Opinie o Fructofresh w Czarnowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Fructofresh. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Fructofresh o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fructofresh w Czarnowice

Abwasser

Witam. Czy to prawda ze ta firma odprowadzala scieki do okolicznych rowow i stawow? A moze to dalej sie dzieje? Ktos ma jakies informacje na ten temat?

@Abwasser

Oczywiście. Sam widziałem gdzie był zrzut. Rozmawiałem z byłymi pracownikami, którzy potwierdzili że brali w tym udział.

Czy w Fructofresh poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

UA Nowy wpis

Cześć, pracowałem tam w 2018 , mogę powiedzieć tylko ze kierownicy same rasisty ,szacunku do ludzie nie maja , bardzo nie polecam ta prace .

Czy pracownicy w Fructofresh dogadują się między sobą?

Alicja
@Abwasser

A skąd masz takie informacje?

@Alicja

Podobno sa materialy video. Ludzie tak mowia.

Sasiad
@Abwasser

Prawda. Puszczali ścieki, nie wiem jak długo i czy dalej to robią ale są świadkowie, są zdjecia

Ja Nowy wpis
@Abwasser

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fructofresh? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy jest możliwość pracy w Fructofresh na część etatu?

Polakmały

Wspierają nadal Koreański reżim?

mieszkaniec
@Polakmały

Wywieźli je po aferze w gazetach francuskich ale dalej jest bogato kulturowo. Aż strach na wieś wychodzić. Koreanek szkoda, biedne dziewczyny z wilczym biletem bo chyba powrotu do swojego kraju to one nie będą miały.

Julita
@mieszkaniec

Czy możesz szczegółowo opisać sytuację, której dotyczy Twoja wypowiedź? Pozwoli to użytkownikom forum wyciągnąć wnioski o aktualnej sytuacji Fructofresh. Dlatego zachęcam Ciebie do rozwinięcia wypowiedzi i Twojej dalszej aktywności na wątku.

Miki
@Julita

pani Julio, a moze pani wie, czy to, co napisali na swojej stronie odnosnie zatrudnienia jest prawda, ze nie wymagaja studiow i wieloletniego doswiadczenia?

Manczak tomasz 1974
@Miki

Nie

Gabriela

Widzę że nie wiadomo ile się tutaj pracuje... Ale płatne chyba się ma za wszystkie godziny, tak?

Czy Fructofresh ma ściśle ustalone godziny pracy?

cezar

nie ma. jedziesz np na 6 i wracasz o 20

Wchodzisz i nie wiesz kiedy wyjdziesz

Gabriela

A macie jakoś dobrze płatne nadgodziny chociaż ?

@Gabriela

Szkoda gadać:)

da się zarobić na obieraniu owoców ?czy tylko Ukraina pracuje ? pracowałem w NL przy pomarańczach obierałem . może uda się tu coś w pracy zarobić

siema

siema jak tam w sałatkach? podobno ktos miał gorączkę, ale zabronili mu kontaktu z lekarzem. wiecie coś?

@siema

Skąd masz takie informacje? Jest to ważne, ponieważ tego typu spraw nie wolno bagatelizować.

siema
@Andrzej

mam tam znajomych, boją sie dzwonic do sanepidu bo moga pracę stracić albo wyrzucą ich z tych hoteli gdzie wczesniej koreanki były

sebi

haha, to sie teraz niemcy sałatkami zainteresowali ciekawe czy płacą za takie "informowanie":)?

mieszkaniec
@sebi

z tego co wiem to nie płacą, ale zapewniają anonimowośc. nie musisz podawac swoich danych, ani we fructo nawet pracować.

Harald

Dzień dobry, jestem niemieckim dziennikarzem i mam na imie Harald. Aktualnie zbieram materiały do publikacji na temat firmy Fructofresh, która ogniosła duzy sukces na niemieckim rynku. Na początku 2017 roku pojawiło się wiele artykułów na temat firmy, a jej właściciele wielokrotnie je komentowali i skarżyli się na utracone obroty. Rozumiem, że z tego forum korzystają przede wszystkim pracownicy firmy Fructofresh, więc chciałbym dowiedzieć się jaka jest ich opinia. -Jak odebraliście negatywne informacje o firmie? -czy spodziewaliście się takich negatywnych publikacji? -czy słyszeliście wcześniej, że w firmie są niedozwolone dodatki do żywności? -czy wiedzieliście o zatrudnianiu pracowników z Korei Północnej Będę wdzięczny za opinie dotycząco któregokolwiek z wymienionych punktów. Do odpowiedzi proszę używać mojego maila harald.polen@outlook.com Dziękuję!

