat 2017-06-03 14:44
Jakby ktoś chciał to mam różne znajomości w Polsce i za granicą.
Xxx 2017-07-13 15:38
Odradzam!!! Wyciskają człowieka jak cytrynę najlepiej za jak najmniejsze pieniądze.
I w biurze i na produkcji jest coraz gorzej, nie bez powodu ludzie z wieloletnim doświadczeniem odchodzą...
Patrycja 2017-07-24 11:39
@Xxx a czy możesz napisać więcej o warunkach zatrudnienia w FCPK Bytów Sp.z.o.o.? Czy aktualnie pracodawca prowadzi rekrutację? Na stronie firmy nie ma informacji o nowych zatrudnieniach. Każda merytoryczna informacja będzie pomocna dla osób, które myślą o podjęciu pracy w FCPK Bytów
Norman Burcy 2017-07-30 15:19
A nadgodziny jakie są? Czy robota od deski do deski?
Patrycja 2017-08-25 11:40
Czy ktoś z forumowiczów może opisać swoje doświadczenia związane z pracą w FCPK Bytów na stanowisku Przedstawiciela Handlowego? Jakie są oferowane warunki zatrudnienia? Czy firma poszukuje obecnie kandydatów na to stanowisko? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla osób szukających informacji na temat firmy jako potencjalnego pracodawcy.
Xxx 2017-08-27 18:09
Droga Patrycjo,
Nie pracowałem/am na stanowisku przedstawiciela handlowego, ale wiem że są wyznaczane z miesiąca na miesiąc coraz większe plany sprzedażowe, które niestety nie zawsze idzie osiągnąć, co za tym idzie kasa mniejsza. Nie wiem jakie pieniądze są oferowane na chwilę obecną, ale na pewno nie są to pieniądze większe niż średnie pensje na tych samych stanowiskach w innych firmach. Z podwyżką jest ciężko, a jak już jest to naprawdę niewielka.
nick 2017-08-27 18:13
na produkcji nadgodziny sa mozliwe, a w biurze to nie wiem
slyszalem kiedys ze nie maja extra platne za nadgodziny biurowi
Zostaw swoją opinię o FCPK Bytów Sp.z.o.o. - Bytów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FCPK Bytów Sp.z.o.o.