KROBER SECURITY PL SP Z O O

Karpacz

Opinie o KROBER SECURITY PL SP Z O O

anonim 2010-04-27 12:57:22
Witam wszystkich których interesuje ta firma jako przyszÅ?y pracodawca wielkiej niemieckiej firmy KROBER jak to mówiÄ? na wstÄ?pie pseÅ?do kierownicy przy rozmowie w sprawie pracy ODRADZAM!!! ta firma to kompletny syf nie mówie tu o tych biednych pracownikach którzy biegajÄ? godzinami po marketach za marne grosze, a o tych wielkich koordynatorach jeÅ?li można tak nazwaÄ? ludzi którzy nie majÄ? nic wspólnego z ochronÄ?, sÄ? kierownikami ochrony BEZ LICENCJI a kierujÄ? ludzmi, że tym nikt siÄ? nie zajÄ?Å?. Nadodatek wypÅ?aty nie sÄ? wypÅ?acane na czas albo trzeba siÄ? o nie ciÄ?gle upominaÄ? wydzwaniajÄ?c a i tak w rezultacie zrobiÄ? przycine. Ta firma to dno dosÅ?ownie pod każdym wzglÄ?dem.
anonim 2010-05-26 19:27:37
Pozdrowienia dla firmy krober - pracowaÅ?em w tej firmie i moge powiedziec ze dla osoby nie majacej co ze sobÄ? zrobiÄ? ta praca jest ok. Na poczatku umawiasz sie na spotkanie z [usunięte przez moderatora] ktory obiecuje ci stawke ktora bedzie rosla oraz umowe o prace ktora dostaniesz po 2-3 miesiacach, bedziesz pseudo detektywem sklepowym. Okazuje sie jednak ze stawka za ktora pracujesz nie wzrasta przez kilka miesiecy a jesli to o kilka groszy, umowy o prace jak nie bylo tak nie ma tylko zlecenie, a ty walisz godziny na markecie kaufland a nadodatek wyplata spoznia siÄ? i nie zgadza, Nie jest to jedynie moj przykÅ?ad ale rowniez wielu wielu pracownikow tej firmy a przewijaja sie tam ich setki. Kiedy chcesz wyjasnic ktoras z tych spraw kontaktujesz sie z biorem w karpaczu tam porozmawiasz z prtzesympatyczna [usunięte przez moderatora] ktora prawdopodobnie sama nie wie co tak naprawde tam robi, nie wiadomo czy to ksiegowa czy sekretarka czy kierownik firmy bo roznie sie przedstawia zalezy poco dzwonisz- jesli w sprawie wyplaty to jest sekretarka jesli zaswiadczen to jest ksiegowa. Jest to tak beszczelna osoba ze milo.
oreko 2016-04-19 08:36:14
A o jkaich pakietach socjalnych i benefitach mówisz. Bo ja raz widziałę ogłosznie o pracy jakie posiadali i poiwem ci nic w nim nie wposmnieli o takich bonusach. Natomiast napisali, że chyba jest umowa o pracę z tego co pamiętam.
Zostaw swoją opinię o KROBER SECURITY PL SP Z O O - Karpacz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KROBER SECURITY PL SP Z O O