Opinie o Design and Logistic Centrum Biznesu w Ostrów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Design and Logistic Centrum Biznesu. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Design and Logistic Centrum Biznesu o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Design and Logistic Centrum Biznesu w Ostrów Wielkopolski

klim Nowy wpis

jeżeli szukasz u nich pracy to poprostu idź do nich z CV. Na miejscu napewno więcej się dowiesz. I napisz jak poszło?

Munio Nowy wpis

Podobno kiedyś działali pod tą stroną http://www.centrumdil.pl/ Teraz można zapomnieć jeżeli ktoś chciałby zdobyć jakieś informacje. Mam jednak wrażenie, że pomimo tego dają sobie nawet radę na rynku logistycznym. Przyznam, że lokalizacja na tle Polski jest niezła, daje wielkie możliwości transportowe na zachód. Ciekawe tylko na jakich warunkach.

Pani A. Nowy wpis

Szanowni Państwo chyba pomyliliście forum. Tu miały znajdować się opinie dotyczące firmy, a ja widzę same opinie dotyczące pani (usunięte przez administratora). To forum nie jest po to żeby kogoś ośmieszać czy obrażać więc proszę o dokładne przemyślenie swoich wpisów- nikt w internecie nie jest anonimowy.

Piotrek Nowy wpis

A (usunięte przez administratora) się pewnie wszystkiego wypiera... jak zwykle. A wystarczy popytać i dowiedziec sie prawdy o niej. Zrezygnowała nawet z tej pracy dla bycia geodetką. No tylko najpierw trzeba by tak podejsc do technika i go zdac. Jak sie dowiedzialem jako jedyna z całej swojej klasy w technikum nie podeszla do technika. No i poleciała w szpilkach w pole w dodatku nic nie umiala zmierzyc i ja wyrzucili. I wrocila do tej firmy z podkulonym ogonem. Mam znajomego ktory chodzil z nia do klasy w technikum i wiem co to za ziolko jest. Podobno nawet jej do tego technikum (dostala sie tylko do zety) nie przyjeli tylko wyryczała to u dyrki. No i potem sie zaczela akcja pała za pałą i jedyne co umiala odpowiedziec nauczycielce to NIE WIEM. co za wy macie za ludzi, wstyd i hańba. ta laska jest znana także z innych rzeczy ===D

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Design and Logistic Centrum Biznesu spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Praca w DE, Lakiernik przemysłowy, 14e na rękę
DWL Job Sp. z o.o.
Piotrek

Wielki Pan Dyrektor potężnej firmy w której pracuje tysiące osób pan(usunięte przez administratora) lolol kasuje komentarze. Podobno to jest chłopak tej całej (usunięte przez administratora) Ona tak wszystkim opowiada, swojej rodzinie też. Podobno do niej jezdzi. A ciekawe czy pani (usunięte przez administratora) o tym wie?

Jolka

Identycznie miałam, tam się ciężko dostać, ale po tym szkoleniu odrazu się dostałam do Holi :) Polecam bo dużo osób w mojej grupie nie wiedziała o co chodzi na szkoleniach a ja już wszystko umiałam.

Fajne szkolenie polecam nie dostałm się do pracy tam ale odrazu dostałam się do innej pracy jak powiedziałam gdzie mialam szkolenie.

arletka

o własnie tego nie rozumiałam dziękuję Aga. Myślałam, że chodzi o jakieś kosmiczne korekty. Nie zakładam kłamstwa klientowi a jak juz coś powiem tak ma być. A do córeczki przedzwonić też mogę zawsze jak by co.

poradze sobie jakoś.

Aga

Nie anulacja tylko korekta. Jak nie umiesz domknąć klienta i wysyłasz coś to później masz korekty. Pewnei czasem warto wysłac taką niepewna umowę do klieta bo podniesie ci godzinówke a nóż widelec wróci podpisana ale trzba się liczyć z korektą.

W firmach tez są babcie zobacz jak wydłużyli czas emerytką. Chociaz firmy jest dużo duzo łatwiej tam sa ludzie konkretni. Anulacja to jest jak coś żle powiesz albo klient sie rozmysli i wysle rezygnacje w ciągu 10 dni jak bedziesz miała tego dużo to cie wywalą

arletka

no widzisz a tu sie obsługuje firmy a nie babcie. A o co chodziz tymi anulacjami? Bo cos mi mowiono ale nei rozumiałem.

A ja nie pracowałam w holiconie i bym nie poszła do tego(usunięte przez administratora) bo po pierwszym dniu szkolenia zrezygnowałam jak koleś w japonkach dziubiący w nosie zaczał sie panoszyć. Pracowałam w intercalu sprzedaż starym babcią nie jest prosta na poczatek chcą a póxniej przyjedzie córeczka i wysle rezygnacje i jest anulacja.

arletka

Ja sobie poradze się nei bój. Też pracowałam w holiconie! A do pracy ide na 6 godzin mam czas posiedziec.

Zobaczymy czy coś sprzedaż czy nie. to nie takie łatwe. Ja wiem coś o tym pracowałam w netii w zapie klienci są różni na początek się zgodzi później rezygnuje i sa korekty a czas liczy się za połączenie a nie za siedzenie.

arletka

ale chyba na tym ta praca polega wiec? Ja pisala na przychodzacej umowy więc tu nie bedzie problemu mieć jednej na dzień. Praca czas za nią już konkretnie sie wziąść.

mnie to przestraszyło że trzeba mieć umowy

arletka

Byłam dziś na rekrutacji, naprawde fajne wrażenie jak patrze na te wszystkie biura to naprawde duży luksus. Klima, wentylatory dobre oświetlenie i takie boksy wielkie nam pokazywali dziś duży to ma wplyw do w holi milismy gwar od tylu osób. Wynagrodzenie ok 8 zł za godzine ale zaznaczyli że trzeba sprzedawać, jedna sztukę mieć podpisaną na dzień.

Tak też właśnie widac po tych wypowiedziach. Mnie to zachęciło właściwie. Moja CV w skrzynce na listy. Pozdrawiam

DiL

Nasza firma doskonale wie kto pisał te posty nie zamierzamy niczego prostować. Zachęcamy do pisania dalszych opinii ponieważ każda reklama nawet "czarnego PR" jest nadal reklamą. Pozdrowiania dla Naszej koleżanki.

Zostaw merytoryczną opinię o Design and Logistic Centrum Biznesu - Ostrów Wielkopolski

Design and Logistic Centrum Biznesu
3.4/5 Na podstawie 28 ocen.

Design and Logistic Centrum Biznesu