brak logo

OMEGA TAXI

Warszawa

Opinie o OMEGA TAXI

xxx 2011-01-12 15:22
Witam wszystkich jeżeli komuś przyjdzie do głowy aby zacząć prace w omega taxi to ostrzegam, wyłudzają pieniądze i nic nie dają w zamian nawet nie ubezpieczają.
W przewozie też nie podejmować samo zatrudnienia a wiec własna działalność gospodarcza można dostać kare nawet do 15000 zł.
pozdrawiam
omega? 2011-01-15 22:33
Nie prawdą jest, że nie ubezpieczają - jest ubezpieczenie co miesiąc dla wszystkich kierowców, którzy się rozliczają w terminie - jednak potwierdzam, że mało dają - zleceń po prostu jak na lekarstwo, ciągle powtarzają ile to zleceń im nie leci, ale prawdą jest, że mam to gdzieś jak wyjeżdżam chcę tyle zleceń, żeby praca sie opłacała a w Omedze zeupełnie nie opłaca się jeździć. Nie polecam. Ja niestety nie mam pieniedzy na inną korporację więc jeżdże, ale mam nadzieję już nie długo. Kolegów z Omegi pozdrawiam, a szefów proszę by nam nie ściemniali bo niestety zupełnie nie znają się na tym co mają robic. Uwierzcie w końcu w to, że nie zapewnicie nam pracy siedząc w biurze i wydzwaniając do zalegających, oni mają to gdzieś, a my którzy uczciwie do was podchodzimy wymagamy pracy.
FALKONETTI 2011-03-17 00:22
Witam widzę ze tam się nic nie zmieniło koledzy jeździłem tam w zeszłym roku powiem tylko jedno omijać to towarzystwo łukiem mnie przekręcili na 4000 tyś i samochód w rozsypce kredyt muszę teraz spłacać ale nie zostawię tego tak sobie jestem w trakcie montażu filmu z ich przekrętami na YouTubie niedługo dodam link aby przestrzec wszystkich kierowców zrobię wszystko żeby ich pogrążyć ZA ICH NIEUCZCIWOŚĆ !!!!
raise 2016-05-03 10:01
Korporacja taksówkarska zawsze rządzi się swoimi prawami @krakus, ale wiadomo jaka teraz panuje atmosfera?
Zostaw swoją opinię o OMEGA TAXI - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie OMEGA TAXI