TEAMWORQ

Vlissingen Noord

Opinie o TEAMWORQ

MONTER IZOLACJI 2011-09-15 19:35:36
dzwonia by jechac do hollandii do roboty,ale nie znam tej firmy i nie wiem jak mocno kradną.czy ktoś pracował dla nich?
izoler12 2012-04-27 17:17:59
nie slyszalem zeby kogos okradli, chyba ze Polak - Polaka - to tak, slyszalem ... ogolnie to co ustalone placa nic wiecej i nic mniej
Sandra 2013-10-02 15:46:49
Pracowałam przez Teamworq w szklarni Beta w firmie SeaSun i byłam bardzo zadowolona. 5,75 E dostawałam za godzinę, wprawdzie to nie jest dużo, ale za mieszkanie i nic innego nie musiałam płacić (tylko wyżywienie).

Pracowałam 8 miesięcy w 2009 roku, kiedy "rządził" w teamworqu [usunięte przez administratora]a po kilku miesiącach zmienił go [usunięte przez administratora] Nie miałam kłopotów ani z żadnym z nich. Pieniądze zawsze były na czas na koncie, no może kilkukrotnie pieniądze wpłynęły o dzień później niż powinny.

Bez problemu odłożyłam sobie sporo oszczędności. A i żyłam na całkiem fajnym poziomie, bo nie musiałam sobie niczego odmawiać (czy to trochę nowych ciuchów, czy trochę lepsze jedzenie). Miałam to szczęście, że świetnie mi się pracowało z ludźmi na mojej szklarni.

Normy są, na początku ciężko jest je wyrobić. Przez pierwszy tydzień ryczałam za wózkiem, bo nie wyrabiałam, później szło mi lepiej ale i tak normy nie wyrabiałam i nikt mnie nie zwolnił, a po pewnym czasie (ok 4 tygodni) człowiek się dostosowuje i da się robić normy bez problemu, nawet czasami trzeba zwalniać, ewentualnie dzielić się swoimi nadprogramowymi wózkami z tymi, którym idzie gorzej.

Tak było w moim przypadku. Jedyny minus, a właściwie mały minusik był taki, że z Axel (tam gdzie mieszkałam) codziennie mieliśmy godzinę drogi do miejsca pracy. Ale to ja tak trafiłam, byli tacy, którzy mieszkali bliżej.

W sortowni praca była cięższa, ale trudno jest mi się wypowiedzieć, byłam tam tylko kilka godzin, może po pewnym czasie człowiek też się wyrabia.

Z kolei, kolega, pracujący przez Teamworq przy jakichś nasionach, przyprawach i ziarnach [gorczyca, sezam, słonecznik etc] również nigdy nie narzekał.

Jak zacznie się kolejny sezon przy pomidorach, chętnie tam wrócę, bo w Polsce przez te lata tylko się pogorszyło.

Tyle mogę napisać od siebie.
Sandra 2013-10-02 15:51:02
A...i tak jak napisał izoler12, ja również nie słyszałam, żeby ktoś kogoś okradł, chyba, że polak polaka czego sama doświadczyłam.

