Oferta opublikowana10.03.2024
Oferta wygasa05.05.2024
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Tester Oprogramowania

Obowiązki

W projekcie będziesz odpowiedzialny za:

  • Projektowanie scenariuszy testowych
  • Budowanie testów automatycznych w Cypress, Selenium
  • Przeprowadzanie testów ręcznych i automatycznych
  • Przygotowywanie danych testowych na potrzeby planowanych testów
  • Aktywny udział we wszystkich ceremoniach SCRUM zespołu
  • Zgłaszanie błędów
  • Przygotowywanie dokumentacji testowej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

  • Co najmniej dwa lata doświadczenia na stanowisku inżyniera testów lub inżyniera jakości.
  • Doświadczenie w przeprowadzaniu testów na wielu poziomach- testy systemowe, integracyjne, akceptacyjne, przeprowadzaniu testów niefunkcjonalnych
  • Wiedza na temat metodyki testów, zasad testowania, najlepszych praktyk
  • Doświadczenie w testowaniu API / front-end / back-end
  • Wykształcenie wyższe techniczne

Oferujemy

Oferujemy:

  • Pracę w zgranym zespole, pełnym zaangażowania i czerpiącym satysfakcję ze swojej pracy
  • Miłą atmosferę i otwartą, nowoczesną kulturę pracy
  • Dużą samodzielność działania
  • Możliwość realizowania własnych pomysłów
  • Pracę w międzynarodowej firmie z silną pozycją rynkową