Hotel Mazurkas

Ożarów Mazowiecki

Opinie o Hotel Mazurkas

kuba 2010-04-19 11:41:13
dobra praca dobry hotel przyjemna atmosfera chociaz daleko jak ktos nie mieszka w okolicy
dracon 2011-02-03 22:04:46
pracowałem tam ponad rok. szczerze nie polecam. działy się tam przeróżne historie... były dyr gastronomii zaciągnął kelnerkę do łóżka, manager mister solarium z przerostem formy nad treścią, brak współpracy między marketingiem a gastronomią powodująca ciągłe zamieszania i opóźnienia i najwspanialszy wszystkowiedzący pan prezes z wykształceniem ogrodnika wraz z żoną kochającą kwiaty koguciki i inne pierdoły którymi na siłę trzeba było wszystko dekorować...
hotel dobry jeśli ktoś chce oderwać się od codzienności zapomnieć o problemach ale naprawdę szczerze nie polecam by pracować tam dłużej
kolega 2016-07-27 20:17:14
Kilka dni na próbę, oczywiście żadnej wypłaty za nie zobaczyłem. Sprzątanie zarzyganych pościeli na porządku dziennym. Tylko dla miłośników chemii i biologii od strony czysto praktycznej.
anna 2016-08-30 23:13:11
A co było w umowie,jakie warunki?
kolega 2016-09-04 14:45:19
Nie pamiętam co było w umowie i już mnie to teraz nie obchodzi. Tak czy inaczej odradzam każdemu podpisanie umowy która umożliwia niezapłacenie za kilka dni "próbnej" pracy przy sprzątaniu rzygów korpo-szczurów. Nie powtarzajcie mojego błędu, ceńcie każdy dzień swojej pracy na tyle ile pozwala na godne utrzymanie. Polecam pracodawców którzy kierują się jakimś stopniem etyki, płacenie od pierwszego dnia to jeden z kluczowych elementów, nawet na większości magazynów w Ożarowie to norma.
Zostaw swoją opinię o Hotel Mazurkas - Ożarów Mazowiecki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Mazurkas