Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżafinanse / księgowość

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Windykator Terenowy

Obowiązki

Zakres działań:

  • Bezpośrednia windykacja klientów
  • Ustalanie warunków i terminów spłaty zadłużenia
  • Negocjowanie warunków spłaty
  • Efektywne planowanie pracy własnej w terenie
  • Terminowe raportowanie

Wymagania

Oczekiwania względem kandydata:

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Niekaralność
  • Wykształcenie minimum średnie

Oferujemy

Dołączając do nas zyskujesz:

  • Atrakcyjny system prowizyjny i premiowy
  • Pakiet szkoleń, w tym przygotowanie praktyczne
  • Elastyczną formę współpracy (umowa zlecenie lub działalność gospodarcza)
  • Możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia