Kalfas Marketing Sp. z o.o.

Opinie o Kalfas Marketing Sp. z o.o.

były pracownik 2010-01-21 03:00:01
witam,
Prosze poczytać o tej firmie.
100 % prawdy(usunięte prze administratora)
miro 2010-09-20 21:20:38
Witam.
Ja też mam z nimi problem.Usługa wykonania strony www nie została wykonana zgodnie z zamówieniem.A ściślej mówiąc nie wszystkie informacje które miały być umieszczone na niej normalnie zostały pominięte.Na moje uwagi i ponaglenia nie reagują natomiast o kolejną zapłatę upomnieć się nie zapomnieli twierdząc że wszystko jest ok.
W dodatku straszą umieszczeniem na czarnej liście dłużników.
Pokrzywdzonych proszę o kontakt ewmir@onet.eu
anonimowy 2010-10-26 12:21:59
Strona jest marna więc z niej nie korzystamy. (usunięte prze administratora) Musimy płacić u nich 2000zł/rok przez dwa lata. Umowy nie da się zerwać. Naciągnęli nas na 4 tys. zł!!!
Telefony odbiera tylko jedna Pani, która się niczym nie przejmuje i kasuje 4,50zł brutto za minutę połączenia Z informatykami nie ma żadnego kontaktu telefonicznego (jedynie przez formularz). Umowa była zawarta ustnie. Nie wpłacajcie pieniędzy tej firmie!!!
ania 2010-11-08 10:28:49
Zwykli naciągacze.Z daleka od nich.
ANNA 2011-02-02 18:45:44
(usunięte prze administratora) JA SIĘ NIE DAM kto może nich pisze do UWAGI maja tam juz zgłoszenia o nich i do EKSPRESU REPORTERÓW oraz mozna zgłosić to na POLICJĘ GOSPODARCZĄ (usunięte prze administratora)Ja zgłosiłam to wszędzie nie może tak być.
anonim 2011-02-02 18:48:14
(usunięte prze administratora) JA SIĘ NIE DAM kto może nich pisze do UWAGI maja tam juz zgłoszenia o nich i do EKSPRESU REPORTERÓW oraz mozna zgłosić to na POLICJĘ GOSPODARCZĄ (usunięte prze administratora).Ja zgłosiłam to wszędzie nie może tak być.
fifa 2011-02-09 22:48:56
Pracowałem tam trochę, jak się dobrze sprzedaje to idzie zarobić nawet do 3 koła miesięcznie. Rekordziści mieli po 6,7. Dużym minusem jest jednak brak umowy o prace, w gre wchodzi tylko umowa zlecenie. Co prawda są persperktywy awansu na trenera i podstawę, ale trzeba zrobić dość wysoki plan sprzedażowy...
anonim 2011-03-23 12:01:02
(usunięte prze administratora)Nie wykonali dla mnie żadnej usługi. Nie stworzyli strony po prostu nic , a żądają kasy przysyłają faktury za nic i straszą windykacją i sądami. Nie ma znimi kontaktu.(usunięte prze administratora)
anonim 2011-04-20 15:07:29
Witam
szukam osób, które zostały poszkodowane przez firmę kalfas tak jak ja i zgodzą się zeznawać jako świadkowie w sprawie. Jestem z Łodzi. Oczywiście działa to w dwie strony. Zainteresowanych proszę o pilny kontakt (usunięte prze administratora)
pokrzywdzony 2011-09-16 22:11:04
No i jak teraz się czujesz mając świadomość ilu ludzi skrzywdziłeś ?. Dla Ciebie liczyła się tylko kasa, mało płacili więc odszedłeś.
nora 2011-10-25 10:27:48
witam wszystkich oszukanych
18.10.2011. odbyła się moja sprawa sądowa w Chorzowie w sprawie niezapłacenia za niewykonaną stronę przez firmę KALFAS.
