Oferta opublikowana04.03.2024
Oferta wygasa29.04.2024
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Trener Personalny

Obowiązki

Twoje zadania:

- opieka nad klientami,

- przygotowanie planów treningowych podpiecznych zgodnie z ich stanem zdrowia, potrzebami, możliwościami fizycznymi,

- prowadzenie zajęć grupowych,

- prowadzenie treningów indywidualnych,

- mentoring, motywowanie, udzielanie instruktażu.

Wymagania

Czego oczekujemy:

- studiów wyższych lub podyplomowych w zakresie sportu, rehabilitacji, dietetyki,

- certyfikatów szkoleń i kursów w ww. zakresie,

- min. 1 roku doświadczenia w pracy trenera personalnego,

- komunikatywnej znajomości jęz. angielskiego,

- komunikatywności, zacięcia coachingowego, pozytywnego nastawienia, rzetelności i dbałości o klienta.

Oferujemy

Co możemy zaoferować:

- atrakcyjne zarobki,

- karnet na wszystkie usługi,

- wsparcie zespołu.