Opinie o KROBER SECURITY PL SP Z O O w Karpacz

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie KROBER SECURITY PL SP Z O O. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w KROBER SECURITY PL SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KROBER SECURITY PL SP Z O O w Karpacz

Iza Nowy wpis

A chętnie zatrudniane są także kobiety do pracy?

Emeryt Nowy wpis

Z tą firmą nie chcę mieć nic wspólnego.Sprawa dotyczy okresu lat 2009/2010.Przez rok byłem ich pracownikiem na umowę-zlecenie(ochrona sklepu) i przez 10 miesięcy wyplata wpływała regularnie.Potem,że są trudności,że później,kontakt był utrudniony,nie z mojej winy Po dwu miesięcznych perturbacjach przejęła mnie inna firma ,która przejęła ochronę tego samego sklepu.Nowemu pracodawcy wyjaśniłem sprawę i facet mi wypłacił ryczałt za dwa miesiące ochrony tego obiektu.Po jakimś czasie nie wiem,czy tygodnia dostałem info od sądu z Jeleniej Góry,że toczy się sprawa wobec tej firmy o niepłacenie nie wiem,czy podatków,czy chodziło o ZUS,nie wiem.Wiem jedno,miałem trudności z rozliczeniem się z fiskusem.Nie tak dawno tj lipiec tego roku ZUS wezwał mnie celem wyjaśnienia info o tym,że dalej widnieję u nich na liście zatrudnienia.Dziwne!!!Pomimo tego,że ja od 2012 roku pracuję w innej firmie i sobie ją chwalę,to firma krober security wciąż mi nie daje spokoju.Ale to już inna historia.

oreko Nowy wpis

A o jkaich pakietach socjalnych i benefitach mówisz. Bo ja raz widziałę ogłosznie o pracy jakie posiadali i poiwem ci nic w nim nie wposmnieli o takich bonusach. Natomiast napisali, że chyba jest umowa o pracę z tego co pamiętam.

Pozdrowienia dla firmy krober - pracowaÅ?em w tej firmie i moge powiedziec ze dla osoby nie majacej co ze sobÄ? zrobiÄ? ta praca jest ok. Na poczatku umawiasz sie na spotkanie z [usunięte przez moderatora] ktory obiecuje ci stawke ktora bedzie rosla oraz umowe o prace ktora dostaniesz po 2-3 miesiacach, bedziesz pseudo detektywem sklepowym. Okazuje sie jednak ze stawka za ktora pracujesz nie wzrasta przez kilka miesiecy a jesli to o kilka groszy, umowy o prace jak nie bylo tak nie ma tylko zlecenie, a ty walisz godziny na markecie kaufland a nadodatek wyplata spoznia siÄ? i nie zgadza, Nie jest to jedynie moj przykÅ?ad ale rowniez wielu wielu pracownikow tej firmy a przewijaja sie tam ich setki. Kiedy chcesz wyjasnic ktoras z tych spraw kontaktujesz sie z biorem w karpaczu tam porozmawiasz z prtzesympatyczna [usunięte przez moderatora] ktora prawdopodobnie sama nie wie co tak naprawde tam robi, nie wiadomo czy to ksiegowa czy sekretarka czy kierownik firmy bo roznie sie przedstawia zalezy poco dzwonisz- jesli w sprawie wyplaty to jest sekretarka jesli zaswiadczen to jest ksiegowa. Jest to tak beszczelna osoba ze milo.

Witam wszystkich których interesuje ta firma jako przyszÅ?y pracodawca wielkiej niemieckiej firmy KROBER jak to mówiÄ? na wstÄ?pie pseÅ?do kierownicy przy rozmowie w sprawie pracy ODRADZAM!!! ta firma to kompletny syf nie mówie tu o tych biednych pracownikach którzy biegajÄ? godzinami po marketach za marne grosze, a o tych wielkich koordynatorach jeÅ?li można tak nazwaÄ? ludzi którzy nie majÄ? nic wspólnego z ochronÄ?, sÄ? kierownikami ochrony BEZ LICENCJI a kierujÄ? ludzmi, że tym nikt siÄ? nie zajÄ?Å?. Nadodatek wypÅ?aty nie sÄ? wypÅ?acane na czas albo trzeba siÄ? o nie ciÄ?gle upominaÄ? wydzwaniajÄ?c a i tak w rezultacie zrobiÄ? przycine. Ta firma to dno dosÅ?ownie pod każdym wzglÄ?dem.

Zostaw merytoryczną opinię o KROBER SECURITY PL SP Z O O - Karpacz

KROBER SECURITY PL SP Z O O