Ze strony windyko nikt się nie zgłosił na rozprawę . Jednak zmusiłem Sąd do przeprowadzenie postępowania ,powołując się na ich pozew w którym wnioskowali o przeprowadzenie postępowania mimo nieobecności strony pozwanej. Sąd dowody przyjmował do akt sprawy i odrzucał jako zgłoszone po czasie ,gdyż wszysto miałem dostarczyć w piśmie odwoławczym . Wyrok zostanie ogłoszony 27.10 2011.Jest szansa na pozytywny na moją korzyść . Jeśli będzie korzystny to opiszę wszystkie szczegóły, po 27.10.2011
nora 2011-10-27 18:54:48
Obiecałem że się odezwę , więdz to czynię. Dziiś ogłoszony został wyrok Sądu . UWAGA. !! Sąd postanawia oddalić pozew o zapłatę . UZASADNIENIE : Nie wykonano rzadnej pracy i nie wykonano rzadnej strony za którą pozawny miałby zapłacić. Mam nadzieję żę ten przykład będzie przodkiem dla Was w waszej walce z tymi oszustami . Nie lekceważcie wezwania do sądu , przygotujcie wszystkie dowody(usunięte prze administratora)
hatmistrz 2012-01-10 20:02:13
Jest wielka prożba do Ciebie, napisz jakie dowody trzeba przygotowac aby tym łajdakom nosa utrzeć bo mi strony nie zrobili a kaski chcą (nic nie płacę bo za co)

hatmistrz
józef 2012-01-16 14:25:23
(usunięte prze administratora)Wnieśli apelację . Ale ja mam na nich haka.Przeczytajcie artykuł w Gazecie Polskiej Codziennej z dnia 10.01.2012 p.t." Nabici w internetową butelkę " który napisała Pani Zofia Skrok. Opisuje tam cały złodziejski proceder Firmy Kalfas Marketing. Ja artykuł ten dołączyłem do odpowiedzi na apelację .
Jeśli ktoś nie znajdzie tego artykułu to wyślę w formie pdf.
Pozdrawiam Józef
husar 2012-02-01 12:36:55
WITAM JA MIEŁEM CZTERY ROZPRAWY WKONCU ZAPADŁ WYROK I WYGRAŁEM ALE PEWNIE(usunięte prze administratora)SIE ODWOŁAJA MAM PROZBA DO PANA JÓZEFA CZY MOZE WYSŁAC MI PAN TEN ARTYKUŁ Z TEJ GAZETY BARDZO PROSZE APELUJE DO WSZYSTKICH OSZUKANYCH NIE DAJCIE SIE (usunięte prze administratora) POZDRAWIAM
józef 2012-02-03 08:45:11
do husara.
Proszęę podaj mi Twój adres mailowy ,abym mógł przesłaś Ci artykuł z gazety o mafii Kalfas
pozdrawiam Józef
ja 2012-02-12 09:27:20
(usunięte prze administratora)dostałam pozew z sądu oczywiscie bede składać apelacje bardzo prosze o przesłanie tego artykułu
wada 2012-02-28 20:50:49
Jestem po wygranej sprawie, przed apelacją (prawdopodobnie). Moim zdaniem kluczem do wygrania sprawy jest sposób zawarcia umowy. Telefoniczne potwierdzenie danych nie może stanowić wystarczającego dowodu zawarcia umowy. Ostatecznie nie wiadomo z całą pewnością kto potwierdza dane i akceptuje słowną umowę. Kolejną kluczową sprawą jest brak zaksięgowania wystawionego przez Kalfas papieru pod nazwą faktura. Ja ją potraktowałem jak materiały reklamowy, których otrzymuję dziesiątki tygodniowo - do kosza. Pozostała korespondencja podobnie. Tylko konsekwencja w tej sprawie może pomóc przed Sądem. Tak jest, że przestępcy mają łatwiej. Powodzenia.
anja 2012-03-08 18:43:45
no i co zgłosiłam to do prokuratury , dołączyłam się do pozwu zbiorowego i co wczoraj przelałam komornikowi i ratę za pierwszą fakturę nie mogę sobie pozwolić aby zajeli moje dobra , mało tego mam już dwa wezwania przedsądowe łącznie na 6 faktur . Mecenas od pozwu mówi zapłacić i póżniej się upominać o swoje tak ciekawe sprawa latami siębędzie ciągła tak jak ten ich pozew zbiorowy , ciekawe że tego Kalfasa nie mogą dorwać , a list goncze , detektywi czy nie wiem Interpol -przecież to jest koszmar skąd ja mam wziąść kasę na coś czego nie zamówiłam ,nie wykonano i wogóle nie ma.
