Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

Opinie o Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej

ciekawa 2012-11-28 14:45:09
pracownikom też nie płacą? Dlaczego, brak umowy ? Czy jak to wygląda ?
anonim 2012-12-10 15:26:36
Firma co miesiąc przyjmuję nowych pracowników i zwalnia. Jest to masowe zatrudnianie pracowników przez gumtree. Tracą, klientów, sponsorów.(usunięte przez administratora). Dziwne, że jeszcze istnieją! Gdy klienci do nich dzwonią, nigdy nie wiedzą z kim rozmawiać, bo każdy jest nowy i nic nie wie, bądź na danym stanowisku w ciągu np. pół roku pracuje 7 osoba.
Paweł 2014-03-08 12:36:53
Przestrzegam przed działalnością tego związku. Jestem osobą która wykonywała różne prace dla tej firmy na kwotę 8 000 zł +VAT. (usunięte przez administratora)
były pracownik 2015-12-17 09:26:47
Związek nie istnieje już 3-4 lata. Przez chwilę członkowie zarządu mieli spółkę pewnie za pieniądze z zamknięcia związku ale to padło z większym hukiem niż związek, który był po cichu doprowadzany, wydaje mi się, że umyślnie, do bankructwa.
tym 2016-05-19 19:24:43
jasne że istnieje @zibi. Wczoraj wysłałem im CV i liczę na szybką i pozytywną odpowiedź. Jak coś to tu napiszę
Zostaw swoją opinię o Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Związek Pracodawców i Wystawców Kosmetyki Profesjonalnej