Kontrakt B2B9 000-12 000 złnetto / mies.
Oferta opublikowana13.02.2024
Oferta wygasa06.05.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowykontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżait

O projekcie

Poszukujemy UX/UI DESIGNERA, który w pełnym wymiarze godzin dołączy do działu IT w naszej organizacji. Zależy nam na osobie komunikatywnej, która jest doświadczona we współpracy z klientem zewnętrznym, zespołem, i innymi działami, ma wyczucie estetyki i śledzi najnowsze trendy w projektowaniu UI.

Twój zakres obowiązków

  • pozyskiwanie wymagań od interesariuszy projektu,
  • przeprowadzania warsztatów z użytkownikami systemu,
  • współtworzenie i rozwój cyfrowych produktów ,
  • makietowanie, prototypowanie i testowanie w celu poprawy doświadczenia użytkownika oraz prezentacje koncepcji nowych rozwiązań,
  • poprawa funkcjonalności i użyteczności produktu,
  • bliska współpraca z programistami we wdrażaniu zaprojektowanych produktów.

Nasze wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarze projektowania rozwiązań cyfrowych (Product Design), portfolio projektów,
  • doświadczenie w pracy nad produktem cyfrowym,
  • bardzo dobra znajomość Figmy,
  • komunikatywność i umiejętność słuchania: do wewnątrz (w zespole i z interesariuszami wewnętrznymi), jak i na zewnątrz (z klientami),
  • kreatywność, wyczucie koloru, kompozycji i typografii,
  • znajomość aktualnych trendów w projektowaniu UI,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • umiejętność współpracy zespołowej.

Benefity

Spotkania integracyjne
Możliwość pracy zdalnej
Elastyczny czas pracy
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów

Jak się z nami pracuje?

Przede wszystkim jesteśmy elastyczni we współpracy, nie narzucamy formy i ścieżki dotarcia do celu. Dbamy o relacje w ramach zespołów i pomiędzy nimi. Wierzymy w siłę pracy zadaniowej. Jeśli lubisz pracować z biura, zapraszamy Cię do naszego DOMU NA OKSY. Już od progu poczujesz otulające skrzydła naszej cudownej Doroty, która kreuje w biurze ciepłą, domową atmosferę. Jeśli preferujesz pracę hybrydową lub zdalną, jesteśmy na tak!

Do naszego zespołu zapraszamy kandydatów reprezentujących wszystkie tożsamości płciowe, grupy wiekowe i kultury. Tworzymy dla Was środowisko pracy nacechowane inkluzywnością, równością i otwartością.

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1