Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Sprzedaży

Obowiązki

BĘDZIESZ ODPOWIADAĆ ZA:

  • pozyskiwanie klientów na usługi szkoleniowe;
  • sprzedaż usług szkoleniowych, w tym także szkoleń dofinansowanych z środków zewnętrznych (Baza Usług Rozwojowych, Krajowy Fundusz Szkoleniowy),
  • przygotowywanie ofert na szkolenia w ramach przetargów/zamówień publicznych,
  • przygotowywanie wniosków na pozyskanie dofinansowania na szkolenia w ramach Bazy Usług Rozwojowych oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego,
  • organizowanie szkoleń dla klientów i wsparcie ich w rozliczeniu usługi.

Wymagania

WYMAGANE:

  • Umiejętności handlowe,
  • Doświadczenie w organizacji/koordynacji szkoleń,
  • Umiejętność przygotowywania ofert na przetargi i zapytania ofertowe,
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i analityczne, umiejętność priorytetyzacji celów i zadań,
  • Praktyczna znajomość MS Excel (poziom średniozaawansowany),
  • Czynne prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

OFERUJEMY:

  • samochód do celów służbowych,
  • laptop, telefon,
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja
  • benefity pozapłacowe