Kto może mi przesłać ten reportaż (usunięte prze administratora)
mirka 2012-04-26 13:55:45
Panie (usunięte prze administratora)mam gorącą prośbę o ten artykuł. Sprawa oczywiście wiadoma, ja przed pierwszą rozprawą w sądzie. Pozdrawiam serdecznie, życzę powodzenia (usunięte prze administratora) z nadzieją, że jeszcze zagląda Pan na to forum.
Mirka
józef 2012-06-01 15:34:33
Witam wszystkich poszkodowanych przez kalfas.
Dziś odbyła rozprawa apelacyjna .Pokrótkim rozpoznaniu Sąd poraz drugi oddalił pozew o zapłatę utrzymując wyrok I -szej instancji .
(usunięte prze administratora)
Interwencja 2012-10-24 12:16:49
Do Redakcji Interwencji (Telewizja Polsat) zgłosiły się osoby poszkodowane przez firmę Kalfas. Poszukujemy jeszcze innych osób, które zgodziłyby się wypowiedzieć w reportażu.

(usunięte prze administratora)
husar 2012-11-07 07:41:50
WITAM WSZYSTKICH OSZUKANYCH PROSZE PANA J(usunięte prze administratora) O PRZYSŁANIE MI TEGO REPORTAZU Z GAZETY SAM JUZ NIEWIEM JAK MAM Z NIMI WALCZYC JUZ 3 LATA SIE TO CIAGNIE(usunięte prze administratora)
renata 2015-02-01 22:40:50
a za co jest ta rozprawa w Sądzie ktos wie z doswiadczenia ...pomozecie bo czekam na termin rozmowy kwalifikacyjnej i nie wiem jakie pytania zadaja miekkie twarde o cos konkretnego pytaja z czego sie przygotowac jak sie pracuje ogólnie czy oferuja szkolenia w danej branzy z góry dziekuje wszystkim za odpowiedzi pozdrawiam...
aleks 2015-02-11 21:37:29
nora, czy możesz przesłać nr.sygnatury akt swojej sprawy wraz z uzasadnieniem oddalenia powództwa. Do poniedziałku muszę złożyć sprzeciw od nakazu zapłaty.
aleks200114@wp.pl
aleks 2015-02-14 21:14:22
Witam, czy mogę prosić pana o kontakt mailowy: aleks200114@wp.pl
Otrzymałam nakaz zapłaty i chcę odwołać się. Chciałabym powołać się na pana wyrok
Margeritka 2015-03-28 18:08:42
No ludzie, naprawdę nikt nie jest w stanie udzielić żadnych pomocnych informacji, które osoby będące kandydatami mogłyby wykorzystać na obecne rekrutacje - jakoś nie chce mi się wierzyć. jeżeli tak samo wszyscy są pomocni w pracy to widzę, że atmosfera wam dopisuje. Zastanawiam się tylko jak wytrzymujecie ze sobą.
Halina 2016-02-02 12:40:26
Cześć Józef, proszę prześlij do mnie ten art bo zaczynają batalię ze mną poprzez BIG INFO firma windykacyjna. Dziękuje
mak 2016-05-20 22:19:26
Mariolu, nijak nie rozumiem Twojej wypowiedzi. Czy masz na myśli to, że firma tak wszystko kontroluje i sprawdza? sądzę, że mają prawo weryfikować swoich pracowników
Zostaw swoją opinię o Kalfas Marketing Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kalfas Marketing Sp. z o.o.