Hendricks Industries Denmark

Herning

Opinie o Hendricks Industries Denmark

anonim 2010-02-18 18:40:23
szczerze powiem ze takich gosci co nosili to bylo wiecej a najwiekszym(usunięte przez administratora)ten to niema wogule honoru i opamietania mam nadzieje ze go wiecej w danii nie zobacze pozdrawiam wszystkich bylych pracownikow
anonim 2010-02-20 11:27:37
lolek - 2010-02-17 19:10:58

cwaniak jesteś i piszesz bzdety podpisz się to pogadasz z(usunięte przez administratora) na hali o tej sprawie

Ty morze wiecej nosiles (usunięte przez administratora)
asdfgh 2010-02-20 21:20:41
xxx - 2010-02-18 18:17:30

Ja pracowałem na hali C i straciłem prace bo tych MRUKÓW przenieśli na hale C a nie zwolnili jak pozostałych z hali G,a że nosili to widziałem na własne oczy jak wrócił z polski to miał wódkę i nie byle jaką to na pewno nie dla kolegów.

z tego wynika że Twoja praca była mniej warta niż ta "nie byle jaka" wódka
a... 2010-02-22 18:53:25
Tak właśnie szanują się "POLACY" w Danii zamiast trzymać się razem to wypisują bzdury!!!!!!!!!!!! WSTYD!!!!!!!! JAK CH..........!!!!!!!!
NIE MA CO SIĘ ZNIZAĆ DO Czyjegoś POZIOMU!!!
Ja wiem że " Mruki" to wykfalifikowani spawacze:)
A po zatym nikt nie zabrania dawania komus czegoś- o ile było dawane
Pozdrawiam moich ulubionych spawaczy:)
a... 2010-02-22 19:07:07
Widocznie taki z Ciebie "spawacz"
Trzeba spojrzeć prawdzie w oczy

(usunięte przez administratora) Z CIEBIE NIE SPAWACZ!!!!!!!

