HR System

Opinie o HR System

anonim 2010-03-05 23:03:45
Praca średniej jakości. Będąc jako kelner, firma wysyła ludzi na zlecenie do hoteli lub restauracji, gdzie wykonuje się "brudną" robotę za pracowników tychże hoteli czy restauracji.

Stawka początkowa 7zł/h netto. Po przepracowaniu 500 godzin (teraz chyba jest już 250h), stawka rośnie o 1zł netto aż do 10zł/h netto max . Plusem są elastyczne godziny pracy które sam ustala pracownik, fajna atmosfera i ciekawe imprezy (bankiety, cateringi).

Praca jest tylko na umowę zlecenie i tylko dla osób uczących się. Problematyczne są terminy wypłat. Czasami wypłacane są pod koniec następnego miesiąca a gdy nie zarobi się odpowiedniej kwoty (chyba 600zł) to odbiór musi być osobisty.

Trzeba uważać na księgowych [usunięte przez moderatora]

Nie polecam robić w balona [usunięte przez moderatora] (dyrektora) lub innego menagera (tzn. ustalać dyspozycyjność a potem wycofując się tuż przeddzień lub kilka godzin przed stawieniem się w pracy), bo mogą nie dać Ci pracy lub mogą dać Ci najgorsze punkty o niekorzystnych godzinach. Nie zarobi się tam kokosów chyba że ktoś nieźle haruje do stawki 10zł a firma i tak zabierze pracownikowi pracę tłumacząc się że martwy sezon i trzeba czekać. Wolą do pracy wysłać pracownika który ma stawkę 7zł i na tym firma zarobi więcej kasy. Osoby które regularnie ustalają dyspozycyjność i trzymają dobrze stronę menagera i [usunięte przez moderatora] to prace będą mieli prawie zawsze.

Polecam osobom początkującym.
Nie polecam osobom które chcą żyć godziwie i po ludzku w Warszawie.
zdziwiona 2010-03-15 21:56:04
o to ja widze, ze to calo 12,19-14,90 to raczej [usunięte przez moderatora] brutto, nie netto:)
anonim 2011-01-04 22:50:18
Taaaa Krzysiek był naprawdę w porządku. Szkoda, że zamknęli działalność.
Karol 2016-02-26 13:03:49
Czy oni w ogóle odpowiadają na wysłane im CV czy tylko robią sobie bazę danych na przyszłość? Bo kilka razy już im wysyłałem CV i zero odzewu, nawet potwierdzenia dostarczenia nie dostałem. Może maila w ogóle nie otwierają z CV? :-)
lacido 2016-04-23 18:25:19
jeśli chodzi o robienie sobie baz danych to raczej nie sądze. Teraz szukają chyba jednak znowu pracownika produkcji. Ktoś z Was już się na to stanowisko tu dostał?
Zostaw swoją opinię o HR System - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HR System