SMLW Ul .Przecznica 2A

Środa Wielkopolska

Opinie o SMLW Ul .Przecznica 2A

anonim 2011-03-20 18:39:07
Prezes tej że spółdzielni to facet bez jaj ,który dobro zwykłych szarych pracowników ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ,a swoje przywileje próbuje załatwić po za plecami naszymi z RADĄ NADZORCZĄ..
obserwator 2011-03-20 18:41:31
Słyszałam że głównie spółdzielnią trzęsie główna księgowa ,,gdzie rozgrywa swoje prywatne sprawy .........MASAKRA
XXXX 2011-03-20 20:16:48
Uwaga lokatorzy SM ul. Przecznica 2a w Środzie Wlkp. Mnie też doszły wieści, ze w naszej spółdzielni dzieją się różne dziwne rzeczy, jeśli to jest prawda to trzeba iść na najbliższe spotkanie i przyjrzeć się działalności głównej księgowej i prezesa. W końcu gdzie jest powiedziane, że ( usunięte przez administratora ) musi być członkiem zarządu jak i ( usunięte przez administratora ) Myślę, że trzeba działać, żeby nie było tak jak w innych spółdzielniach, w końcu to my lokatorzy jesteśmy motorem finansowym zarządu i pracowników. A tak nawiasem mówiąc wstyd Panie Prezesie, że rządzi Panem ( usunięte przez administratora ) nic sobą niereprezentująca.
lokatorka 2011-03-20 20:26:49
Witam
Ja jako lokatorka SM jestem wstrząśnięta ty co tutaj się dowiedziałam o sposobie działania zarządu i widzę że nic się nie zmieniło od lat gdzie w poprzednich latach rządziła mama Pani księgowej a teraz ona sama pcha się do władzy i tak na prawdę nie wiadomo kto tu jest PREZESEM
ŻENADA PANIE PREZESIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
#### 2011-03-31 17:10:10
Panie Prezesie najwyższy czas wziąść rozwód z Panią księgową już czeka potęcjalny kandydat na męża !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
222222 2012-03-14 13:31:29
Droga Pani (usunięte przez administratora) spółdzielnia mieszkaniowa to nie prywatny folwark .proszę sobie kupić kucyki i nimi zarządzać a nie poniżać pracowników !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
cvbhj 2016-04-21 19:48:08
ja także szukam informacji a jest cichosza. Czy bedzie ktoś tak miły i doda jakąś opinię aktualną na ich temat?
Zostaw swoją opinię o SMLW Ul .Przecznica 2A - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SMLW Ul .Przecznica 2A