TJ Operator maszyn - praca od zaraz w Tychach

Bojszowy
Umowa o pracę5 450-5 600 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana05.02.2024
Oferta wygasa28.04.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Wstęp

  • SGP APT [Numer w KRAZ. 19292.] od 2006 roku wspiera przedsiębiorców w zadaniach zapewnienia najwyższej jakości produkowanych wyrobów. Specjalizujemy się w świadczeniu usług selekcji, sortowania, naprawy detali, komponentów oraz wyrobów gotowych. Dbamy o najlepsze dopasowanie kandydata do wymagań. Miejsce pracy: Tychy - dojazd autobusem nr. 274. Obecnie szukamy kandydatów na stanowisko: operator maszyn.

Zakres zadań:

  • obsługa maszyn produkcyjnych,
  • wizualna kontrola jakości wyprodukowanego elementu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • gotowość do pracy w systemie 4B (po 8h, również w weekendy),
  • zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • nie musisz mieć doświadczenia, wszystkiego Cię nauczymy!

W SGP APT czeka na Ciebie:

  • 5.450 zł brutto miesięcznie na start,
  • gwarantowana podwyżka po 3 miesiącach - 5.600 zł brutto miesięcznie,
  • umowę o pracę tymczasową,
  • możliwość przejścia bezpośrednio w struktury klienta,
  • premie (miesięczne, roczne oraz świąteczne),
  • dodatki (za pracę w nocy, do posiłków, za pracę w wybranym systemie),
  • ubezpieczenie medyczne,
  • szkolenia i możliwość podniesienia kwalifikacji,
  • ekstra bonus za polecenie znajomego do pracy w kwocie 400 zł brutto.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1