Dekorda sp. z o.o.

Dobrzeń

Opinie o Dekorda sp. z o.o.

anonim 2010-10-22 05:55:04
Unikać tej firmy bo nie płacą, zalegają z wypłatami po kilka miesięcy i więcej. Szef tej firmy to człowiek, co kłamie pracowników, że zapłaci wypłaty a potem prawie przez okno ucieka, żeby nie widzieć złości. Każe pracować po 18-24 godziny i nie płaci. Jak chce, żeby pracować po 18 godzin to robi z nas winnych jego problemów i potem opiernicza a na koniec za prace nie dostajemy pieniędzy. W firmie wyłanczają nam prąd bo nie zapłacone rachunki. Kłamie nas pracowników i każe okłamywać klientów jak przyjadą do firmy. Ta firma to maszyna do pieniędzy dla szefa, my jesteśmy niewolnikami co jak 100 dostaną na miesiąc to muszą się cieszyć że mamy wypłatę taką dużą. Ja mam wiencej długów niż potrzebuję bo ciongle pożyczam, żeby mieć za co rachunki płacić. A szef ciągle mówi, że nie ma pieniędzy. Ma kierownika produkcji co mu na wszystko pozwala i nawet, żeby okradał firmę. Unikać tej firmy bo to są złodzieje do pracownikow. Każą pracować a nie płacą. Powinno to sie zamknąć.
anonim 2010-12-10 23:12:22
anonim - 2010-10-22 05:55:04

Unikać tej firmy bo nie płacą, zalegają z wypłatami po kilka miesięcy i więcej. Szef tej firmy to człowiek, co kłamie pracowników, że zapłaci wypłaty a potem prawie przez okno ucieka, żeby nie widzieć złości. Każe pracować po 18-24 godziny i nie płaci. Jak chce, żeby pracować po 18 godzin to robi z nas winnych jego problemów i potem opiernicza a na koniec za prace nie dostajemy pieniędzy. W firmie wyłanczają nam prąd bo nie zapłacone rachunki. Kłamie nas pracowników i każe okłamywać klientów jak przyjadą do firmy. Ta firma to maszyna do pieniędzy dla szefa, my jesteśmy niewolnikami co jak 100 dostaną na miesiąc to muszą się cieszyć że mamy wypłatę taką dużą. Ja mam wiencej długów niż potrzebuję bo ciongle pożyczam, żeby mieć za co rachunki płacić. A szef ciągle mówi, że nie ma pieniędzy. Ma kierownika produkcji co mu na wszystko pozwala i nawet, żeby okradał firmę. Unikać tej firmy bo to są [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] do pracownikow. Każą pracować a nie płacą. Powinno to sie zamknąć.

święta prawda
DobraRada 2011-03-02 21:28:16
Firma "DEKORDA" i "FABRYKA MEBLI DEKORDA" oraz firma "TAURUS' , to firmy jednej rodziny.Omijajcie je szerokim łukiem, no chyba, że lubicie pracować za darmo nie tylko 8 godz. dziennie ale czasami dużo dłużej, nawet do rana dnia następnego. O wynagrodzeniu za swój poświęcony czas i zdrowie zapomnijcie. Zawsze was wykiwają. Zakładają nowe Spółki,żeby nie płacić kontrachentom i pracownikom. Zakład opuszczają najdłużej zatrudnieni pracownicy. Nie wytrzymali bez środków do życia.
Kinga 2016-04-23 09:11:15
Witam, jestem zainteresowana aplikacją do firmy Dekorda sp. z o.o., jest obecnie prowadzona rekrutacja?
Zostaw swoją opinię o Dekorda sp. z o.o. - Dobrzeń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dekorda sp. z o.o.