Xiong Mei Sp. z o.o. - Rzeszów, Zygmuntowska 8

Rzeszów

Opinie o Xiong Mei Sp. z o.o. - Rzeszów, Zygmuntowska 8

anonim 2011-08-13 23:08:53
nie kupujcie butów w tym sklepie /dawny domar/ , najprawdopodobniej do ich produkcji używają substancji szkodliwych dla zdrowia . Buty te cuchną niemiłosiernie , nie da się ich trzymać w domu, nawet w autobusie ludzie czują ten smród, te [usunięte przez moderatora] nie uznają reklamacji ani zwrotów , wskazane by było aby zajęła się tymi tandeciarzami inspekcja sanitarna .
anonim 2 2012-06-27 17:11:44
Powinni również zająć się obsługą !!! Zero kultury.
Miałam nie miłą sytuację. Postanowiłam wybrać się z koleżankami na zakupy z ciekawości wstąpiłyśmy do tego całego chińczyka by obejrzeć stroje kąpielowe. Moja koleżanka przeglądała staniki a gdy chciała odejść od stoiska to usłyszała słowa od sprzedawczyni ; masz to poprawić - ja sobie myślę o co halo robi babka która jest jak \\\"za przeproszeniem\\\" [usunięte przez moderatora] od [usunięte przez moderatora] by to zrobić i poprawiać wizerunek sklepu,jak zarówno dbać o to by towar był na swoim miejscu ,przecież klient nie jest od tego by się przejmować w jaki sposób odkłada rzeczy na miejsce ( a moja koleżanka jedynie oglądała staniki , które już przed jej przyjściem były porozwalane). A po drugie sprzedawczyni nie będzie się zwracała do osób które mają po 20 lat na ty !Więc postanowiłam się odezwać gdyż zachowanie sprzedawczyni było naganne! powiedziałam jej że tak nie powinna była się odnosić do klientów; gdyż klient nasz pan . A oburzona sprzedawczyni na to; proszę opuścić sklep bo wzywam ochronę , ja powiedziałam że nie ma problemu niech wzywa ja i tak przedstawię im całą sytuację i na pewno racja będzie po mojej stronie, a tym bardziej nie opuszczę sklepu bez wyjaśnień, gdyż nie traktuje się tak klientów. Pani sprzedawczyni postraszyła i zaraz zamilkła ; a co najzabawniejsze nie wezwała ochrony.Było jej pewnie głupio gdyż źle się zachowała względem mnie i moich koleżanek heh w sklepie spędziłyśmy jeszcze ze 45 minut i nic, cisza...A przy kasie siedziała ze spuszczoną głową gdy kasowała moje rzeczy .Gdy bym była jędzą to poszłabym do dyrekcji i pewnie skończyłoby się zwolnieniem tej nagannej sprzedawczyni.Jak się jeszcze raz powtórzy taka sytuacja to się nie zawa [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i wszystko zrobię by taka osoba z brakiem kultury została zwolniona ! gdyż to nie mieści się w głowie by tak traktowano klientów !
maja 2012-11-21 18:54:31
Kupiłam buty-kozaki zimowe.Oczywiscie gwarancja z paragonem na 3 miesiące.Po niecałym miesiącu buty trafiło,wyodklejały sie podeszwy,popękały-masakra!Złożyłam reklamacje.Okazało sie ze buty nadały sie do kosza a nowej pary już nie było.To jest jakas porażka bo pieniedzy mi nie oddali tylko na siłe trzeba coś wybierac za tą kwote!!!! Jaka to jest reklamacja?!paranoja!jeszcze kobieta obsługująca mówi że ją to nic nie obchodzi bo ona i tak mi pieniędzy nie odda!jakie to jest traktowanie klienta!Wnaszych POLSKICH sklepach reklamacje są normalne.a CHIŃCZYKI wsadzili się do naszego kraju i oszukują ludzi!!!!!!!
anonimowy alergik 2016-03-30 12:34:39
W temacie obsługa. Dziś "podpadłam" pracownikowi sklepu. Pozwoliłam sobie kaszleć w tym sklepie. Jestem m.in. alergikiem , zapachy takie jak w chińczyku powodują u mnie różne reakcje. Pani zaczęła furczeć , że mam się do niej nie zbliżać, bo zarażam!!! Poczułam się jak trędowata. Na początku myślałam, że źle usłyszałam. Ale powtórzyła to kilka razy. Mówie tej babie (bo na inne określenie nie zasługuje), że jestem alergikiem a ta, że kłamie i ona wie lepiej co mi jest!!!! Jestem chora i zarażam a ona ma słabą odporność. Po krótkiej wymianie zdań podeszłam do chyba szefa. Ten oczywiście zero po polsku. Inna pracownica: no co ja mogę Pani poradzić... o i tak wyjaśnia się skargi klientów w tym sklepie.
Pani mało odpornej życzę dużo zdrówka , aby nie musiała nigdy w życiu walczyć z alergenami. I oczywiście polecam zmienić pracę. W tym zawodzie będzie zawsze Pani narażona na zarazki....
uakal 2016-04-24 12:54:34
kurcze, faktycznie sytuacja nie jest zbyt dobra, ale to dziwne, zeby szef nie mówił po polsku, jak się niby komunikuje z pracownikami?
Zostaw swoją opinię o Xiong Mei Sp. z o.o. - Rzeszów, Zygmuntowska 8 - Rzeszów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Xiong Mei Sp. z o.o. - Rzeszów, Zygmuntowska 8