Oferta opublikowana05.05.2024
Oferta wygasa30.06.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester Oprogramowania

Obowiązki

Opis stanowiska:

  1. Testowanie manualne firmware urządzenia, Aplikacji Web, Backend API
  2. Przygotowywanie scenariuszy testowych
  3. Opiniowanie i tworzenie własnych przypadków testowych
  4. Analiza i wytwarzanie dokumentacji produktowej
  5. Wsparcie R&D w pracach rozwojowych
  6. Opiniowanie planowanych zmian w oferowanych przez firmę produktach

Wymagania

Wymagania:

  1. Doświadczenie na stanowisku Testera Manualnego zdobyte w innej firmie
  2. Podstawowa znajomość protokołu HTTP
  3. Zainteresowanie technologiami sieciowymi
  4. Kreatywne i twórcze podejście do pracy
  5. Wykształcenie wyższe informatyczne

Oferujemy

Oferujemy:

  1. Ambitną pracę w ciekawym i dynamicznie rozwijającym się środowisku zawodowym
  2. Zatrudnienie na Umowę o Pracę
  3. Możliwość wpływu na produkt i strategię jego rozwoju
  4. Możliwość zdobywania szerokiego doświadczenia zawodowego
  5. Pracę w dynamicznym zespole
  6. Przejrzysty proces wdrożenia