Opinie o Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska w Wrocław

Czy jest możliwość pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska na część etatu?

Mak Nowy wpis

Nie firmy się nigdzie nie pracuje się wcale takie

Zainteresowany Nowy wpis

Czy firma w takim razie funkcjonuje normalnie?

Czy poszukiwane są nowe osoby do pracy w Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska? Co trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu?

Skanska One Nowy wpis

Administrator czytaj co się pisze Pani A.Grochowska ma postawione przez prokuraturę ponad 20 zarzutów w tym handel ludźmi. Obecnie toczy się proces przeciwko tej Pani w sądzie we Wrocławiu.Gazety pisały o tej głośnej sprawie.

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Aplikowałeś do firmy Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Pragnę wszystkich oszukanych poinformować aby zgłaszali się do prokuratury we Wrocławiu.A Grochowska przebywa w areszcie śledczym.Została zatrzymana na trzy miesiące i postawiono jej 17 zarzutów.Każdy kto został oszukany przez tą kobietę poprzez zgłoszenie się z tym do prokuratury dołoży się do wyższego wyroku

N

No i spoko, bardzo dobrze to wygląda, więc mam nadzieję, że da się

Pomocna

Czyli coś jest nie tak z firmami tej kobiety? Czyli nie warto podejmować u niej pracy? Czy ktoś mi może napisać konkrety ale już nie na forum ; Oto moj adres d-pomocna@o2.pl to adres mailowy

kurwa

Byłem w sadzie zgłaszać ale sad mie olal i niezajeli się sprawa zostałem bez leków i środków do życia wyladowalem wszpitalu na sorze Wrocław.... ona jest (usunięte przez administratora)

Witek
@kurwa

Chyba jesteś Agnieszka.Głupoty gadasz.Wnosisz do sądu pozew i sąd go rozpatruje na wokandzie.A skoro coś zgłaszałaś to już widać że nie masz pojęcia co piszesz.Ludzie puszczajcie pozwy z powództwa cywilnego.Oraz zgłaszajcie sprawy na PIP i do prokuratury.Czas zaprowadzić tą oszustkę do celi

Janek

Ukraincy nie będą się z oszustką cackać tylko szybko sprawę załatwią i znajdą dół z wapnem

GD

Ostatnio dłużnicy ją dopadli i spuscili niezły łomot.Stara się nie pojawiać na budowach bo się boi.Zaczęła zatrudniać Ukraińców bo Polacy już nie dają się oszukiwać.Szukajcie jej na Nyskiej

Orzeł

Witam. Nic się nie zmieniło, jest jeszcze gorzej. Wypłaty raz w miesiącu z kilku dniowym opóźnieniem, nadgodzin nie wypłaca juz co tydzień. Temat rzeka, ale obecnie stawia na Ukrainę ma ich już około 150 a polaków juz nie zatrudnia, tylko wyrzuca jak ktoś ją meczy i upomina się o swoje pieniądze

zx

hie hie hie nie warto oszukiwac ludzi

Romek

Uwaga Dalej naciąga i oszukuje ludzi !!! Obecnie działa też pod przykrywką firmy Artifex Artur Wieczorek

Dzieki za info ze działa pod inna nazwą,bo komornicy ją szukaja :-)Ma parę przegranych spraw za oszukiwanie ludzi

m

Kobieta bez twarzy.

OSZUKANY

PRZEGRALA JUZ KILKA SPRAW W SADIE I MUSIALA NIESTETY ODDAC PIENIADZE,[usunięte przez moderatora]

oszukana

Zgadzam sie i serdecznie odradzam u niej pracę. (usunięte przez administratora)

pinokio

Powiedziała kapitalistka do niewolnika: "Ty mi napełniaj koryto, a ja będę cię nawracać na mój kapitalizm". Polskie państwo jest mordercze.

ax

java133 - 2012-11-26 17:28:55 ludzie nieprzychodzicie do pracy a pozniej straszne zale ze daly wam kare.w ta sobote nieprzyszlo chyba z 8 kobiet za ktore musielismy my faceci myc drzwi.dajcie spokoj to nierobota dla facetow!w normalnym zakładzie pracy sobota nie jest dniem pracującym .... a jak już to gdzie 150%%%?? nie polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska - Wrocław

Zakład Produkcyjno-Handlowo Usługowy Aga Agnieszka Grochowska
1.3/5 Na podstawie 167 ocen.
  • Pl. Solny 14
    50-062 Wrocław