Opinie o Rapid Staff w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Rapid Staff. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rapid Staff o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rapid Staff w Warszawa

Karol Nowy wpis

@piret jakiego oszustwa ?

ojaaaa Nowy wpis

niby gdzie?

Widzący Nowy wpis

ZNOWU REKRUTUJĄ I SZUKAJĄ ŁOSI :)

ee Nowy wpis

gdzie są teraz obrońcy rapidgówna?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Rapid Staff? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
pytanko

jakieś nowe wieści o tych rozprawach? ktoś coś wie?

confused
@pytanko

Żadnej rozprawy nie będzie, a rapidstaff wcale nie procesuje się z dct, bo te obydwie firmy to jeden i ten sam przekręt.

Damian

Witam zostałem oszukany tez przez firmę jak sprawa teraz jest?

IRA

Zmarnowałam 1,5h żeby powiedzieć o całym naciąganiu RS policji, a oni nawet nie naprowadzili mnie i nie podpowiedzieli co w tej sytuacji mogę zrobić. Nie ważne, że pewnie oszukali ludzi na kilka tys, skoro jedna osoba poszła na policję, a reszta czeka aż sprawa sama się rozwiąże.

Dadito
@IRA

Do was tępi ludzie chyba nigdy nie dotrze, że to DCT jest odpowiedzialne za ten cały syf - wlasciciele sa przed sadem brytyjskim, z zarzutami wyludzania i prania pieniedzy. RS jednoczesnie procesuje sie bodajze o 30tys funtow odszkodowania na majatku DCT, w ktory wchodza rolls royce i wille wstawiane na profilach spolecznosciowych DCT. Obie firmy sa brytyjskie, zadna nie ma przedstawicielstwa w Polsce. Nie ma zatem podstaw do tego, by polskie sady czy tez policja sie tym zainteresowaly. nie mowiac juz o tym, ze kwota o ktorej mowa to mniej niz 250zl z tego co sie orientuje.

@Dadito

Z całą pewnością - MASZ RACJĘ, ale nie każdy jest tak obeznany, zwłaszcza ludzie prości, bez języka, którzy nie mają takich informacji o tych firmach, kto i z kim się procesuje, jako szary człowiek, każdy wymagałby od Państwa pomocy w postaci wyjaśnienia przynajmniej, że taka firma jest nie do na mierzenia, a nie odesłanie z kwitkiem. Tu nie chodzi o 250 zł, tylko o 250 razy X od każdej osoby zatrudnionej, dlaczego policja się nie zainteresowała osobą, która ma konto polskie. Mnie się wydaje, że nawet się nie pofatygowali i pewnie wiedzą mniej niż Pan odnośnie całego procesowania się za granicą. Szkoda, tylko że zdesperowanych ludzi wyzywa się od tępych. Nie każdy jest tak inteligentny i sprytny jak Pan. No cóż, Polska, czego się spodziewać, każdy tylko się cieszy, jak jeden drugiemu nóż od tyłu wbije. Taka mentalność :)

jan

czyli wychodzi na to, że można okradać ludzi z pieniędzy i się na tym bogacić a policja nic z tym nie zrobi, fajnie

IRA

Byłam na policji, nie było żadnej rozprawy. Jednocześnie odmówili postępowania w tej sprawie, więc ogólnie można RS ganiać po sądach, pytanie GDZIE?! Ogólnie dziękujemy trollom o ściemie w Słupcy.

trolololo

Hahahaha rapidowe trolle ciągle aktywne :D

smh

W tym sadzie nic nie wiedza o żadnym rapidzie. Pytalam bo chciałam się wybrac. Zreszta, to nie moglaby być rozprawa tylko wstępne wysluchanie powództwa.

Zainteresowana

I jak poszła ta rozprawa dzisiejsza?

Jacek
@Zainteresowana

nie było żadnej rozprawy przecież, ktoś sobie napisał z d... żeby postraszyć. Sprawa się musi w Wielkiej Brytanii odbyć a nie w Polsce. RS się aktualnie procesuje cywilnie z DCT, podczas gdy szefowie DCT mają w UK sprawę karną za pranie pieniędzy. Polecam poczytać trochę prasy brytyjskiej, nawet Sunday Times o tym pisał.

ByłemTU

Jak pięknie wrócić tutaj po kilku miesiącach i wreszcie zobaczyć armię wyjebanych ludzi , którzy naskakiwali na nas na samym początku gdy ostrzegaliśmy przed tą firmą

Mdt

Przecież było do przewidzenia, że ta firma będzie oszukiwać ludzi. Ufacie ślepo w to, że ktoś zaproponuje wam tego rodzaju pracę i będzie działał legalnie (i non stop rekrutował nowych pracowników??)? Czy macie problemy z myśleniem? Jeżeli firma poszukuje pracownika do obsługi sklepu internetowego, czy systemu zamówień to nie szuka 1000 pracowników, tylko co najwyżej kilku! Według mnie po prostu za naiwność i głupotę trzeba płacić. Jeżeli raz, czy dwa się dacie nabrać, to może później zaczniecie trzeźwo oceniać sytuację. Nie widzieliście niczego dziwnego w tym, że firma nie ma nawet normalnego adresu i normalnej siedziby??

IRA

Ok dziś idę na policję to zgłosić, zobaczymy co będzie dalej :)

Nickname

Spoko, jak tam wierzę, że te kasiore oddają

piret

IŚĆ na policję zgłosić i powiedzieć że sprawa toczy się w Słupcy

tako

Szkoda, ze tak zjechaliscie ludzi na samym poczatku, ktorzy Was ostrzegali :(

piret

Zawiadomienia o oszustwie można wysyłać do Prokuratury Rejonowej w Słupcy

Rownież oszukana

Nareszcie ktoś się za to zabrał i założył im sprawę. Skoro pieniądze trafiały do PL banku to mamy ich w garści.

Zostaw merytoryczną opinię o Rapid Staff - Warszawa

Rapid Staff