Umowa zlecenie4 500 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana23.04.2024
Oferta wygasa23.05.2024
Tryb pracyzdalna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wstęp

  • Poszukujemy doświadczonego psychologa do pracy zdalnej w roli telefonicznego konsultanta. Nasza firma stawia sobie za cel zapewnienie wsparcia emocjonalnego i psychologicznego osobom w trudnych sytuacjach życiowych.

Obowiązki

  • Udzielanie wsparcia psychologicznego oraz prowadzenie konsultacji telefonicznych z klientami.
  • Ocena potrzeb i udzielanie porad w zakresie radzenia sobie ze stresem, problemami emocjonalnymi i innymi trudnościami psychicznymi.
  • Dokładne notowanie informacji dotyczących konsultacji i zachowanie poufności.

Wymagania

  • Wykształcenie magisterskie lub licencjat z psychologii.
  • Doświadczenie w pracy psychologicznej, preferowane jest doświadczenie w prowadzeniu konsultacji telefonicznych.
  • Umiejętność empatycznego słuchania i skutecznej komunikacji.
  • Dyspozycyjność w godzinach od 9:00 do 17:00.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach.
  • Pracę w przyjaznym i wsparciu środowisku.
  • Jako windykator telefoniczny będziesz odpowiedzialny/a za kontaktowanie się z naszymi klientami w celu odzyskania zaległych płatności. Twoje zadania będą obejmować wykonywanie połączeń telefonicznych, negocjacje warunków spłaty, monitorowanie harmonogramów płatności oraz udzielanie klientom pomocy i wsparcia w rozwiązywaniu problemów związanych ze spłatą zobowiązań. Poszukujemy kandydata z wysokimi umiejętnościami komunikacyjnymi, asertywnością oraz umiejętnością pracy w dynamicznym środowisku.

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Karta sportowa
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie nauki języków obcych

Dodatkowe informacje

  • Poszukujemy odpowiedzialnej osoby z pasją do pracy psychologicznej, gotowej do udzielania wsparcia telefonicznego klientom w różnych sytuacjach życiowych. Oferujemy możliwość pracy w elastycznym grafiku, co pozwoli Ci na równowagę między życiem zawodowym a prywatnym. Jeśli jesteś zmotywowanym psychologiem gotowym wesprzeć innych, zapraszamy do aplikowania!
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1