Prawda, minęło już kilka lat od kiedy tam byłam, ale nie wierzę, aby aż tak się tam zmieniło i to na gorsze.
wrobel 2014-03-06 15:20:58
Witam pracowałem w teamworq prawie 2,5 roku i raczej nie mam powodu do narzekań,odłożyłem sporo pieniędzy, było pare potknięc ze strony firmy ale ogolnie wszytsko ok. Warunki mieszkaniowe dobre chociaz przeprowadzałem sie chyba ze 4 razy. Pieniądze były zawsze na czas, dostałem 2 podwyżki przez ten okres(o jedną sam sie upomniałem) i skonczyłem na 8e/h. Jak ktoś ma jakies pytania chętnie odpowiem. wrobell21@gmail.com
Arec 2014-08-04 21:44:25
mam pytanko czy ktos mieszkał na tych domkach obok szklarni SeaSun
aga_ia 2014-10-10 17:46:14
nie polecam tej firmy sciagneli mnie z polski i po 5 dniach nie jaka krystyna mnie wyzuciła a z biura kazałi mi w trybie natychmiastowym opuscic hotel bez kasy i zadnego słowa na hotelu w goes jest patologia naprawde nie polecam na seusanie gestapo zwłaszcza na cherry patologia
Kamil 2015-01-16 19:23:36
Firma Masakra.kradna odliczania kasę za byle co .stawka 5.75 zero wakacyjnego zero godzin trzeba chodzić błagać o pracę i pieniądze .bywało ze zwalnia li ludzi i wywala li z hotelu nie płacąc ani grosza .siedzi 3 w biurze i traktują cie jak psa .Robin traktuje ludzi jak rata.na każdym kroku wynajduja sposób aby jak najmniej zapłacić .praca była ok ale płaca i warunki mieszkalne to Jurasic park.jak przyjechałem pierwszego dnia policja nas odwiedziła z powodu oleju wyciekajacego na ulicę .zamkneli chatę i powiedzieli ze źle pracuje .nie da się z nimi w ogóle dogadać. Teraz pracuje w innej firmie i dowiedziałem się ze nawet nachodzą inne firmy , nie wiem po co...nie kompetentni, zlodzie j e, klamcy, ignorancji, rasici.pracowalem tam 2miesiace i nie słyszałem żadnej dobrej opinii na ich temat.ludzie stąd odchodzą jak tylko mają możliwość bo większość przyjeżdża zarobić a tracą bo siedzą na wolnym albo dostają śmieszne pieniadze mogę podesłać foty hoteli i bardziej zgłębić temat zapraszam gkali@o2.pl ZDECYDZDECYDOWANIE NIE POLECAM
michał 2015-02-25 01:52:36
no dobra, ale czy ktoś tu mógłby z własnego doświadczenia powiedzieć czy warto zatrudniać się w Teamworq albo przez nich? bo niby opinii jest wiele, sporo przeczytałem ale jakoś tak nie bardzo umiem wyrobić sobie własną, a spróbować w ciemno to się szczerze trochę boję, mam nadzieję że rozumiecie mnie
Club 2015-04-01 13:37:50
Święta racja, wróciłam stamtąd dwa tygodnie temu. Umowa w języku holenderskim, zabierana zaraz po podpisaniu. Nie otrzymujesz ani oryginały ani kopii. Johan jeszcze ok ale Robin traktuje ludzi jak bydło. W starym hotelu 8 pokoi na piętrze, czyli średnio 3 osoby w pokoju to daje 24 osoby. Jedna łazienka damska z jednym kibelkiem i jedna męska. Rano cięzko sie dostać do łazienki. Przyjeżdzając z pracy wszyscy biegli szybciutko zeby dostać sie jak najszybciej do łazienki.Pan niby koordynaor na wszystko ma wy...bane ( jego słowa ) toalna masakra. Nie polecam
musti 2015-12-18 06:32:16
Prawda jest taka ze do holandii zjezdza najgorsze bydlo z polski.Picie,cpanie,kradzieze sa w hotelu polozonym przy biurze firmy na pozadku dziennym.Dla ludzi znajacych angielski,reprezentujacych cos soba zawsze jest praca.Niech 2 razy zastanowia sie przed wyjazdem debile znajacy tylko slowo Yes po angielsku.Bylem tam na projekcie w stoczni ,przyjechalo 36 osob z ktorych moze 3 mowily w obcym jezyku a reszta to barany nie potrafiace nawet dobrze mowic po polsku.Nieobecnosc w pracy,ciagle imprezy.Przeciez holendrzy to widza wiec jak maja podchodzic do takiej hordy.
akak 2016-05-20 22:37:59
wiele osób nie potrafi korzystać z google, osttnio to zauważyłem :) firma działa, ma się dobrze i podbija rynek w Opalenicy :)
Zostaw swoją opinię o TEAMWORQ - Vlissingen Noord
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TEAMWORQ