Human Dialog

Wrocław

Opinie o Human Dialog

Oszukany 2013-06-27 21:20:51
Chciałbym skorygować mój wcześniejszy wpis o firmie Human Dialog.
Nie pracowałem dla firmy Human Dialog i nie jestem również jej kontrahentem. Remontowałem mieszkanie i spór z właścicielem jest o odsetki z tytułu remontu. Chciałbym przeprosić firmę Human Dialog za bezpodstawne obciążenie firmy tą opinią.
JJ 2013-07-12 12:39:42
Jak w każdej firmie jest to sprawa indywidualnych ustaleń. Na stronie firmy natomiast znajduje sie informacja że już po wdrożeniu praktyka studencka jest płatna w wysokości 2000zł.
Hermilion 2014-06-04 15:06:42
Swego czasu - z 12 lat temu - pracowałem dla nich. Była to wtedy mała firma a la 5 programistów, atmosfera była przyjemna, płaca niska, technologie niespecjalnie zaawansowane, szkoleń brak. Jak jest teraz - nie wiem. W sumie można było trafić lepiej ale i zdecydowanie gorzej.
3erftg 2016-05-16 19:44:19
to dziwne ze od dwoch lat tutaj nikt nie pisal przeciez firma istnieje a ktos tutaj tez na pewno pracuje przeciez chetnie bym sie dowiedzial czegos na temat tego na jakie warunki i wyangrodzenie mozna liczyc
Zostaw swoją opinię o Human Dialog - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Human Dialog