Storsack Polska

Strzelin

Opinie o Storsack Polska

anonim 2011-08-08 16:25:03
kiedys tam pracował człowiek który dbał o ludzi ale i równiez o interesy firmy, jego tzw lojalnosc po odejsciu została zdrowo zszargana. Szkoda ze o nim nie pamietacie, ja pamietam i wydaje mi sie ze bylby tam nadal gdyby nie klan O., bardzo mi go było w tedy szkoda, ale z tego co wiem udało mu sie i jest zadowolony, a reszta moze mu tylko pozazdrościc.pozdrawiam wszystkich ze starej ekipy
ktoś 2011-08-17 21:05:07
niedługo za ok. 3 mieśiące nie będzie zakładu
?? 2011-08-18 12:18:04
Jaja sobie robicie niemożliwe aby tak szybko padło, na razie jakoś się kręci i to jest najważniejsze w tym burd...
anonim 2011-08-20 15:13:37
glupia firma
anonim 2011-08-20 15:50:14
Parę osób pocałowało klamkę bramy w piątek ale............czy można z żalem opuszczać ten obóz pracy?MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ ZA MINMALNĄ PENSJĘ..........To przesłanie pana O.i pana K.nie będzie już się im śniło po nocach.Teraz panowie ci staną na liniach i pokażą jak tu [usunięte przez administratora] 300 worków na zmianę.Oczywiście za bramą stoją setki chętnych do pracy składacza ale......skoro się zwalnia skladaczy(OSTATNICH BO WIĘKSZOŚĆ SIĘ JUŻ ZWOLNIŁA SAMA) to chyba nie będą przyjmować tych czekających za bramą tylko sami zakasają rękawy:)..........a może będą robić za tą super pensję Rumuni błąkający się po zakładzie.........Pozdrawiam wszystkich pracowników tegoż obozu pracy.....pamiętajcie ARBEIT MACHT FREI
zła 2011-08-25 12:11:21
Zamiast pisac, to się spotkajcie i pogadajcie! Moze wkońcu weźmiecie się do jakiejś roboty! Dla nas nie wazne kto rzadzi firmą, my chcemy zarabiać!
zapierdalacz 2011-08-31 12:30:41
Powiem krótko - cieszę się, że mamy z żoną pracę. Nie zarabiamy kokosów i lekko też nie jest, ale bynajmniej każdego miesiąca nasze dzieci mają co jeść, a i dla mnie wystarczy na kieliszek chleba! Znajomi mają cięższe prace, za mniejsze pieniądze, pracują w nocy i dojeżdżają. Może nie jest to robota marzeń, ale jest czysto, ciepło i sucho, a i pensja jest zawsze na czas! Rada dla narzekających: "Poszukajcie innej, lepszej, lżejszej i lepiej płatnej pracy, później tu wróćcie i się pochwalcie, a reszta pójdzie za wami. Jeżeli takiej pracy nie ma - to błagam, przestańcie w końcu marudzić i szykujcie się do kolejnego dnia pracy w Storsaku.
anonim 2011-08-31 19:00:19
Tu nie idzie o narzekanie, ale obawiamy się co będzie dalej. Osoby kierujace firmą powinny troszczyć się i dbać o nią ( same tego chciały) , aby istniała jak najdłużej, a nie myśleć o sobie i tworzyć coś co przyniesie im lepsze dochody. Patrzac na to wszystko coraz bardziej człowiek zastanawia się co będzie dalej. Jestem pracownikiem, którego przyjmował do pracy jeszcze prezes Karwowski i wierzcie mi takiej niepewnej sytuacji przez te prawie 20 lat w tym zakładzie nie było. Tez szanujemy i chcemy tu pracować do emerytury, ale czy dadza nam szansę? Mam pewne obawy co do tego.
robot 2011-09-01 01:01:18
to jest zaklad to oboz pracy czzlowiek pojdzie sie zapytac o urlop bezplatny to powiedza ze nie bo duzo jest worow a jest malo ludzi
robot 2011-09-03 22:48:18
Oni z biura do roboty to juz lepiej nowego pracownika przyjac i szybciej pojmie co i jak nawet nie umie kierownicto sztuczne rozpisek rozpisac dobrze tylko w pasjansa na komputerze umieja grac albo w gry strategiczne pt.STORSACK piszczie ludzie co uwazacie moze dojdzie do tych pustych glow ze najwazniejsi sa ludzie w storsacku i trzeba ich godnie traktowac jak ludzi a nie jak ŚMIECI te co do prasy ida codzienne rano
robot 2011-09-05 22:05:46
w innej pracy te same zarobki moze lepiej ludzi traktuja niz tu w tym zakladzie non stop dawac i dawac bo malo worow schodzi a niech stana sami i pokaza co potrafia
do robota 2011-09-06 08:58:13