A SKORO ZARABIAŁEŚ DUŻO TO TEŻ MOGŁEŚ NOSIĆ I NIE MIERZ WSZYSTKICH SWOJĄ MIARKĄ!!!!!!!!!!
gall anonim 2010-03-02 22:07:53
Ten gosc co pisal o ..(usunięte przez administratora) wymienil bo go sam nie cierpi..a do awansu na brygadziste i stawki doszedl wozac z Polski ..powiedzmy towary rozne.Jednemu to,a drugiemu tamto..i tak to sie geszefcik krec. Ostatnio powstal problem z dowozem towaru: trzeba by ciezarowki...
anonim 2010-03-03 20:47:34
Szczerze powiem ze takich co lubia (usunięte przez administratora)to jest bardzo malo a jezeli jest ktos taki to jest taki sam jak on beztalencie i nic wiecej jedyne co on potrafi to po kolanach prosic o prace wstyd i hańba
anonim 2010-03-26 23:32:29
Jak jesteÅ� na tyle odważny to siÄ� przedstaw, a (usunięte przez administratora)to przyznam - nie lubiÄ� ale nie obrabiam komuÅ� [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] za jego plecami! WożÄ� i to moja sprawa. A żeby zostaÄ� brygadzistÄ� w Danii trzeba coÅ� umieÄ� a nie tylko [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lizaÄ� !
T B 2010-03-31 11:08:24
witam ja sie przedstawilem a ten ktory pisal komentarz wyzej powinien sie zapisac do szkoly bo cos slabo z polskim u ciebie a brygadzista w hendricks nie zostaje sie za umiejetnosci tylko kazdy wie za co pozdrawiam swoja hale
zdk 2010-05-06 22:29:51
witam, pracowalem tam kiedys i interesuje mnie co tam w ogole slychac. pracuja tam jeszcze jacys polacy? czy beda jeszcze przyjmowac? za odp z gory dzieki. no i pozdrawiam wszystkich
xxxxx 2010-05-24 19:13:03
zgadzam się kolego (usunięte przez administratora) od mruków miał tyle ze już nie chciał, wódy,kiełbas,tylko kasę, normalnych zwolnili a (usunięte przez administratora)są nadal w firmie
anonim 2010-06-06 08:58:16
Witam wszystkich mam pytanko (usunięte przez administratora) tam jeszcze pracujÃ���
anonim 2010-06-26 08:31:38
pracuje w firmie jeszcze (usunięte przez administratora) mam do niego żal i pytanie dlaczego jeszcze nie rozliczył mnie ze SKAT proszę mi podać pocztę do niego pozdrawiam wszystkich E
anonim 2010-08-09 19:02:38
Witam a ten pozal sie boze brygadzista (usunięte przez administratora) z hali M jeszcze tam pracuje jego to powinni pierwszego wywalic za uczenie(usunięte przez administratora) jak sie zarabia prosze o info pozdrawiam swoja hale
dupoliz 2010-08-20 01:20:48
hehe mocno tam macie na ta tych halach
jeszcze pracownik 2010-08-31 15:51:39
huraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!! za miesiac znowu bezrobocie..... ): brak zmowien...............
jeszcze pracownik 2010-08-31 15:59:07
niech zyja chiny...........i siemens ): NA PCHYBEL IM
Lider 2010-10-24 12:11:44
Teraz(usunięte przez administratora) zginie zostanie zdarta skóra z (usunięte przez administratora) bo idą ludzie z hali E na wierze i skończy się panowanie "TATANKI" HURA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
anonim 2010-10-24 23:43:49
hahahah..zapolują na (usunięte przez administratora).... niestety ten pożal sie boże brygadzista wielu z nim nie dorasta do piet... nie mówiąc o normach....drżyj (usunięte przez administratora)
anonim 2011-10-29 23:16:21
nikt nikomu laski w tej firmie czy też hali M dawno już nie robi,takie czy też inne rzeczy skończyły się dawno po pierwsze gdy odszedł (usunięte przez administratora) i...paru ludzi którzy nie powinni , pożal się boże spawacze,albo tacy co ciągle im mało,a wielu dużo lepszych musialo zjechać (usunięte przez administratora)
anonim 2011-11-14 17:16:08
To dobrze ze mineły tego pożal sie boze brygadzisty czasy Pozdrawiam kolegow z E hali
Pracownik 2012-02-16 13:07:22
Firma jak firma...placa dobrze jak dla Polakow,ale oczywiscie rdzenni Dunczycy maja wyzsze stawki.Amerykanin Hendricks mial wielkie plany,ale tak jakos tuz przed podpisaniembardzo waznej umowy miedzynarodowej w sprawie udzialu w rozwoju Swiatowej Energii Wiatrwej zmarlo mu sie..co oczywiscie bylo na reke jego zazartej konkurencji:pewnie to przypadek..W kazdym razie wielkie plany i centralne miejsce w tych planach zkladu w Herning diabli wzieli.Wdowa sprzedala w koncu zaklad firmie Marschall&..Oczywiscie zamowienia ktore gwaranowal Hendricks swymi kontaktami i bezposrednimi zakupami do Ameryki upadly..Zaczely sie zwolnienia.Gwoli prawdy nie wszystkich Polakow zwolnili i to nieprawda,ze tylko Polakow:zwolnili niemal cala zaloge i zaklad byl juz w likwidacji..zostalo kilku Polakow aby dokonczyc prace na wiezach(5)i na kabinach(2).Poetm i ich juz zwolniono i nawet majstra z nadzoru.Sytuacja byla wiec fatalna..ale w ostaniej chwili Siemens wyciagnal reke i dal jakies zamowienia a zwolnienia odwolano.Od tej chwili stopniowo zaklad znow zaczal sie rozkrecac i przyjmowc pracownikow.Teraz jest w miare plynna produkcja choc nie jest zupelnie jasna sytuacja co do perspektyw zakladu po 2012 roku.Zmienialo sie kilku dyrektorow i menagerow a informacji coraz mniej..Moim zdaniem praca tutaj jest bardzo niepewna choc wszystko wydaje sie byc w porzadku na pozor.Pozdrawiam forumowiczow.!
anonim 2012-11-03 19:50:19
Witam słyszałem że znowu zwalniają ale pewnie stare wyjadacze zostają typu Bizoń Górale i spółka kto smaruje ten jedzie hehehehehheh Pozdrawiam
były pracownik 2013-01-10 11:04:44
z tego co się nie dawno dowiedziałem to tak (5osób zwolniono niedawno) pozdrawiam
spawacz 2013-07-28 14:13:47
Po wakacjach maja przyjmowac.. zmienil sie wlasciciel
spawacz 2013-09-16 19:45:15
kicha..kicha i jeszcze raz kicha... nadal bramy pozamykane na cztery spusty... raczej w tym roku firma nie odpali :(
śmiech 2015-01-31 16:54:52
no smiech na sali maciek - trafilem tutaj przypadkiem nazwa sie mi spodobala to wszedlem myslalem ze jakis nowy temat a to sie okazalo, ze napisales w jakims mega starym temacie poweisz mi jaki to ma sens ? pbardzo mi zalezy na tym zeby to wygladalo w posob profesjonalny. dizekuje za uwage i zycze milego dnia
czesc 2016-05-12 20:26:13
No zarobki są faktycznie wyższe, ale to głównie dlatego, że waluta inna. Odnośnie samej firmy podoba mi się u nich to, że zapewniają ubezpieczenie i zakwaterowanie, a są to podstawowe rzeczy przy takiej pracy.
Zostaw swoją opinię o Hendricks Industries Denmark - Herning
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hendricks Industries Denmark