Telefoniczny doradca klienta

Kraków
Umowa zlecenie5 000-11 000 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana21.03.2024
Oferta wygasa12.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy Pracowników na stanowisko Opiekuna Klienta sieci Play.
  • Praca polega na zdalnej obsłudze Klientów sieci Play: telefoniczna, mailowa.
  • Posiadamy dobrej klasy narzędzia, które ułatwiają i upraszczają pracę.
  • Praca w dogodnych godzinach, bez systemu zmianowego – pewnie i wygodnie.
  • Od poniedziałku do piątku pracujemy od 10:00 do 18:00.
  • Pracujemy tylko od poniedziałku do piątku - weekendy mamy zawsze wolne.
  • Partnerskie podejście i nielimitowane przerwy w trakcie dnia pracy
  • Od Naszych Pracowników oczekujemy odpowiedzialnego i uczciwego podejścia do Klienta
  • Dzięki stałym godzinom i wolnym weekendom, łatwo jest połączyć pracę z życiem prywatnym

Nasze wymagania

  • Szukamy Osób:
  • Posiadających dobrą dykcję i lubiących kontakt z ludźmi
  • Pewnych Siebie i odpowiedzialnych za powierzone obowiązki
  • Ambitnych i zaangażowanych w pracy
  • Posiadanie doświadczenia przy obsłudze Klienta będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Oferujemy ciekawą pracę w firmie z doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku.
  • Dzięki jakości i rzetelności mamy satysfakcję i adekwatną wypłatę z pracy.
  • Proponujemy Partnerskie podejście i niesamowity klimat w pracy.
  • Dzięki profesjonalnym szkoleniom nawet Osoby bez doświadczenia szybko się odnajdą w pracy
  • Jasny i bardzo przejrzysty system finansowy pozwalający na wysokie zarobki.
  • System w którym czujemy naszą pracę w portfelu
  • Gwarantowana Podstawa 3400 zł netto
  • Premie średnio 2000 zł – 4000 zł netto
  • Osoby z Doświadczeniem potrafią uzyskać 4000 zł - 6000 zł netto samej Premii
  • Na początek współpracy umowa zlecenie
  • Umowa ze wszystkimi składkami i płatny urlop zapisany w umowie zlecenie
  • Niesamowitą atmosferę w Pracy i genialny Zespół.
  • Ciekawą lokalizację biura, duża liczba połączeń komunikacyjnych.

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Brak dress code'u
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1