Fructofresh

Czarnowice

Opinie o Fructofresh

warzywo 2014-02-23 10:59:32
Z tym "zero szacunku" to nie do końca.
Dwie brygadzistki są przyjemne.
Nie wszyscy jeżdżą na 6. Niektórzy na 8.
gość 2014-03-21 09:50:17
Ja tam jestem zadowolony przywiozą i odwiozą nie trzeba płacić a i pieniądze są całkiem niezłe ;0 Jak komuś się nie chce pracować to zawsze będzie narzekał.
cichy 2014-03-31 16:00:33
Ale ty jesteś durny!!!Skąd masz takie informacje???Powiem wam tylko tyle że mi to wypłata zawsze się zgadza a i na czas też zawsze dają. No i całkiem niedawno to się nawet szefowa z kaską poprawiła. Głupich nie sieją sami się rodzą:):):)
Ktoś 2014-04-03 21:06:46
Mówią:,, Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma". To fakt! Fructo to może nie najlepsza firma w okolicy, ale prawdą jest,że pieniądze z wypłat zawsze są na czas!! Pracuje w tej firmie parę latek więc sporo wiem!!! nie wszyscy przełożeni odnoszą się do pracowników z szacunkiem, są tacy którzy wyklinają do zwykłego pracownika jakby był nikim, ale jeśli się trafi na zgraną ekipę to robota jest naprawdę ok:)
Anonimowa 2014-04-30 21:27:19
Ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Ludzi traktują jak maszyny, które robią po kilkanaście godzin dziennie - łącznie z niedzielami, gdzie jeszcze po kilkunastu godzinach pracy w niedziele straszą pracowników, że jak zejdzie szybciej niż oni chcą to może nie wracać... Zapierdzieląją piątki świątki i niedziele nie mają nawet dnia wolnego... I to ma być dobra szanująca ludzi firma? CHYBA SOBIE JAJA ROBICIE !!!!!!
truskawa 2014-05-01 13:53:15
Oj,ludzie,jak wam mało potrzeba do szczęścia--wypłata na czas...i tyle entuzjazmu.Obudżcie się,dookoła same--obozy pracy,kiedyś kolega krył kolegę,jak ten zaniemół,a teraz??sprzedałby własnego brata,wystarczy dołożyć marne 50zl.Ja się pytam..a gdzie umowa o prace..urlop,chorobowe,wczasy pod grusza,kolonie dla dzieci?Gdzie szacunek dla drugiego człowieka?
batman 2014-05-30 22:10:02
Ja przyszedłem przepracowałem 1 miesiąc na zleceniu a w drugim już umowę normalną dostałem i podwyżkę :) :)
gość 2014-05-30 22:20:43
Truskawa czy ty wiesz co to znaczy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jeśli nie to idz do Iwanickiego. Wczasy pod gruszą he he he he najpierw na nie trza zapracować.
Ile się słyszy że ludzi w balona robią kasy nie wypłacają mówią jedno a robią swoje. Ja we Fructo pracowałem kilka lat i zawsze kasę dostawałem taką jak powinienem. Kolonie dla dzieci to wam w głowie he he he ..........
pppj 2014-07-18 09:46:45
Ja tam pracowałam,jest tragedia,jeden drugiego sprzedaje za podwyżkę kierownik nie potrafi z ludźmi rozmawiać,zero szacunku i co z tego że wypłata na czas jak nie masz nawet kiedy opłat zrobić ,niektóre brygadzistki są wporządku ale też. Są tacy co z oczy przyjaciele a za plecami skur...le
mala 33 2014-07-25 16:42:09
Antek sluchaj to nr do biura ( usunięte przez administratora ) zadzwon umowisz sie odrazu na rozmowe.
mala 33 2014-07-25 16:48:22
a powiedzcie ile tam sie zarabia? 1500??
kozi 2015-02-04 03:22:12
milan ja osobiście uważam, że jak na początek podstawy 1500 zł jest to całkiem nie słaba oferta tymbardziej, że gdyby porozumieć się w odpowiedni sposób szefostwem można zasugerować chęć poznania rynku przy współpracy firmowej w Anglii, Niemczech, Francji czy Włoszech. Jak dla mnie jest to wystarczająco przekonujące aby chociaż spróbować...może wysiłek się opłaci ??tylko te benefity ?? co z nimi??
misiek 2015-03-01 19:08:34
pracuje w tej firmie od niedawna i jestem w szoku jak przelozeni traktuja pracownikow nie maja za grosz szacunku a ukraincow traktuja jakby byli w (usunięte przez administratora) jest to firma absurdu niewiem jak tam mozna wytrzymac 7 czy 8 lat ja juz mam dosyc
praca 2015-07-30 11:34:38
Cześć mam pytanie ile można zarobić na obieraniu owoców w tej firmie
albo na magazynie
333 2016-05-14 20:10:41
@maciek wiesz co no na pewno na takim stanowisu to trzeba miec odpowiednie wyksztalcenie techniczne i znac sie na tym a pozatym to tej oferty niestety nia ma
Zostaw swoją opinię o Fructofresh - Czarnowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fructofresh