Tesco

Piła

Opinie o Tesco

ona 2009-10-05 01:29:22
pracuje w tesco i jest mi dobrze zarobki jak dla mnie to bardzo w porzadku duzo pracy ale nie przychodze tam sie relaksowac super atmosfera ludzie w porzadku szczerze to ja do tesco w pile do pracy z checia przychodze
pracownik 2009-11-16 16:04:23
hmmm... po części potwierdzam tą opinie lecz nie do końca. pracuje w tesco rok no z tą atmosferą to jest różnie ... są naprawde fajni ludzie ale tesco żyje swoim życiem innym niż wszystko to specyficzna atmosfera również z chęcią przychodzę do pracy no.. już tak nie jak jeszcze 3 miesiące temu wszystko się zmienia na gorsze atmosfera staje się czasami nie do zniesienia nie jedna osoba wychodząc z pracy płakała wspaniali ludzie ( kierownicy, seniorzy) odeszli i teraz pracuje się coraz gorzej już nie ma przestrzeganych WARTOŚI TESCO!!!! Tesco staje się [usunięte przez moderatora]jak kaufland czy biedronka. teraz wiem że praca zależy tylko od kierowniów - prawdziwych ludzi czy z chęcią się pracuje Zawsze dobre chwile przemijają ale czy powrócą??? życzę wszystkim którzy przyjmują się do pracy w tesco wszystkiego dobrego!!!!
za lub przeciw 2010-12-30 21:50:01
Witam.
Czy morze wiesz kto jest obecnym kierownikiem, dyrektorem w Tesco Piła chodzi o stan paźdź grudzień 2010. A jeśli wiesz jeszcze czym jeździ to będzie super. Dzięki z góry!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2011-04-08 21:55:17
a dlaczego pytasz?
przeszła 2014-09-16 22:41:47
jak juz cie przyjma to najpierw przez agencje pracy potem pol etatu na papierze bo w rzeczywistosci i tak jestes osiem godzin starsi stazem pracownicy wykorzystuja mlodszych stazem a kierownictwo przymyka na to oczy
pracujesz bez przygotowania i kursu ktos starszy stazem pokaze ci raz i musisz umiec robisz chociaz nie masz na to ani przygotowania ani kursu nikt nie wie za ile pracuje nie ma stawki a o dwojce z przodu to zapomnij chyba ze zsumujesz dwa miesiace atmosfera coz zalezy od tego czy jestes wazelina i w tylek wlazisz bo jak miewasz swoje zdanie to juz jestes ktos co na niego krzywo patrza zatem decyduj sam pozdrawiam
,jhv 2016-05-19 20:18:59
podobno wypłata jest zawsze w terminie i to jest fajne. A teraz szukają specjalisty ds. technicznych.
Zostaw swoją opinię o Tesco - Piła
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesco