SUSHI 4 YOU

Pruszków

Opinie o SUSHI 4 YOU

martyna 2010-02-24 23:37:16
jest to najgorsze sushi jakie jadłam odradzam ten lokal
ochyda mam wstret do sushi
normalny 2012-04-03 20:33:32
Co za (usunięte przez administratora) ludzie. Sądząc po waszych wypowiedziach to chyba problem tkwi w was... Lokal, właścicielka jak i pracownicy całkowicie w porządku, jedzenie jak najbardziej też.

P.S. Takie wyssane z palca, niczym nie poparte bzdury a czuć w nich zawiść, mogą pisać tylko ludzie, którzy powinni zrobić sobie rachunek sumienia jacy byli i są.
P.S2 Gorąco polecam jako miejsce na posiłek i miłe spędzenie czasu przy lampce wina, czy "pyfka" ;)
nienormalny 2012-07-02 21:13:12
ta firma to jedna wielka pomyłka,smacznego!
gienia 2013-01-30 17:04:13
Widać, że właścicielka lub pracownik pisał tą opinię. Byłam tam z kolegą... Sushi najgorsze jakie jadłam. Jadłam w kilkunastu miejscach w Warszawie i okolicach. Przez 2 h siedzenia w knajpie, ani telefonu do lokalu z zamówieniem, ani gości. Pustki!
MIKOLAJ 2015-01-08 14:30:59
SHUSHI TO LIPA RYBA WSTRETA TYDZIEN NA KIBLU BYLEM ODRADZAM TAM JESC .PZDRAWIAM
michael 2015-09-21 10:01:20
ryba ochyda wlascicielka kreci lody na czym sie da..odradzam wstretna atmosfera oraz jedzenie
XXX 2015-11-16 15:55:14
kiedys sushi bylo najlepsze w pruszkowie.. a teraz jest to dno!!! wlascicielka tonaca w dlugach, nie placaca pracownikom. oszukujaca na czym sie da :( szkoda ze tak to sie skonczylo ... lepiej zamknac i wstydu oszczedzic :) pozdrawiam Pani Magdo ;)
wedf 2016-05-14 21:42:18
@rakkon ja tam bardzo lubie sushi dla mnie wazne jest to zeby bylo swieze no i smaczne, a z tego co sie orientuje to chyba tutaj maja calkiem spory wybor tych zestaowo no i ceny to tez sa raczej przystepne wiec w sumie czemu by nie sporbowac u nich..
Zostaw swoją opinię o SUSHI 4 YOU - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SUSHI 4 YOU