nareszcie robot powiedział pare słów racji! tylko na odwrót! zarobki w innych zakładach są różne, natomiast wymagania takie same - wszedzie chcą więcej i więcej! wiem co mówię, znajomi pracują w MPC, TECE, Silesia. Mówili jak tam jest i wychodzi, że identycznie jak w naszym obozie! Wniosek jeden - trzeba było się uczyć!
do DST 2011-09-06 09:03:54
ktoś pod nickiem "DST" miał cholerną rację! Władza powinna liczyć się z krytyką, która jest nieodłączna ludziom od początku naszego istnienia. Krytykujmy jak najwiecej tych nierobow! niech wiedzą! Ale mysle, ze nie powinnismy tykac ich prywatnosci. niektore rzeczy pisane o obrockim sa bardzo niesmaczne! ale podobala mi sie przygoda naszego pseudokierownika z dzbanem - hehe cieszy mnie juz trzy tygodnie...
anonim 2011-09-12 10:22:27
Ludzie trzeba zrobić wszystko żeby nie ograbili firmy a nas nie wyrzucili na zieloną trawkę bo patrząc na to co się dzieje wszystko wskazuje że ku temu idzie.
niepewna 2011-09-22 13:06:15
Zbliża się koniec miesiąca, ciekawe czy nie szykują jakiejś niespodzianki dla nas? Człowiek idzie do roboty i nie wie czy nie dostanie wypowiedzenia. Czas na mnie, zaczynam o 14. Pozdrawiam ludzi z I zmiany.
przezorna 2011-09-30 14:33:48
fama mówi, że znowu przyjadą goście i będą się kręcić po zakładzie w przyszłym tygodniu. Jestem niemal pewna, że w poniedziałek zrobią zebranie i nam oświadczą, że to koniec. Albo poprostu dadzą nam wypowiedzenia do łapy bez żadnej pogadanki. Z drugiej strony to myślę, że jeśli nie zrobią tego teraz, to chyba jeszcze długo popracujemy. Przyszły tydzień będzie chyba decydujący. miłego weekendu
luzaczek 2012-01-17 15:20:18
Dziś powiadomiono nas o zamknięciu firmy. W ciągu roku amerykańscy [usunięte przez administratora] dobrze prosperującą firmę. Nie dzieje się tak tylko u nas ale także w innych firmach zarządzanych przez żandarmów świata za jakich uważają się amerykanie. Nie chodzi o to że żal bo kokosów tam nie było ale o to że w naszym zepsutym kraju pozwala się na takie praktyki. [usunięte przez administratora]
smutna 2012-01-18 21:04:37
Po ponad 15 latach pracy serce pęka z żalu i bólu. Jak można było rozlożyc taką firmę?
optymistka 2012-01-25 10:00:09
Chwilami mam takie myśli, że może komuś nie będzie obcy nasz los i będziemy nadal pracować.Może właściciel się rozmyśli i nie zamknie firmy. Przecież takie rzeczy się zdarzają.
wolny 2012-04-02 11:24:10
Na szczęście z tego bagna już się wyzwoliłem. Mam nowe plany, które po krótkim odpoczynku zacznę realizować. Mam nadzieję, że w nowym miejscu nie będzie od razu tak niezdrowej atmosfery jak tutaj. Większość to kąsające osy i żmije, ktore tylko nadstawiają uszy,a następnie lecą i kablują swojemu POdstępnemu "przyjacielowi". Żal tylko, że ta firmy, która dawniej tętniła życiem tak marnie skończyła. Po tylu latach pracy nie wiadomo kto przyjaciel, a kto wróg, więc lepiej omijać wszystkich byłych współpracowników.
edek 2012-05-16 16:05:05
wreszcie o tym badziewiu nikt nie bedzie pisal :)
Gość 2014-03-23 06:41:29
Co musi zrobić łysy, żeby podrapać się po włosach?
Dziurkę w kieszeni.
radek 2014-09-21 13:36:17
i co, wiadomo jaka jest sytuacja na działach?
Witos 2015-02-04 08:35:31
Firma zajmuje się szeroko pojętymi pojemnikami i zbiornikami. Mieszcząc się w Strzelinie powinni być otwarci nie tylko na rynek lokalny, chociaż wyraźny jest tutaj brak strony internetowej, który jest doskonałą platformą wymiany informacji z potencjalnymi klientami. Dlaczego nikt o tym do tej pory nie pomyślał?
daro 2016-07-08 13:15:57
wiecie co jesli macie tak niskie ambicje pracucjac i tzrymajac sie tego zakladu to jest mi was zal . dla was swiat konczy sie na tych worach zacofani ludzie.
Zostaw swoją opinię o Storsack Polska - Strzelin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Storsack Polska