Hotel Folwark

Nieporęt

Opinie o Hotel Folwark

mimi 2010-04-15 22:36:16
witam wszystkich czytających tą opinie mam nadzieje ze przyda się komuś a wiec moja opinia co do pracy w tym hotelu jest taka iz osoby tam zarządzające są nie odpowiedzialne i nie zdecydowane a zdanie zmieniają jak rękawiczki poprostu zachowują się jak chorągiewka na wietrze :) dlatego zastanówcie się dwa razy zanim rozpoczniecie tam pracę
prawda 2010-05-25 23:10:15
Witam pracowalem tam niedlugo Menager obiecal srednio dobre warunki pracy ale napiwki mialy byc spore. Gdy przyszlo do rozliczenia czekalem miesiac na pieniadze (800zł).
Smiech na sali Ludzie zupełnie nieodpowiedzialni
Absolutnie nie polecam tego miejsca pracy. Najsmieszniejsze jest to ze tam kazdy jest od wszystkiego koszenia trawy itp itd, Np Menager potrafil zajmowac sie zwierzętami
niewolnik 2010-08-05 10:58:24
witam pracowałam tam równierz nie polecam nikomu brak rejestracji pieniadze wyplacane 2 razy w miesiacu jakies ochlapy . to kpina zart ? nie polecam zastanowcie sie 10 razy zanim udacie sie do pracy jako niewolnik czasu pieniedzy
Zostaw swoją opinię o Hotel Folwark - Nieporęt
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Folwark