WZRB JAROSŁAW

Jarosław

Opinie o WZRB JAROSŁAW

anonim 2011-01-23 12:57:58
W tej firmie nie jest najlepiej kierownicy traktują pracowników jak śmieci ktoś dawno powinien coś z tym zrobić nie można tak traktować ludzi chodzi tu o całe kierownictwo pozdrawiam
robik 2012-01-21 18:31:21
anonim - 2011-01-23 12:57:58

Pracowałem tam 2 lata ale to co zobaczyłem to szok zero kultury z strony kadry i kierownictwa dla pracowników pozdrawiam
2013-09-30 08:59:54
robik - 2012-01-21 18:31:21

anonim - 2011-01-23 12:57:58

jestem pracownikiem tej firmy od 5 lat to jest jedna klika pociotkow
abc 2016-04-28 16:28:51
Zakład remontowo budowlany jest na dobrym poziomie, al czy wypłata pojawia się o czasie? Dzięki za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o WZRB JAROSŁAW - Jarosław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie WZRB JAROSŁAW