BUD-WAN Andrzej Wiśniewski

Opinie o BUD-WAN Andrzej Wiśniewski

anonim 2011-01-27 16:14:37
UWAGA-znów poszukuje pracowników do pracy we francji , nie płaci , zamiast 7 euro to może dostaniecie 4,50 zastanówcie się a jego koleszka z Choroszczy [usunięte przez moderatora] taki sam jak on będzie obiecywał i tyle (oszukanych ludzi koło setki (100) we francji , poszukajcie innej pracy naprawdę wam radzę i ostrzegam przed oszustem .
Agnieszka 2011-03-07 15:22:34
Witam [usunięte przez moderatora] oszukal mnie na kwote 2573 euro,nie mowiac o prowizji za zalatwiane kontrakty. Do dzisiaj nie widze pieniedzy. Oszust-nie ma innego okreslenia. Dziwi mnie tylko,ze nikt z moich kolegow nie dobral mu sie do tylka... Drugiego pana tez nie mozna nazwac inaczej. UWAZAJCIE! Jezeli nie chcecie popracowac sobie za darmo. Do tego pracuje na czarno i nie zapewnia ubezpieczenia A1. Pozdrawiam
były pracownik 2012-05-08 14:43:38
Pozdrowionka dla Agnieszki , zmienił nazwę firmy i dalej ludzi naciąga na pewno z tym knyplem [usunięte przez moderatora] a i pozdrawiam ATS i hotel CAP ESTEREL w AGAY
Karol 2015-10-20 22:52:34
Nie mam pojęcia o jakiej Agnieszce tutaj mowa, ale nawet nie zamierzam się do tego odnosić. Szukam informacji na temat firmy Bud-Wan. Konkretnie, interesuje mnie to, czy firma zatrudnia budowlańców za pomocą zgłoszeń czy to raczej pierwsza łapanka po znajomości. Chętnie się dowiem jak to wygląda. Z góry dzięki
Zostaw swoją opinię o BUD-WAN Andrzej Wiśniewski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BUD-WAN Andrzej Wiśniewski