Opinie o Dekorda sp. z o.o. w Dobrzeń

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Dekorda sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Dekorda sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dekorda sp. z o.o. w Dobrzeń

Magda Nowy wpis

A to dlaczego firma ma tak wiele nazw ?

Kinga Nowy wpis

Witam, jestem zainteresowana aplikacją do firmy Dekorda sp. z o.o., jest obecnie prowadzona rekrutacja?

DobraRada Nowy wpis

Firma "DEKORDA" i "FABRYKA MEBLI DEKORDA" oraz firma "TAURUS' , to firmy jednej rodziny.Omijajcie je szerokim łukiem, no chyba, że lubicie pracować za darmo nie tylko 8 godz. dziennie ale czasami dużo dłużej, nawet do rana dnia następnego. O wynagrodzeniu za swój poświęcony czas i zdrowie zapomnijcie. Zawsze was wykiwają. Zakładają nowe Spółki,żeby nie płacić kontrachentom i pracownikom. Zakład opuszczają najdłużej zatrudnieni pracownicy. Nie wytrzymali bez środków do życia.

anonim - 2010-10-22 05:55:04 Unikać tej firmy bo nie płacą, zalegają z wypłatami po kilka miesięcy i więcej. Szef tej firmy to człowiek, co kłamie pracowników, że zapłaci wypłaty a potem prawie przez okno ucieka, żeby nie widzieć złości. Każe pracować po 18-24 godziny i nie płaci. Jak chce, żeby pracować po 18 godzin to robi z nas winnych jego problemów i potem opiernicza a na koniec za prace nie dostajemy pieniędzy. W firmie wyłanczają nam prąd bo nie zapłacone rachunki. Kłamie nas pracowników i każe okłamywać klientów jak przyjadą do firmy. Ta firma to maszyna do pieniędzy dla szefa, my jesteśmy niewolnikami co jak 100 dostaną na miesiąc to muszą się cieszyć że mamy wypłatę taką dużą. Ja mam wiencej długów niż potrzebuję bo ciongle pożyczam, żeby mieć za co rachunki płacić. A szef ciągle mówi, że nie ma pieniędzy. Ma kierownika produkcji co mu na wszystko pozwala i nawet, żeby okradał firmę. Unikać tej firmy bo to są (usunięte przez administratora) do pracownikow. Każą pracować a nie płacą. Powinno to sie zamknąć. święta prawda

logo firmy Pracownik sklepu spożywczego Dobrzeń
Dobrzeń
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit

Unikać tej firmy bo nie płacą, zalegają z wypłatami po kilka miesięcy i więcej. Szef tej firmy to człowiek, co kłamie pracowników, że zapłaci wypłaty a potem prawie przez okno ucieka, żeby nie widzieć złości. Każe pracować po 18-24 godziny i nie płaci. Jak chce, żeby pracować po 18 godzin to robi z nas winnych jego problemów i potem opiernicza a na koniec za prace nie dostajemy pieniędzy. W firmie wyłanczają nam prąd bo nie zapłacone rachunki. Kłamie nas pracowników i każe okłamywać klientów jak przyjadą do firmy. Ta firma to maszyna do pieniędzy dla szefa, my jesteśmy niewolnikami co jak 100 dostaną na miesiąc to muszą się cieszyć że mamy wypłatę taką dużą. Ja mam wiencej długów niż potrzebuję bo ciongle pożyczam, żeby mieć za co rachunki płacić. A szef ciągle mówi, że nie ma pieniędzy. Ma kierownika produkcji co mu na wszystko pozwala i nawet, żeby okradał firmę. Unikać tej firmy bo to są złodzieje do pracownikow. Każą pracować a nie płacą. Powinno to sie zamknąć.

Zostaw merytoryczną opinię o Dekorda sp. z o.o. - Dobrzeń

Dekorda sp. z o.o.