Opinie o U.I.R EMIDA w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie U.I.R EMIDA. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w U.I.R EMIDA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o U.I.R EMIDA w Wrocław

kalinka Nowy wpis

W necie jest "od groma" ogłoszeń o poszukiwaniu "chałupników" (czytaj: naiwnych). Ofert pracy jest 0 słownie: zero Żadna prawdziwa firma nie szukałaby w całej Polsce osób do takiej pracy wiedząc o tym, że osób chętnych do takiej pracy są w pobliżu tysiące. Wiec po co mieliby zatrudniać kurierów do przewożenia materiałów i gotowych wyrobów z jednego krańca kraju do drugiego? A przecież to jeszcze trzeba sprawdzić i przeliczyć więc na miejscu musiałoby pracować niemało osób pobierając co najmniej minimalne wynagrodzenie - więc gdzie zysk dla takiej firmy? Wniosek jest prosty: te wszystkie ogłoszenia to próba wyłudzenia pieniędzy od zdesperowanych, pozbawionych pracy ludzi.

kalinka Nowy wpis

Waszczak - nie udawaj głupa, że nic nie rozumiesz. Prawda jest taka, że poprzednio wyłudzała kasę od naiwnych ludzi Twoja żona metodą "na chałupnika" a teraz Ty to robisz. Ludzie! omijajcie takie "firmy" z daleka. W Polsce już od dawna nie ma żadnego "chałupnictwa" a takie (usunięte przez administratora) jak Waszczakowie i inne tego typu gnidy każą sobie wysyłać kasę za pseudo oferty pracy chałupniczej. Jeżeli te oferty są prawdziwe no to sam z nich skorzystaj i pracuj uczciwie aby spłacić swoje długi.

kalinka

Pani Waszczak - ta od EMIDY zwinęła swój wredny, naciągacki interes. Obecnie pod tym samym adresem identyczną działalność prowadzi jej mąż jako firma U.I.R. GRACJA Janusz Waszczak. Nie dajcie się nabrać i nie kupujcie od niego żadnych katalogów-informatorów o ofertach pracy chałupniczej. Są nic nie warte; podają namiary do różnych firm-krzaków naciągających ludzi na wpłaty w zamian za niby oferty pracy.

karolinka

rzeczywiście, chciałam się dowiedzieć coś więcej o firmie i jej aktualnej sytuacji ale nie wiem czy jej sens cokolwiek pisać skoro najprawdopodobniej i tak nie otrzymam odpowiedzi. chciałam się tylko dowiedzieć generalnie jakie sa plusy z pracyw U.I.R EMIDA i w czym sa jako pracodawca lepsi od konkurencji

Aplikowałeś do firmy U.I.R EMIDA? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
kaja

nie ma opcji, chyba ta firma jest już w zupełnej rozsypce, bo nie ma już komu nawet odpisywac na te komentarze, więc chyba nie jest za dobrze już w takim razie.. poza tym zastanawiam się jeszcze nad tym czy faktycznie firma spraltowała, została zamknięta czy jednak ktoś w niej jeszcze pracuje jednak.

cisza jak makiem zasialem

zasiali makiem chyba na tym temacie. szkoda, bo rozgladam sie po paru znnacyh mi zokolicy firmach i nie wiedze niestety nic ciekawego do przeczytania a myslalem, ze poczytam jakies aktualne opinie na temat pracy w takich miesjcach. wiecie strata straszna jest jak traci sie prace. ale coz trzeba zyc dalej.

lolek

@guru, no ale trolle i pieniacze to wszedzie są :). moze ktos napisać coś konkretnie o firmie: wady/zalety? dziekówa

jumbo

@guru możesz powiedzieć coś więcej o tych opiniach? na co ludzie najbardziej narzekają w Emidzie?

guru

Na innych forach Emida nie ma za dobrych opinii, także na waszym miejscu bym zachował pewien dystans i ostrożność.

klein

i jak udało się??? ciekawi mnie bo tez zastanawiam się nad tymi kopertami.

cherry

odpisałam im, żeby potrącili te 25 zl z mojego wynagrodzenia, i czekam na koperty i umowe

Kama

Mi każe wpłacić 25 zł zeszła ze stawki chyba ta kobieta

nat

dzieki bo wlasnie sie zastanawialam nad ta ofertą. ale tak myslam bo zarobki kosmiczne podaLI

Seba

Wielki wałek proszę uważać

Lena 27

kamils2 - 2012-01-25 18:24:38 Dzięki za info....już się poważnie zastanawiałem czy nie skorzystać z ich usług ale na szcęście zawsze najpierw sprawdzam opinie znim coś zrobieDzięki za ostrzeżenie, ja też tam nie wpłacam pieniędzy, skoro (usunięte przez administratora).

kamils2

LOCZEK

(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! U.I.R\\\"EMIDA\\\" UL.POWST.ŚL.131/14 ,53-317 WROCŁAW PO WPŁACENIU 32ZL MIELI PRZESŁAC KATALOG, ZADNEGO KATALOGU NIE DOSTAŁAM, LUDZIE NIE DAJCIE SIE (usunięte przez administratora)NIE WPLACAJCIE KASY!!!

Normalny

Witam osoby nie wiedzące co piszą...janwyrazniej mają bujną wyobraznie...masakra co ludzie wypisują,co im na język przyniesie...jak można komuś wmawiać chorobę jak i całą resztę...oraz męza...,kazdy jest mądry po drugiej stronie monitora:)zenujące.Pozdrawiam.

W takim wypadku kto nie oszukuje tutaj?? Czyli czyja jest to strona internetowa?? Bo ja pisałam na tego maila który byl na stronie http://www.emida.xt.pl/ i tam był podany email http://www.emida.xt.pl/. Z adresem Wrocławskim?? To jak ktoś fałszywie podaje czyjś adres internetowy to nie było by adresu firmy

ŁOKER

FIRMA EMIDA PROWADZI DZIAŁALNOŚC GOS W SWOJIM MIESZKANIU I TO PROWADZI KOBIETA KTÓRA JEST CHORA BO MAZ NIE DAJE JEJ NA CHLEB.NIE WPŁACAJCIE ŻADNYCH 32ZŁ NA JEJ KONTO BO TO (usunięte przez administratora) JEST FIRMA NIBY ISTNIEJE ALE TO PRZYKRYWKA .

Zostaw merytoryczną opinię o U.I.R EMIDA - Wrocław

U.I.R EMIDA