Harald

Schönen guten Tag, ich bin ein deutscher Journalist und mein Name ist Harald. Momentan sammle ich Informationen für einen Bericht über das polnische Unternehmen Fructofresh, das ja durchaus eine Erfolgsgeschichte auf dem deutschem Markt geschrieben hat. Anfang 2017 erschienen viele Artikel über das Unternehmen, die Inhaber haben diese mehrfach kommentiert und sich über die daraus entstandenen Umsatzverluste beschwert. Ich vermute, dass dieses Forum vor allem von Fructofresh – Mitarbeitern genutzt wird und möchte gerne deren Meinung erfragen. - Wie wurden die negativen Nachrichten über das Unternehmen empfunden? - Hat man solche Berichte schon erwartet? - Wurde die Verwendung von verbotenen Zusatzstoffen im Unternehmen kommuniziert? - War die Beschäftigung von nordkoreanischen Mitarbeitern bekannt? Ich würde mich über jede Information zu den angeführten Punkten freuen. Bitte verwenden Sie meine E-Mail Adresse harald.polen@outlook.com Vielen Dank im Voraus!

kolo

nowy pewnie w biurze robisz że tak starym tyłek liżesz. Wszyscy wiedza jak jest. teraz bierze BP i Norma, ale przejadą się na fructofreshu tak jak francuzi i tez przestaną zamawiać. oszustwo zawsze wyjdzie, ciekawe czy wtdy robota będzie mądralo.

@kolo

Skorzystam z Twojej wiedzy o firmie Fructofresh i zadam pytanie. Mianowicie chciałbym dowiedzieć się podstawowej kwestii. Czy pracodawca zatrudnia pracowników na podstawie umowy o pracę?

nowy

głupoty piszesz, jak ktos kumaty to robote tam znajdzie. Jest dużo nowych klientów, więc będzie co robić.

sasiad

ten velcorin jeszcze tam jest? fructo fresh to samo co frucht connect i fructofresh connect?

Poinformowany
@sasiad

Tak, ciężarówka velcorinu tygodniowo wjeżdża a Koreanki biegają nago po wsi...

nowy
@sasiad

hahaha, jurka fogla pytaj, on wszystko wie jakie tam zarobki teraz?

Czarek

To zastanawiająca opinia. Firma ma opinię dobrego pracodawcy i na to trzeba było sobie zapracować

Polakmały
@Czarek

Tak, wystarczy przeczytać poniższe komentarze.

Gall anonim

Witam serdecznie Pracuje w tej firmie ponad rok Warunki pracy sa katastrofalne Ciągła presja stres i ludzie którzy sprzedali by cie za marne 50 zł do premii A kierownictwo i brygadzisci pozostawiają wiele do życzenia ciągle krzyki i wulgarne epitety w kierunku pracowników A szefostwo nawet całkiem ale każdy każdemu robi pod górkę a najbardziej cierpią ludzie którzy są uważani za roboty pracując po 13 godzin A żadnych praw sie tam nie przestrzega

Jesiotr
@Gall anonim

Kierownictwo do niczego okradaja dostawców na owocach

Julita

@Gall anonim, widać, że nie jesteś zadowolony z pracy w Fructofresh. Napisałeś że warunki pracy są katastrofalne. Czy mógłbyś je opisać? Twój wpis będzie ważny dla wszystkich użytkowników, którzy rozważają podjęcie pracy w tej firmie.

info

ta firma jeszcze działa ? słyszałem że mało pracy tam jest ? można z nimi nawiązać kontakt ?

Zostaw merytoryczną opinię o Fructofresh - Czarnowice

• Jak się pracuje w Fructofresh?

Zobacz opinie na temat firmy Fructofresh tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fructofresh?

Fructofresh
2.4/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 300
    66-620 Czarnowice